UZUN ZAMAN OLDU

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında KARAHANLI07 tarafından paylaşıldı.

1. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Sosyal medya çeşitlenmeden önce burası vardı.Ben de yıllar yıllar önce buraya üye olmuştum.Uzun zaman oldu sizleri görmeyeli sizlerle görüşmeyeli.Umarım hepiniz iyisinizdir.Buradaki eski üyelerin çoğuyla bilgi ve fikir telakkim oldu.İnanın hep aklımın bir kenarında oldunuz.Sizleri özledim.Aradan geçen yıllar zarfında bana 7 yaşında ilk kez balık tutmaya götüren hayatımın en önemli insanı kıymetli babamı 2 sene önce kaybettim.Halen yokluğunu ilk günkü gibi yaşamaktayım.Bu arada evlendim ve 6 aylık bir kızım var(ellerinizden öper) gerek aile hayatım gerek se iş hayatımdan dolayı eskisi kadar çok sık balığa çıkamasam da fırsatları değerlendiriyorum :) Hepinize en samimi selam ve muhabbetlerimi sunarım.

Ersin1903, muratmurat ve budun 34 bunu beğendi.
  2. isoylu

isoylu ismail soylu

Uzun zaman oldu eski dostları buralarda görmeyeli. Hepimiz günlük hayatın yorgunluğundan, sıkıntılarından eskisi gibi balığa gidemiyor ve rapor atamıyoruz. Biliyorum ki eski üyeler fırsat buldukça (yazmasak ta ) siteyi dolaşıyoruz. Metin kardeşim başınız sağolsun, Allah sabır versin. Herkese rasgele.

KARAHANLI07 ve budun 34 bunu beğendi.
  3. dvrzener

dvrzener merve kaya

Balık vıdeoları paylasıyorum ınstagramda ama kımse gormuyordu instagram takıpcı satın alıp sayfayı buyutttum vıdeolarım cok ızlenme alıyor.

KARAHANLI07 bunu beğendi.
  4. zayta

zayta selman

Favori Kamış:
    lineaeffe spider surf 420cm,OKUMA v system 2.40
    Favori Makine:
    Ryobi naxo surf makine,shimano nexave 4000 fc
    En İyi Avı:
    1 adet lüfer 670 gr,karagöz
    Tebrikler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. netflixer

netflixer mehmet

bende tiktok üzerinde büyümeye çalışıyorum tiktok takipçi hilesine basvurdum etkilesimi arttırayım diye :) bi süre işe yarıyor.

6. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Selam metin dostum. Öncelikle başın sağolsun. Yavrunu analı babalı büyütmek nasip olsun inşallah. Ben de kendi adıma senelerdir foruma girmiyordum. Eski dostlardan kimse kalmamış derken senin postunu gördüp çok sevindim.

KARAHANLI07 bunu beğendi.
  7. BalikciHasaN

BalikciHasaN Hasan Sonsuz

Ben sosyal medyada hızla popüler olma yolunda ilerliyorum bu sayede hem hobi hem para kazanmak istiyorum nasipse.

8. dvrzener

dvrzener merve kaya

Kaçak yollarla binbir çeşit hileye basvurarak avrupa ülkelerine kaçan türk vatandaşlarina bunun nedeni sorulunca yurt dışında çalışmak hayalimizi gerceklestirmek gibi acınası ve de üzülesi bir cevapla karsilasmak bir devlet için en acınası sey olsa gerek.

9. dvrzener

dvrzener merve kaya

Etkileşimi arttırmak için hileden ziyade takipçi satın alma methodunu denerseniz eğer daha etkili sonuçların gerçekleştiğine şahit olacaksınız sizler de.

10. emrepasa

emrepasa emre

ROY HOCAM ÖZEL DEĞİLSE İNSTAGRAM ADRESİN VAR MI?BEN DE BURDAKİ ESKİ TANIDIKLARI SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİYORUM.

11. emrepasa

emrepasa emre

DOSTUM SENİ İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEYE BAŞLADIM.BENDE ESKİ DOSTLARI TANIDIKLARI GÖRDÜKÇE MUTLU OLUYORUM.