yardım

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında suat tarafından paylaşıldı.

1. suat

suat

Favori Kamış:
    zıpkın
    En İyi Avı:
    kırlangıc 1 kilo üzeri onuda vuramazdımda hayvan kacmadı 1 karışmesafeye kadar yanaştırdım zıpkını
    bilen arkadaşlara danışmak isterim yeni nesil yılmaz sniper assassin aldım ama 60lık satıcıyla konustum istersem 75 lik le degiştiricek (tahitien inox tayaceligi şiş ve 18 lik latex lastik var palamutta mafsallı )(lastik iyi dedi ve günüş yaldizlı sanki magnum poşetini andıran bir poşetten acti) sizce 75 likle degiştirio lastikleride 20 lik yapsam (20lik lastigin dışı siyah ici sarı cift katmanlıymış disi bir sey kaplı dedi anımsıyamadım ) levrek filan vurmam icin yeterli bir zıpkınım olurmu yoksa 18 lik lastıkle devammı?? edeyim

Son düzenleme: 5 Nisan 2006
  2. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Bir fikirde ben rica edeceğim..

Elbise picasso gost termik 260 euro
    maske picasso void 48 euro
    palet picasso blackteam 95 euro
    eldiven picasso 45 eoro

fiyztlar ve malzeme nasıl sizce? yzaın zıpkınla avlanmak dışında kullanılmayacak. fikrinizi alabilirmiyim bilen arkadaşlar?

teşekkürler..

3. SHARK

SHARK

Suat arkadaşım 75'lik zıpkın levrek içinde diğer tarz avlar içinde en uygun olandır. ben genellikle 75'lik zıpkın kullanıyorum. Malum levrek kendine fazla yaklaştırmaz bu sebeple 75'lik zıpkın uygun olur bence elbette diğer arkadaşlarında fikirleri alıp değerlendirmende fayda var. SAYGILARIMLA

4. SHARK

SHARK

Cadayl zıpkınla avcılık dışında kullanılmayacaksa daha uygun fiyatlı ve çeşitli markaları araştırmakta fayda var aynı malzeme başka markada yarı fiyatına olma ihtimali yüksek araştırmadan harcama yapmamanızı öneririm. SAYGILARIMLA

5. zıpkın

zıpkın

Favori Kamış:
    SEACSUB X FIRE & APNEA(Hold your breath)
    En İyi Avı:
    Dostluk
    Arkadaşlar bu konu yanlış başlık altında açıldığından buraya taşıdım.Konu ile ilgili olarakta önceden arkadaşlara özel mesaj olarak elimden geldiğince yardım etmeyede çalıştım.Umarım faydam dokunmuştur.

6. SHARK

SHARK

Bilgilerimizi özelden değilde herkesin faydalanabileceği bu güzel satırlarda paylaşsak daha hoş olmaz mı? Arkadaşlara ben de 1-2 öneride bulundum önerilerimin doğru olup olmadığı yada daha farklı bir öneri ile ben bir şey öğrenebilirim diye düşünüyorum. SAYGILARIMLA

7. zıpkın

zıpkın

Favori Kamış:
    SEACSUB X FIRE & APNEA(Hold your breath)
    En İyi Avı:
    Dostluk
    İşlerim sebebi ile son zamanlarda siteye sıklıkla uğrayamıyorum, girdiğim zamanlarda ise bakabildiğim kadar çok konuya bakmaya çalışıyorum ancak, bahsi geçen bu konu yanlış bir başlık ve bölüm altında açıldığından görmemiştim.Arkadaşlar bu konu ile ilgili sorularını bana özelden yazmışlar bende özelden cevap vermiştim.Forumda yazılı olduğunu görmüş olsaydım daha önce buraya taşır ve burda cevap verirdim.Umarım açıklayıcı olmuşumdur. Zaten bu konular hakkında daha önce formun eski düzeninde bir çok cevabım ve yazımda olmuştu eğer balıkçı arkadaşım o konuları tekrar buraya eklerse.Tüm arkadaşlar faydalanmış olurlar. Saygılarımla...

8. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

ewet, haklısınız.. çok farklı fiyat ve kalitede kıyafetler var. bizimde aklımız karıştı alışveriş yaparken. bu yüzden bilen arkadaşlardan fikir almadan hareket etmek istemedik. ilginize teşekkürler..

9. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Çok acil cevap gerektiği ve ayrıca konu biraz kişisel olduğu için burayı meşgul etmek konusunda kaygı yaşadım. bu yüzden özelden sordum arkadaşlara. genel bilgileri bende burdan konuşmak ve fikir alışverişinde bulunmaktan yanayım. yardım ve ilgi için hepinize teşekkür ederim. çok faydası oldu.

Saygılar.

10. Burhaniyeli

Burhaniyeli

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    akya 28kg
    levrek için 75 lik yetebilir ama 90 lık daha rahat olur ama 90 lık orta boy balıkları çok zedeliyor ben 120 kullanıyorum ve çoğumlukla levrek rus kefali ve akya peşinde koşuyorum sadece levrek dersen 75 yeter