Zıpkıla Balık Avlama

Konu, 'Denizdeki Canlılar' kısmında onder1956 tarafından paylaşıldı.

1. onder1956

onder1956

Favori Kamış:
    LEGAL TÜM MALZEMELERLE
    En İyi Avı:
    LEVREK 4.7 kg Defalarca daha irisi ve küçüğü
    Arkadaşlar Karaburun Mordoğanı geçtikten sonra deniz kenarında eski bir sadece ön duvarı kalmış bir yapı var bunun yan tarafında bir balık çifliği var.Kıyıda ki binasında yavru yetiştiriliyor. Dolayısıyla kıyıdaki binanın içindeki havuzların denizle olan tahliye boruları var bu tahliye borularının denize üç tane olarak yan yana giriyor zıpkınla bu tahliye borularınan üzerinde gezilirse levrekler boruların altında deniz altı gibi yatarken görünür bunları vurmak sadece sizin becerinize kalıyor.Derinlik sadece 3 vaya dört metredir.Yani dalgıç elbisesine gerek yoktur.Sizden ricam tahliye boruları pilastik olduğundan bunlara zarar vermemeniz.
    Herkeze rasgele.

2. CnKmN

CnKmN Cenk Kaman

bılgılerın ve ılgın ıcın tesekkurler...

3. saitcan

saitcan İSMAİL

Favori Kamış:
    el oltası
    En İyi Avı:
    850 gr mercan 700 gr çupra .
    herkese selamlar

arkadaşlar ve de dostlar sizin bu yazdıklarınızı okuyunca baya bilgi edindim çok teşekur ederim ben bu siteye yeni üye oldum iyi insanlar olduğunuzu hemen fark etiriyorsunuz kara avcılığı yapan bir kaçtane arkadaşım var bolca atarlar ama asla av yeriyle ilgili yer soylemezler.hepinize en içten saygılar ve sevgilerimle

4. onder1956

onder1956

Favori Kamış:
    LEGAL TÜM MALZEMELERLE
    En İyi Avı:
    LEVREK 4.7 kg Defalarca daha irisi ve küçüğü
    Paylaşım herkese mutluluk verir.

5. antalyalı_şahin

antalyalı_şahin

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    kılıc balıgıydı ortalama 8 kılo falandı
    bende yenı geldım fakat sankı senelerdır beraber gıbıyız arkadaslar gercekten yardımcı oluorlar