ucuz ve kaliteli çapari nerden alıyım.

Konu, 'Takım Çantası' kısmında volcano78 tarafından paylaşıldı.

1. volcano78

volcano78

Favori Kamış:
    olta
    bugun kısık tıcaratın uskudardaki magazsından caparı aldım.
    tanesi 60 kurusdu.kopuge sarılıydı.
    uskudara gıttık actım takımı..attıkk.balıkda yoktu..
    ama caparıde cok dandıktı..elımle kopardımm..caparıleri
    bu zamana kadar aldıgım caparılerde hıc boyle bı sey gelmemıstı basıma.

neyse konunun özu hem ucuz hem kalıtelı caparı nerden alabılırımm..

2. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Medem öyle bende bir şey yzayım bne çapariyi 100lü hazır köstekler halinde alıp kendim bağlıyorum. Karaköydeki spotun hazır köstkelerin ialdım mazlesef hiç memnun kalmadım. Hem düğümleri çok zayıf tüy ve düğüm iğnenin üzerine bir aşşağı bir yukarı gidip geliyor. Hadi bunu japonla hallettim. ancak köstejklerin misinaları çok çok çok kalitesiz 2atımda hemen gam oluyor fırfır gibi oluyor perişan oluyor hem karışıyor. ancak memnun olduğum bir 100 lü köstek seti vardı daha önce bunu sirkecideki rasgle ebalıokçılıktan almıştım şahane gittiler çok memnundum gidip yine oradan alıcam ayrıca oranın çaparilerini de uzun süre kullandım eğer kalitesiyle oynamadılarsa tavsiye edeirm .

3. 56561

56561 Yücel

Favori Kamış:
    Daiwa Sensor Red Surf 4.00, Daiwa Procaster Samfish 2.10
    Favori Makine:
    Shimano Catana 4000FA, Ryobi Ecuisma 8000vi
    En İyi Avı:
    10.5 kg rus kefali, 5.250 Levrek, 1573gr kofana
    ben en son güneşli metronun üst tarafında pratiker var ordan 2 takım çapari almıştım, misinalar çok güzeldi iyi yapılmıştı 2 kişi akşama kadar kullandık ne gam yaptı nede karıştı üstelik de iyi istavrit almıştık, yeşil simsiz floşdan yapılmıştı üstelik çinekop bile beğenip intihar ediyodu arada, o çapariyle 1 seferde 4 çinekop aldım yeşilköy de

4. murat gürler

murat gürler

bence kösteklerini kendin al kendin yap ben hep öyle yapıyorum. Hazır çaparilerin kalitelisine az rastlanım. iyi avlar

5. mcm

mcm

Geçen sene beğenmeyerek,burun kıvırarak aldığım ucuz,hazır köstekler, hazır alınan ucuz çaparilerden kat be kat üstündü. Tek kötü yanı 2 günden fazla iğneler paslandığı için kullanamıyordunuz. Karışma,gam yapma olayı neredeyse sıfır, istavrit ve mezgit'i hiç affetmiyordu.

Bu sene aynısını bulamayıp aldığım hazır kösteklerden ise hiç memnun değilim, 2 atımda 1'i kesin gidiyor.Ayrıca avcılığı da vasat.

6. mirsat

mirsat

Favori Kamış:
    Dam 300 30-60 kamış pelikan makina
    En İyi Avı:
    Sazan 1.5 kilo

KAtılıyorum . Geçen sene kısıktan aldığım takımlar bu sene bile idare etti neredeyse. Bu sene 5 takım aldım . 1 ayda hiç br şey kalmadıki topu topu 2-3 kere balığa gittim.