Yeni teknem Nihayet Saroz sularında

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında Vedat Abayoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Vedat Abayoglu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Olsun be Nuri,evvel allah hepsinin üstesinden geliriz.

Tebliğlerin yeterli kalmadığı anlarda kendi vicdani hislerimizide devreye sokarız.

Sponsorlarım kendi alanlarında lider kuruluşlardır.Reklam olayını çoktan aşmışlardır.

Sevgimle kal

2. Jrjkr

Jrjkr Onur

Vedat bey iyi akşamlar,

Tekneniz hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim? Eminim siz almadan önce çok araştırmışsınızdır ve bu konuda üstün bilgileriniz olduğuna eminim.bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılar

Onur

3. avcı22

avcı22 Mesut Turan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 3.4 kilo
    Vedat Abi hayırlı olsun.Güle güle kullanın

4. kurbagaprens

kurbagaprens Ergin DEMİROĞLU

Favori Kamış:
    Major Craft Solpara 274 up to 50.gr
    Favori Makine:
    Shimano Stradic C3000HGFK
    En İyi Avı:
    1 cm Lepistes
    Allah kaza bela vermesin, ağzının tadını bozmasın Vedat Amca,

Rota'nın tekneleri genel olarak kabul görmüş tekneler. Kullananların yorumlarımı takip ediyorum, sürat isteyenler için doğru tercih olmadığı yönünde fikirler beyan edenlervar. Fakat aynı zamanda teknenin denizci olduğu yani zor şartlar altında bile seyir imkanı verdiği çok dile getirilen bir husus. 660 uzunluğunda bir Fisher'ın kaç havalara kadar sıkıntı çıkarmayacağını merak ediyorum. Bu konuda ben de tecrübe etmiş olanlar varsa deneyimlerini dinlemek isterim.

5. Vedat Abayoğlu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Rotanın 5,75 yarım kamaralısını takriben 9 yıldır kullanmaktayım.Bugün dahi 6-7 havada balıktaydım dönerken pek sıkıntıda çekmedim.

Sanırım büyüğünle 8 havaya kadarbalıkta olurum sevgili Ergin.

6. Jrjkr

Jrjkr Onur

Sayın vedat bey sizi hem facebookta hemde burada takip ediyorum.görüşleriniz ve önerileriniz benim için önemli. Acaba aşağıdaki linkte bulunan tekne hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilirmiyim?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...alsiz-4.95-kamarali-mini-yat-140934354/detay/

Şimdiden teşekkürler

7. kurbagaprens

kurbagaprens Ergin DEMİROĞLU

Favori Kamış:
    Major Craft Solpara 274 up to 50.gr
    Favori Makine:
    Shimano Stradic C3000HGFK
    En İyi Avı:
    1 cm Lepistes
    Belki bir gün tecrübe de ederiz birlikte. Gerçi sen beni denize atarsın ya neyse :)
    Çok zaman bulamıyorum ama yine de bir tekne istiyorum. Bakalım işler müsade ederse birkaç sene sonra ben de bir tekne alacağım inşallah. Rota'lar da yakın takibimde uzun süredir.

8. ihtiyarhakan

ihtiyarhakan Hakan Mustafa Serdar

En İyi Avı:
    45 cm kefal, 2.5 kg torik
    Vedat Abi Selamlar Saygılar, Sponsorlukla ilgili endişelerine haddim olmayarak ama samimiyetine sığınarak bir kaç görüş bildirmek istiyorum, öncelikle uzun yıllardır amatörce götürmüş olduğun bu hobini bir tekneye çevirmiş olman senin hakkın olduğunu düşünüyorum. Biz senin nasıl birisi olduğunu buradaki yazılarından biliyoruz. Yapmış olduğun anlaşma tüm etik kurallara uygun için rahat olsun, bunu nasıl söylüyorum, yaklaşık 25 yıllık iş tecrübem ve sporcu oğlum sayesinde zamanında içinde bulunduğum sponsorluk camiası. Bunun ticari bir alışveriş olduğunu düşün, alan memnun satan memnun, onlar senin çevrenden faydalanacak sende onların maddi imkanlarından, bu son derece etik bir durum, kalbini ferah tut, onlar bunun tüm hesaplarını yapmışlar ve senle böyle bir ilişkinin içine girmenin kendileri için faydalı olduğunu düşünerek girmişlerdir emin olabilirsin. Kendini daha da rahat ettirmek istiyorsan bol bol reklamlarını yaparsın, bizim için hiç sakıncası yok, dediğim gibi konuya hariçten gazel okudum ama faydalı olmuşumdur umarım, sevgi ve saygılarımla.

9. yasin nurlu

yasin nurlu yasin nurlu

Favori Kamış:
    okuma
    Favori Makine:
    shimano
    En İyi Avı:
    kambur sazan 8 kg
    hayırlı uğurlu olsun vedat abi seyirin balığın ve de en önemlisi dost muhabbetlerin bol olsun

10. Vedat Abayoğlu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk

Günlerdir netten uzağım sevgili Hakan.Ancak bugün aktif olabildim ve cevaplıyorum:

İçidışı bir adamım,benim sırrım yoktur.Dolayısıyla sponsorluk işin idse ortaya koydum.

Kendimden gayet eminim,zira bu alemde ortaya çok şey koydum,faydalı olduğumada inanıyorum.

Yeni imkanlar, tekne zaten siz kardeşlerimle olabildiğince sık ve çok balık yakalamamız içindir.

Gerisine fazla takmamaya kararlıyım.

Sevgimle kal

11. mertparlak

mertparlak Mert PARLAK

En İyi Avı:
    300Gr İstavrit
    Vedat Amca herzamanki gibi sen bana yine kızacaksın ama Ben bu sponsorluk işinden birşey anlamadım neden sana sponsor oluyorlar balık yarışmalarınamı katılacaksın ünlü markalarda teknede isimleriylemi boy gösterecek yoksa xxx balıkçılık sana tekneyi aldı tekneyi kirayamı vereceksiniz balık avı turları gibi

Birde Sivricede havalar nasıl

12. Vedat Abayoğlu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Sinirlerimi törpülettim,kolayına kızmam.

Bu saydıklarının hepsi olabilir.Sadece para söz konusu olmaz imkan sağlanır.