yine öğle arası lüferi

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında sinansarma tarafından paylaşıldı.

1. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    en azından benim ilk denememden çok daha iyi oldu benimki hilkat garibesi gibi duruyordu :Dçöpe attım hemen doğru kalemi bulmak lazım birde alet edevat lazımüşendim depoya inmeye sonuç çok garip oldu kalem bulayım birde iğne almam lazım 3lü iğnem yok o zamna yaopıcam bende
    tebrikler dahada geliştirmek lazım
    yalnız kalemi seçemiyorum o kalemin aynımı yoksa farklı mı

2. sinansarma

sinansarma

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7 kg Halili+2850 gr kofana
    arkadaşlar model çok güzel çalışma olmuş.arkadaşı tebrik ediyorum. konuyu iyi anlamış.tek eksik 3 parça halında 3 kanca olacak,
    bir tüyo daha aldım. çelik telin yerine şu kaynak elektrotlarıda oluyormuş. elektrotun dışındakini döküyorsunuz ve kolay bükülüyormuş.resimdeki kalemde elektrot var. kurşuna gerek olumuyor.ama yinede başına ve sonuna pense ili sıkılmış kurşun olabilir.

3. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    saolasın sinan yakında diğer türevleride gelir emin ol :)

4. harun91

harun91 harun

Favori Kamış:
    shakspeare odysse makina,alba lucky kamış, lineaffe oyster 4.20 ve diğerleri..
    En İyi Avı:
    İsrail sazan istavrit izmarit gelincik
    sinan abi ben kalemin içine bakır tel soktum.ama atarken nasıl olacak onu bilemiyorum hafif kalabilir.3 tane 3 lü kancaya gelince kalem birazufak olduğu için ortaya bir üçlü iğne son tarafada çinekop takımından bozma hırsız iğne taktım.:D