yeni alacağım makina için yardım...

Konu, 'Makineler' kısmında birkan tarafından paylaşıldı.

1. birkan

birkan

Favori Kamış:
    .2.40 remixon & 4.50 alba star
    En İyi Avı:
    el kadar sazan

kamışın ucunu değiştirecem zaten kamışı satın aldığım yere malzeme almaya gelen bi abi tavsiye etti kendiside satıyomuş alan memnun kalıy9o dedi sonra ucunu değiştirirsin on numara olur dedi

2. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Hayırlı olsun yeni malzemelriniz.Arkadaşlardan biri de solemiş kamış ucu meselesini,istavrit-çinekop için biraz kalın,değiştirilirse çok iyi olur,makına bahsettğiniz avlar için bence uygun.Ylanız tavsiyem misinayı kalitelı kullanın,nitekım bu tür alt sınıf makıneler her halde misinayı helezonlaştırır,eğer kalitelı misina kullnılırsa bu sıkıntı bıraz olsun gidelirlmiş olur.Hayırlı olsun yeniden..

3. ooztekin

ooztekin Özgür

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kefal &tesadüfen Akya....ama tartmadım..
    20-40 gr atarlı kamışa hangi makine ?

Merhaba,

Ayrı bir konu açmadan burdan devam etmek istedim..Kıyıdan suni balıkla at-çek yapmak amaçlı Albanın AK2501 330 20-40 gr atarlı kamışını almayı düşünüyorum ama bu kamışa en uygun makine ne olabilir?

Hafif, eli yormayan ,misinayı kolay bırakan, ama bir o kadar da kaliteli ve randımanlı sarabilen..

Marka ve seri belirtebilirseniz makbule geçecek..:)

4. hayirli olsun

selam birkan hayirli ugurlu olsun abisi insallah siftahta bereketli bir acilis yaparsin iynen keskin avin bol olsun rast gele.