vurabildiğim son balık :(

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında synax123 tarafından paylaşıldı.

1. synax123

synax123

kulaklar şanzımanı dağıtmadan önce vurabildiğim son balık :( off be baya baya bir gençmişim o zaman:)

Son düzenleme: 9 Şubat 2007
  2. synax123

synax123

resim görünüyor mu dostlar?? görünüyorsa canazor abimin ellerinden öperim :) görünmüyorsa vay şabalak ben ki şabalak ben...

Son düzenleme: 9 Şubat 2007
  3. afet

afet

malesef görünmüyor

4. synax123

synax123

evvet canazor babanın ellerinden öptümmm :)

5. Ellerine sağlık reha ,olmuş olmuşş

Avın güzelde,ben en çok minişe bayıldım allah nazardan saklasın kızımız çok tatlıymış:) Tanıtsaydın ya kızımızı bize;)

resmi küçülterek koysaydın keşke,bide onu ögrendinmi işlem tamamdır Reha;)

Rastgele...

6. Xomerx

Xomerx ömer

tebrikler ellerine sağlık güzel balık,

7. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    güzel bir kefalmiş gerçektende,eline sağlık:)

8. Tebrikler güzel balıkmış,teşekkürler paylaşımınız için.

9. synax123

synax123

sayende can baba...ama yavaş yavaş can baba sindire sindire öğreniyoruz:)
    o minişi şimdi görsen kahrolursun şaka bir yana felaket çirkin birşey oldu cadı:)
    fatsa bolamanda çekildi resim,o resimdeki ablam kadar sevdiğim bir komşum ve o minişte onun kızı.dikkat ederseniz o ablam aynı zamanda yeni bir minişe hamile.12-13 kişiydik sanırım o yaz.sırf bolaman ı görebilmek için taa izmir lerden kalkıp gelmişlerdi.harika bir yaz anısı olmuştu.balık ayrı bir macera , o kadar insanla o eski ama kocamannnn evde kalmak ayrı bir macera olmuştu:) belkide o minişe olan aşkım ve inanılmaz sevgim yüzünden hala çocuk yapmıyorum:) ufff öğlen olsada arasam eylem i ...(ismi eylem ) sağlıcakla kalın

10. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Kulaklar şanzımanı dağıttı demişsini. Sorun kulak eşitleme problemi ise özel maskelerle bu sorunu halledebilirsiniz. Tam ayrıntısını bilmiyorum ama sanırım başka arkadaşlar bu konuda size bilgi verebililer.

11. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Sağlık sorunları sebebiyle balık vurma zevkinden mahrum kalman beni çok üzdü. Kulaklar dalış sebebiylemi rahatsızlandı..

12. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Mehmet abi büyük halk ozanı pir sultanın dizelerini mzanda kullanmak çok güzel bir şey tebrik ederim.

13. synax123

synax123

sevgili mehmet ağabey ve emre kardeşim alakanıza çok teşekkür ederim.kulağımla ilgili sorunu düzeltebilecek şu an için türkiye sınırlarında bir doktor yok.sağ kulağımda çınlama sesi var ama benim kulağımda ki 24 saat çınlayan tiplerden.hacettepede hala bir dosyam olması lazım zira bu konuda tek dosya benim :) o zaman ki benimle ilgilenen profesör yalan atıyorsun deyipte uyku testine bile tabii tutmuştu ve sonrada paşa paşa özür dilemişti... uff hikayesi uzun ama denizde bırakmadım kulağı ses travması nedeniyle oluştu, namussuz kulak benden denizimin altını aldı:(

14. orhan1969

orhan1969 Orhan

Favori Kamış:
    İtalcanna Kombat
    Favori Makine:
    Daiwa Saltiga Surf,Daiwa Tournamnet Entoh
    En İyi Avı:
    1,5 mt Sapan ( Kemane )
    Reha Kardeşim Hoşgeldin aramıza,Kulağındaki Problem Olta avcılığına etki etmez sanırım :)

15. synax123

synax123

hoşgördüm Orhan BABA :) aman orda bari rahat dursun yoksa zıpkın şişini saplayıp kökünden halledeceğim o işi :) yavaş yavaş malzeme tedariğinede başladım.misina , kanca takımı,kamışla makinesi zaten vardı, allah ne verdiyse artık...saygılarımla :)

16. orhan1969

orhan1969 Orhan

Favori Kamış:
    İtalcanna Kombat
    Favori Makine:
    Daiwa Saltiga Surf,Daiwa Tournamnet Entoh
    En İyi Avı:
    1,5 mt Sapan ( Kemane )
    Hadi Hayırlısı Sevgili Kardeşim,inşallah tutuğun balıkları görürüz ilerde :)

Selamlar

17. Onur GÜNER

Onur GÜNER

Favori Kamış:
    malzeme
    Kefal için tebrikler...

18. synax123

synax123

onur kardeş tebrik ne kelime.siteye girip bakındığım ilk günden beri hayran hayran zıpkın avlarını okuyorum,izliyorum ve mest oluyorum.gerek verdiğin bilgiler gerekse
    avladığın balıklar harika.sana diyecek bir sözüm yok şapka çıkarırım sadece :)
    saygılarımla...

19. mcm

mcm

Benim de sol kulağım sürekli çınlıyor,2 sene kadar oldu, işitme testi yaptılar, MR çektiler, birşey bulup anlayamıyorlar, zaten dalmıyorum ama bunun dalma ile ilgili bir problem oluşturduğunu sizden öğrendim :confused:
    Tek önerileri geceleri biraz sesli bir yerde uyumak (walkman,mp3, bilgisayar fanı vs.).
    Geçmiş olsun :(

20. synax123

synax123

doktor değilim ama yardımcı olmaya çalışırım zira 10 yılı geçti.çınlamanın neden başladığı hakkında bir fikrin varmı.mesela benim kulak çınlamam ses travması yüzünden oldu.kula zarım ani ve yüksek ses değişikliğine karşı çok hassasmış ve tepkiyi vermiş:( işin en kötü yanıda kulağımda sadece çınlama değil kulak zarında da bir ölçüde çatlak oluşturmuş bu çatlağın büyümemesi için dalmak yasak zira basınç altında daha neler olabileceğini onlarda bilmiyor.( çaktırma ben biliyorum ) bir kaç kez dalma arzuma yenik düşüp denedim alnımda yumurta kadar bir şişlik oluşuyor ve maskemin içine çok yoğun olmasada kan doluyor.sancıya dayanamayınca bırakıyorum:( gece sesli yerde uyuma önerilerini sebebi ses perdesi oluşturabilmek için, yani beyin çınlama sesine odaklanıp kalmasın diye.işine yarıyorsa ne mutlu bende yaramıyor.devamlı bir sesse saf ses çalışması öneririm hiçbir zararı yok ve çok kolay.radyoda boş bi kanal bul , biliyorsun boş kanalda sadece fışlamaya benzer bir ses çıkar hah o sesi paratsiz hale getir ayar düğmesinden.kulaklığını tak ve çok yüksek açmamak kaydıyla hergün yarım ila 1 saat arasında dinle.malesef bende işe yaramadı.başkent üniversitesinde bir doktor 3 ay uygulattı ben sonuç alamadım ama alan arkadaşlar varmış.dilerim sende yarar.istanbul daysan eğer alman hastanesine git derim.çok iyi bir doktorları var.ben onada gittim oda bir şey bulamadı fiyatları felakettir ama adam gibi muayene ederler.kbb bölümü dr.yusuf bey.allah şifa versin.bu laneti çeken bilir.sabret dostum elimden gelebilse yardımcı olmaya çalışırdım ama kelin merhemi yokki başına sürsün :(