Zargana yo-zuri yi seviyor:)

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında ozgureren tarafından paylaşıldı.

1. ozgureren

ozgureren

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Tartmadım
    beyler mevki olarak bana en yakın arkadaş matchbox defalarca yakaladığıma ve bundan sonrada yakalayacağıma inanmıyorsa önümüzdeki yaz buyursun gelsin.ayrıca size bir iki örnek verip artık konuyu kapayacağım.bizde yengeçle çupra vs yakalanmaz,ekmekle kefal yakalanmaz ama başka bölgelerde bunu görebilirsiniz.balıkların davranışları denizine göre değişir.gerisi hikaye.siz benim paylaşımıma inanmıyor olabilirsiniz ama yapacak birşey maalesef yok,durumu değiştiremeyiz.

2. ozgureren

ozgureren

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Tartmadım
    resim dedinizde 2 tane daha gönderdim.elimden fazlası gelmiyor.hepinize rastgele.

3. Matchbox

Matchbox

Özgür ben inanmadım demedim ki,inanan inanır inanmayan inanmaz.Boşver takma kafana...:)
    Bu arada ispat için değilde,bir çayını içmeye gelirim.Ayrıca gelmişken birazda Mamun toplarız...:)
    Bu arada Eriklideki Kızılcık ağaçları hala duruyormu?:confused:

4. ozgureren

ozgureren

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Tartmadım
    mesajına biraz geç yanıt verdiğim için kusura bakma.mırmır dip balığı diyorsun ya,tragonya dip2 ama çifter çifter geliyo.kırlangıç ona keza,ha unutmadan söyleyeyim mırmır mercan familyasından bi balıktır ancak kıyıda çoğu zaman levrek ve lidakiyle birlikte gezer;)

5. ozgureren

ozgureren

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Tartmadım
    kızılcıklar duruyo beklerim

6. Doğru söylersin beee yaa.
    Öyle kardeş kardeş gezerler bazen aralarına kefalde takılır bir iki parti okeyde çevirirler...ama çayına oynarlar...:D :D :D

7. kovboy

kovboy MESUT

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    89cm turna 4,350kg
    tebrikler güzel balıklar
    bende turnaya gittigim zaman devamlı yem degiştiririm çünkü herzaman aynı kaşıga atlamıyor