Yerliyurt 460 B kullanan?

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında ugursat tarafından paylaşıldı.

1. ugursat

ugursat uğur satılmış

Favori Makine:
    okuma salina SA65
    En İyi Avı:
    750 gr minekop
    Selamlar şu sıralar 4-5 km açığa gidip gelmek için seri pratik ve küçük bir tekne bakıyorum. Aklımda safter 465 veya yerliyurt 460 var 30 hp (manuel)mercuryile
    kullanacağım......Sizce hangisi diğerine nazaran kötü havada daha rahat döner safteri begenenler cok ancak yerliyurtun 460B si yeni çıktı...Kullanan öneren var mı 460 B yi.Lüten kötü havada çıkma demeyin ani beklenmedik bir durumda dönebilmekten bahsediyorum ;)

2. accuman

accuman mustafa kamil coşkun

Favori Kamış:
    OKUMA..
    Favori Makine:
    OKUMA-LİNEAEFFE....
    En İyi Avı:
    LEVREK..11.7 KG..
    tek geçerim .....

TÜMMEMLEKETTE YERLİYURTU TEK GEÇERİM....BÜTÜN FİRMALARAAÇIK ARA FARK ATAR KALİTEDE....SAHİPLERİ VE USTALARI İLE DE TANIŞTIM İMALATLARINI TİTİZLİKLERİNİGÖRDÜM....BEN YAKLAŞIK 50 YIL DIR BALIKÇIYIM...71 DEN BU YANADA GEMİ SANAYİİİ NİN İÇİNDEYİM ...KALİTE 10/10 YORUMSUZ .....MALLARININDA DAİMA ARKASINDALAR.....AĞIRDIR KALINLIĞINDANDIR...KORKMA DAHA SAHA SAĞLAQM SENİN MAKİNANLA UÇAR O TEKNE HELE BİRDE KÖKPİTLİİSE DEĞME KEYFİNE....AL YEĞENİM VEDEGÜLE GÜLE KULLAN AMA BAKIMINI İHMAL ETME SIK SIKTATLI SUYLA TEMİZLE....SEVGİLERİMLE......:thumb: :thumb: :thumb:

kartal62 bunu beğendi.
  3. accuman

accuman mustafa kamil coşkun

Favori Kamış:
    OKUMA..
    Favori Makine:
    OKUMA-LİNEAEFFE....
    En İyi Avı:
    LEVREK..11.7 KG..
    İNCELEDİM...

YARIN SAHİPLERİİLE KONUŞUP DAHA GENİŞ BİLGİ ALACAĞIM ...EĞER ARZU EDERSEN ADINI VEREBİLİRİM TERCİH SENİN ....BENCE 10/10 SENİN MAKİNAYLA BU TEKNE 25-35 MİL ARASI YOL YAPAR İKİ KİŞİ İLE ....DÜŞÜN BANA CEVAP VER.....0555-2008311...KAMİL COŞKUN....

kartal62 bunu beğendi.
  4. mehmetsahin

mehmetsahin mehmet şahin

En İyi Avı:
    Levrek 14 kg
    Çanakkale'den selamlar

Anıl marin'in teknelerine bakmanı tavsiye ederim.Eğer ki ağırdeniz şartlarını düşünüyorsan dizayn olarak da ağırlık olarak da diğerlerinden farklı olduğu kanaatindeyim...