zargana topu yardım???

Konu, 'Takım Çantası' kısmında ikus26 tarafından paylaşıldı.

1. ikus26

ikus26

Favori Kamış:
    makaralı dip.
    En İyi Avı:
    3 kg sazan
    abi özel mesajlarına bakabilirmisin..

2. murat41

murat41

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    vatoz 46,7 kg
    ufakları 1.25 büyükleri 1.50 haberiniz olsunbunları gittiğin yerdede bulabilirsin
    :) çünkü zamanı geldi ufaktan başladılar zarganaya;)

3. tomy77

tomy77

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7 kg levrek
    abi boşuna yorma kendini ben yalovadanım biz hep sert plastik olanlarından kullanırız çünkü ötekilerle balığın vurduğunu net olarak anlayamazsın sert olanlar iki renk olduğunda makinadan gelen misinaya ağır bi klipsli fırdöndü takarsan onuda topa bağlayınca top denizde tek renk kalır ve balık vurunca öteki renge döner senin istediğin top 1) ağır olmadığı için uzağa atamazsın 2)tek renk olduğu için vurduğunu net anlayamazsın sen gel yalovaya burdan kralını alırsın herşeyin hemde oranın yarı fiyatına ben sana yer tarif edebilrim özelden isteresen ama sen sünger topu unut millet güler burda valla........

4. troster

troster İLHAN

Favori Kamış:
    lineaaffe 15 kilos
    Favori Makine:
    okuma rav2, okuma salina 10000
    En İyi Avı:
    lüfer,istavrit.turna v.s..
    murata abi alemsin yaw:D :D sanki sendekini soruyo abimiz..varsa elinde banada gönder:D :D

5. ikus26

ikus26

Favori Kamış:
    makaralı dip.
    En İyi Avı:
    3 kg sazan
    benim bahsettiğim toplar 45 - 55 gram 0.25 lik sağlam misina ile çok rahat kıyıdan 80-90 metre gidiyor. sararken suya batmıyor. zaten zargana oltaya takıldığında çok net farkediyosun çünkü yakalandığında topun arkasından çırpınmaya ve şu sıçratmaya başlıyor.. özellikle sarı olanları suda çok uzakta bile olsa çok net farkediliyor..

ayrıca ben geçen yıl bu topla her gün 40-50 civarı zargana alıyodum.. kimsede gülmedi.. ;)

6. troster

troster İLHAN

Favori Kamış:
    lineaaffe 15 kilos
    Favori Makine:
    okuma rav2, okuma salina 10000
    En İyi Avı:
    lüfer,istavrit.turna v.s..
    kesinlikle katılıyorum sana bizde o toplardan kullanıyoruz.ve de diğer toplardan, sert plastik olanlardan, veya oval olanlardan daha iyi iş yapıyor ve daha net farkediliyor. eğer izmite inme fırsatın olursa murat41 abimizde yazdı zaten 1,25 ve 1,75 ytl ye aradığın toplardan hemde envayi renklerde bulabilirsin. kesinlikle sarı olanlar benimde favorim..;) :)

7. tomy77

tomy77

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7 kg levrek
    abi bende sana tavisiye be kendim 140 metre ata biliyorum yani dediğim toplarla hemde 30 luk misineyle ama benim dedğim sorun şu sen yakalanınca belli ediyor demişsin öle bekler sen eylülde hiç bişe alamazsın çünkü odedğin zamnki gibi balık olmıcak balıkçı motorları filan gelmiyecek dediğin seneki gibi sen yinede dedğim toptan almayı unutma benden tavsiye etmesi tinede sen bilirsin....

8. ikus26

ikus26

Favori Kamış:
    makaralı dip.
    En İyi Avı:
    3 kg sazan
    140 metre:confused:
    o kadara gerek yok bence 70-80 metrede yeterli oluyor, hatta balık kenara kadar geliyor. bu yıl balık olur olmaz onu bilmiyorum. artık şansa
    balıkçı motorları demişsin ama onunla neyi kasdettin anlamadım açıkçası :confused:
    ben ihlasarmutlu tatil köyünde avlanıyorum onuda belirteyim.. ;)

9. tomy77

tomy77

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7 kg levrek
    armutluyu tam bilemiyorum ben yalova merkez zannetmiştim tabikide ama armutluda bulunsam uğraşmam yani zarganayla minekop eşkine mırmıra bakarım tabi bu şahsi görüşüm bizim burda daha uzağa bile atmanın faydası var çok geniş alanı taraya biliyosunda ondan .........

10. ikus26

ikus26

Favori Kamış:
    makaralı dip.
    En İyi Avı:
    3 kg sazan
    bugün itibariyle istediğim toplar elime ulaşmıştır. remzi abiye çok teşekkür ediyorum...allahrazı olsun..

11. adra

adra

hadi gözün aydın olsun epey uğraştıydın

12. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    ismail kardeş allah güzel günlerde kullanmayı ve bolbol avlar yapmayı nasip eder inşallah her tuttuğun balıkta remziye dualarını gönderirsin artık:)

13. ikus26

ikus26

Favori Kamış:
    makaralı dip.
    En İyi Avı:
    3 kg sazan
    sağolasın abi. remzi abiden allah razı olsun. tam istediğim gibi toplar. bu sene allahın izniyle 15 gün zarganalara rahat yok benden:D :D tabiki remzi abinin sayesinde..

14. PAŞŞA

PAŞŞA Remzi

Favori Kamış:
    Vega Potenza Supercore,Lineaeffe Fury Caster
    Favori Makine:
    Daiwa Windcast Z 5000,Ryobi AP Power
    Allah sendende razı olsun kardeş ne demek, senin işini görsünde gerisi önemli değil..

15. tnç

tnç

Favori Kamış:
    olta ve kamış
    En İyi Avı:
    kızılırmakta 80 cm lik sazan
    http://www.okyanusmarket.com/catalog//index.php?cPath=30_50&sort=3a&page=3
    ben buldum internette var www.okyanusmarket.com da var sünger