yardım

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında muzurmunzur tarafından paylaşıldı.

1. muzurmunzur

muzurmunzur Mustafa DOĞAN

En İyi Avı:
    Turna
    Merhaba Arkadaşlar Hepinize iyi günler dilerim
    gelingüllü barajı hakkında bilgisi olan varmı beni bilgilendirirseniz sevinirim hangi balıklar çıkar nasıl gidilir

2. ozgun

ozgun

Favori Kamış:
    olta takımları
    En İyi Avı:
    sazan 12 kg
    slm

benim bildiğim çekerek . sorgun tarafı ve sadece aynalı sazan başka balığa rastlamadım

3. DİP OLTASI

DİP OLTASI

Favori Kamış:
    Dip oltası
    En İyi Avı:
    Sazan 45 cm
    Gelingülü

Yozgata 1-2 Km Kala Sağa Bir Yol Döner Bu Yola Girip Devam Ederseniz Sola Geligülü Tabelasini Görürsünüz Yalniz Kapsamli Bir Araştirma Yapin Bundan 4-5 Sene Evvel Harika Balik Verirdi Kimseler Buralari Pek Bilmezdi Fakat Bilinçsiz Avcilik Misina Ağlarin Buralarda Sik Kullanilmasi Sonucu Şuan Bildiğim Kadari Ile Pek Balik Çikmiyor.yinede Şansimi Denemek Için Giderim Dersen Deniz Gibi Çok Büyük Bir Gölet.:(

4. darkdream1977

darkdream1977

Favori Kamış:
    mantarlı - makinalı takım
    En İyi Avı:
    yayın 8 kg ( elle :) )
    Bir zamanların efsane baraj göllerinden biriydi.Çocukluğum orada tutulan balıkların hikayeleri ile geçti.Hiç gitmek nasip olmadı ama eski parlak günlerinden çok uzak olduğunu duydum.Şu gölleri kiralamaları yok mu.Kiralayanlar o gölün tanrısı zannediyor kendilerini.Bir kaç yıl yüklü balık tutuyorlar ,ağlar 12 ay suda.orayı sömürdükten sonra olan bize oluyor.Ama yinede gideceksen bahtın ve şansın açık ola.Sana da kalmış,kaderine yazılmış bir şeyler vardır mutlaka.Rast gele.

5. muzurmunzur

muzurmunzur Mustafa DOĞAN

En İyi Avı:
    Turna
    ilginize teşekkür ederim