Turna için

Konu, 'Takım Çantası' kısmında McFOX tarafından paylaşıldı.

1. McFOX

McFOX

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kimsenin inanmayacağı balık
    Yardıma ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim!!!:eek: turna için karbon kamış , ipek misina ve makina yardımında bulunurmusunuz:confused: :confused: geçen hafta kapulukayada 1 metreye yakın bi turna kaçırdım ipek misinamı koparttı ve kamışı kırdı yani açıkçası dayanıklı bi olta takımı istiyorum!!! şimdiden teşekkürederim!!! saygılar!!!

2. simendifer

simendifer Sennur

Bence, öncelikle forumu bir gezseydiniz. Turna için yapılan kamış önerilerine baksaydınız. Ya da turna raporlarına göz atarsanız, mutlaka makine ya da kamışı görürsünüz, hatta ne kullandığını yazmış olanlar da vardır. ;)

Son düzenleme: 4 Ekim 2007
  3. kemalyaman34

kemalyaman34 Kemal

Favori Kamış:
    Muhtelif çap ve markalarda makina ve kamış
    En İyi Avı:
    Turna : 72 cm.
    kamış olarak seamaster roder silikon dolgulu kamış 3mt. misina 025-030 arası kaliteli örme misinalardan. makina ise banax sx serisi 50 lik , banax helicon serisi 50 lik veya aynı boylardan DAM makina. kamış silikon dolgu olduğu için balığın kırması imkansız. güvenle kullanbilirsin. rastgele.

4. McFOX

McFOX

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kimsenin inanmayacağı balık
    KEMAL abi sağol!!! Bugün gittim baktım biraz ve araştırdım! Alman CORMORAN (BLACK BULL TİPMASTER 2.40cm) kırılmaz karbon kamışa gözümü diktim!
    Makinada dediğin gibi D.A.M. 8 bilyalı makina 40 lık ama orjinal D.A.M. değil!
    Misina ise yine CORMORAN 0.35 lik ZOOM7 misina!
    Nasıl set iyimi abi iş yaparmı yani???:confused: :confused:
    Saygılar!!!