Yeni 3,80 Bot Ve 9,8 Tohatsu Motorumuz

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında ssancak17 tarafından paylaşıldı.

1. ssancak17

ssancak17 SERKAN

Favori Kamış:
    alba star
    Favori Makine:
    alba star
    En İyi Avı:
    levrek 5 kilo
    herkeze merhaba öncelikle.
    bende fermetın dedıgı gıbı yenı ekıpmanlarımızı denemek için cumartesıyı ıple cekıyorum,tum paylaştıklarınız için bende ayrıca teşekkür ediyorum.siteye botumuzun ve motorumuzun fotoğraflarını koymak istiyoruz ancak birtürlü başaramadık.yol gösterirseniz seviniriz.

2. onur1872

onur1872

öncelikle hayırlı olsun.fotograf yüklemek için bir site var.o siteye girip fotografınızı yükleyeceksiniz.sonra mesaj yazarken yukardaki dünya ya gelip(insert link)oraya fotografın olduğu siteyi kopyalayacaksınız.video yüklemek için ise google video ya videonuzu yükleyip yine o dünya ya(insert link) basıp google video linkini kopyalayacaksınız.aslında çok basit bir kere yüklemeyi başarabilirseniz gerisi gelecek.bizde merakla bekliyoruz.

3. ssancak17

ssancak17 SERKAN

Favori Kamış:
    alba star
    Favori Makine:
    alba star
    En İyi Avı:
    levrek 5 kilo
    teşekkür ederim onur kardeş,ilk işimiz botumuzu deneyip foto ve video çekmek ve sizlerle paylaşmak olacak.
    bu arada fermetinde dediği gibi nereye gideceğimize hala karar vermiş değiliz ilk kez takılacağımızdan sahilden tarayıp uygun bir yerden çıkmak .
    ancak bu işin birde avlak yer yane mera :) olayı var şansa gıdıcez anlaşılan ilk seferde.bir kaç öneri yapmış arkadaşlar onlarıda dikkate alacağız elbette bakalım.
    bilgi için tekrar saol kardeşim.

4. jigging

jigging Caner

Favori Kamış:
    Penn spinfisher surf & Lineaeffe sorrento & Lucky Craft ESG II
    Favori Makine:
    Penn Surfmaster 750 & Shimano Ultegra XTB & Exage 4000fa & shimano twinpower 4000xg
    En İyi Avı:
    seni meraklı, hadi ordan... nazar değdireceksin..
    Tekrardan hayırlı olsun :)

Bende merakla bekliyorum foto ve videoları, az kalsın elektrikli motorlu şişme bot alarak hata yapıyorduk, sağolsun forumdaki müdavimlerimizin yönlendirmesi sonucu bu hatadan ucuz sıyrıldık.

Şimdi benzinlilere bakıyorum.

5. ssancak17

ssancak17 SERKAN

Favori Kamış:
    alba star
    Favori Makine:
    alba star
    En İyi Avı:
    levrek 5 kilo
    en iyisinin yapmışşsın dostum, bızde bu işi çok araştırdık en buyuk yardımı forumdakı arkadaşlardan aldık,ve en sonunda doğrusunu bulduk 3,80 ahşap katlanır tabanlı bot (1,100 denye kalınlık) ve 9,8 japon malı 2 yıl garantili tohatsu kısa şaft dıştan takma 2 zamanlı motor.
    bu takımı mudavım arkadaslarda onayladı bızde ayrıca memnun olduk.
    ilk kez cumartesı sabahı suya ındırecegız bakalım nasıl bır tecrube olacak .hayırlısı.

6. FERMET

FERMET

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    levrek 5 kg
    serkancım gel ctesi gel.artık boşta dönsek gam yemem en azından deniz havası alıcaz derim:rolleyes:

7. ssancak17

ssancak17 SERKAN

Favori Kamış:
    alba star
    Favori Makine:
    alba star
    En İyi Avı:
    levrek 5 kilo
    yenı bot ve motor fotoları arkadaşlar.

8. ssancak17

ssancak17 SERKAN

Favori Kamış:
    alba star
    Favori Makine:
    alba star
    En İyi Avı:
    levrek 5 kilo
    kardeşim bu takımlarla boş dönersek kahrolum vallahi.
    kaç gündür rüyalarımda levrekler geziniyor "yakalayamaz ki ,yakalayamaz ki " diyerek kabus oldu artık gelsın su cumartesı ya:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Mart 2010
  9. FERMET

FERMET

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    levrek 5 kg
    güzel görünüyor be baco.Allah kazasız belasız binmek nasip etsin

10. ssancak17

ssancak17 SERKAN

Favori Kamış:
    alba star
    Favori Makine:
    alba star
    En İyi Avı:
    levrek 5 kilo
    A M I I I I I I I I I I I I I I I I . . . N....

11. denizci_kaptan

denizci_kaptan Sami

Heves kaçırmak gibi olmayalım da keşke yeşili almasaydınız. Yazın sıcaklar bastığında diziniz kolunuz değse kızgın demir gibi yakacak maalesef. Suya indirmeden beyazıyla değişme imkanınız varsa bunu bir düşünün. Öyle böyle değil resmen yakıyor kızgın demir gibi. Üstelik içi de siyah. Bu şekilde size sıcaktan nefes aldırmaz çok iyi biliyorum.

Bu renk botlar gece avları için üretilir maalesef.

12. ssancak17

ssancak17 SERKAN

Favori Kamış:
    alba star
    Favori Makine:
    alba star
    En İyi Avı:
    levrek 5 kilo
    Malesef Abi Benimde Aklimdaydi Ama Baska Rengi Yokmus Bunun Icin Bir Formul Buldum Beyaz Naylon Gibi Birsey Ortucez Uzerine Artik Yapacak Birsey Yok :(

13. seckint

seckint Seçkin

Favori Kamış:
    4.20 surf kamış
    Favori Makine:
    okuma synex
    En İyi Avı:
    3,5 kg Martı
    hayırlı olsun merak ettiğim birşey var, acaba size ne kadara mal oldu? özelden yazabilirmisiniz mahsuru yoksa

14. FERMET

FERMET

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    levrek 5 kg
    baco az önce baktım posedion dan cumartesi sabahı 6 civarı havayı çok güzel gösteriyor gitmeyi düşündüğümüz yerler masmavi.

15. denizci_kaptan

denizci_kaptan Sami

Vallaha adamı heveslendiriyorsunuz gideni var gidemeyeni var:) Bari sahteler hazır mı:) ha bide altınıza minder almayı unutmayın taban tahtaları adamın oturduğu yeri acıtıyor biraz oturunca:D

16. FERMET

FERMET

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    levrek 5 kg
    bir iki sahtemiz ar inşallah yarın akşam bağlayıp hazırlayacağız.çok tecrübesiziz bu konularda bakalım nasıl olacak

17. denizci_kaptan

denizci_kaptan Sami

Ben sizin botun beyazını alıp resimdeki gibi bir model yapacağım. Hem kullanışlı hem de şekilli. Oturma tahtalarına minder koymak şart zaten. Bide direksiyon ve öne minder altı bir çapa olta dolabı yaptınmı değme gitsin keyfe:)

18. onur1872

onur1872

botun rengi bence çok güzel yeşil siyah güzel renk uyumu olmuş.yalnız denildiği gibi yazın sorun olabilir.benim botum da ne yazıkki sarı renkte:)yalnız kış aylarında sorun olmuyor.yaz aylarında ise sorun'ben bir dalıp çıkayım'la hallolacatır.en güzel seçeneği işaretlemiş,en güzel ikiliyi almışsınız.bende alırken 9.8 motor ve 3.80 bot düşünmüştüm.şimdi ise botuma kendi motorumu satmadan hız için bir 9.9 yada 15 alacağım.

bu krizde sıfır almakla en akıllı işi yaptınız.sizi en az 3 sezon sorunsuz idare edecektir ve masraf çıkarmayacaktır.fotografları da yüklemişsiniz.dediğim gibi botunuz çok güzel tekrar hayırlı olsun.

19. FERMET

FERMET

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    levrek 5 kg
    onur aynen söylediğin gibi bu kriz ortamında peşin para dedikten sonra akıl almaz indirimler yaptılar.bu takım için bir sürü marinciyle kıyasıya pazarlık yaptık.bayağıda bir indirim yaptırdık.bir sürü de hediye verdiler bu takımın yanında.

20. ssancak17

ssancak17 SERKAN

Favori Kamış:
    alba star
    Favori Makine:
    alba star
    En İyi Avı:
    levrek 5 kilo
    saolun arkadaslar yorumlar ıcın,
    mınder olayına en kısa zamanda çözüm bulacağım,resımdekı botda fena yane,ondekı capa vs. yerını ve mınder fıkrını tuttum on numara fıkır saol üstat.
    bende remote kontrol sıstemını nasıpse seneye hayata gecırecem,malum bu sene fazla tuzlu oldu masraflar.