Zodiac 3.20 Ayna Uzatma

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında cemxmox2 tarafından paylaşıldı.

1. cemxmox2

cemxmox2 mete

Merhabalar.
    Zodiac 320 ahsap tabanli bota uzun saft takmak istiyorum.Acaba ayna uzatmasi tecrubesi olan var mi? Cok arastirdim ama nette satan yer bir tane buldum alamatra ayna uzatma diye.100tlye satiyorlar ters u seklinde aynaya geciyor ama ortasi bos.Daha onceden yaptirtan var mi acaba? Sanayide sordurdum arayi tahta yapip fiberle yapistirtcak gerekirse krom destekli yapacak usta buldum 200tl istiyor.Ama dayanakliligindan emin degilim.Daha once kullanmis ve memnun olan arkadas var mi acaba uzatma aparati? Simdiden tesekkurler.
    Internetten buldugum aparat:http://www.tekneyatmalzemeleri.net/?urun-61623-alamatra-motor-uzatma-aparati

2. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Her ne aparat tipi,yada yüksek aynalı botta uzun şaft tayyare gibi durur.İdeali kısa şafttır.O ŞAÇ APARAT OLUR,sağlamca vidalarsın,basarsın gaza gider.

3. cemxmox2

cemxmox2 mete

Dogru katiliyorum da motoru uzun saft aldik.Bot eski olsugu ocin ilerde tekne alirsak veya motoru satatsak uzun saft iyi gidiyor diye.Geriye donus yok ne yazikki:(

4. enginköp

enginköp engin köprülü

Alamatranin sattigi o aparati 9.9 honda ile kullandik.is goruyor ama tam gaz giderken biraz fazlami esniyor diye hep aklimiza takildi.
    Imkanin varsa 100 degil 200 ver daha etli kromdan yani 5 veya 6 mm gibi yaptir ama bir kere yaptir derim ben.
    Ben 40x40 profilden yapip 2 kat sprey boya atarak yaptim ilk aparatimi.halende kullaniyorum.
    Ama isin sirri üsenmemek.her avdan sonra söküyorum...
    Ona ayirdigim butceyide balik bulucuya devretmistim;)