03-04 Mayıs 2008 Tekirdağ Hıdrellez Buluşması Yapıldı

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında SedatMert tarafından paylaşıldı.

1. Suatreis

Suatreis

2. Suatreis

Suatreis

3. Suatreis

Suatreis

4. Suatreis

Suatreis

5. Suatreis

Suatreis

Şimdilik bu kadar...ilerleyen zamanlarda diğer foroğrafları yayınlamaya devam edeceğim.

Organizasyonun güzlelliğini kelimeler ile ifade etmek benim açımdan çok ama çok zor... Kamp alanımızdan çektiğim bu foto ile duygu ve düşüncelerimi anlatmaya çalıştım..

Gönlü güzel tüm katılımcı dostlarıma..........

6. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Güzel dostlukların, keyifli paylaşımların yaşandığı bu organizasyonun tüm katılımcılarını kutlarım, tekrarının yaşanması dileklerimle...

7. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Evet gelemedim, çok istediğim halde gelemedim, çok üzgünüm :( Ama böyle de insafsızca cezalandırılmaz ki insan canım :( Hani fotoğraflar, hani hikayeler, yeter ama artık, yazın, yayınlayın artık, yapın bir şeyler :eek: :p Sabahtan beri 50 kere tıkladım belki yazmışlardır diye :eek: :(

8. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Sedat ,Ulvi ,Tuncay amcalarım gerçekleştirmiş olduğunuz bu güzel organizasyondan ötürü sizleri kutluyorum ,sizleri tanımak güzel ,aranızda olamadım çeşitli sebepler yüzünden ama ,sizlerle birlikte güzel orglar yapacağız inşallah ,görüşmek ümidyle ,ellerinizden öperim

Siz varolun ,siz sağolun gerisi önemli değil ..

sizleri seviyorum :)

9. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar ne oldu yahu? Harika bir hafta sonuydu, kimseden ses seda çıkmıyor, kimse bir şey yazmıyor. Fotoğraf, video çekip durdunuz, o fotoğraflar, videolar nerede? Merak ediyoruz, görmek istiyoruz fotoğrafları. Yorgunluğu mu atamadınız üzerinizden nedir, konu ilerlemiyor, çok sıkıldım. :eek: İki kelime bir şeyler yazın şuraya yahu. :(:(

10. fakirbalıkçı

fakirbalıkçı Necmi Özgül

Favori Kamış:
    mitchell privilage
    Favori Makine:
    shekspire
    En İyi Avı:
    Çarşı dostluğu
    herkez daha yorgun anlaşılan yavaş yavaş kendimize geliyoruz videolar Sedat agabeyde idi oda atar
    bu arada teşekkürleri yazarken o kadar yolu bizi kırmadan gelen Turgay agabey ve Alicansınada teşekkürlerimi sunmadan edemiyeceğim sağ olun var olun teşekkür ederiz sıcak sohbetlerinizden bizi mahrum bırakmadığınız için Ali zaten Onurun kankisi modunda akşam beraber uydudular aklıma bir türlü şunların resmini bir çekem diyemedim :)

11. simendifer

simendifer Sennur

Valla ben yazımda gelen herkese teşekkür ettim. Çünkü herkes yol tepti, hatta servis bile yaptılar, ayrı ayrı hepsine teşekkürler. Ama Alper için Alicansın'a ayrıca teşekkür etmek gerek, çünkü anahtar için İstanbul'a kadar gidip, tekrar geri geldiler. Yoksa Alper kalacaktı oralarda. :)

12. fakirbalıkçı

fakirbalıkçı Necmi Özgül

Favori Kamış:
    mitchell privilage
    Favori Makine:
    shekspire
    En İyi Avı:
    Çarşı dostluğu
    sorma ilk orgda da seçkinin başına gelmişti seçkin anahtarı unutmuştu arabada Alperiminde şansına bundan sonra araba anahtarları için bir kutu yaptırtacam :):D :D :D

13. SedatMert

SedatMert Sedat

En İyi Avı:
    O balığın hala peşindeyim.
    Sennur fotoğraf ve videoların çoğu Suat'ta o devamını da yayınlayacaktı. Bende de bir kaç fotoğraf var, ancak foruma koymak için hiç fırsatım olmadı.
    Bu akşam da vakit bulamazsam Orhan'a mail ile göndereceğim Orhan foruma koyar.

14. simendifer

simendifer Sennur

Sedat ağabey, Suat'da başka foto var mı bilmiyorum ama videoları Murat'a gönderdi. Youtube kapalı diye videoları koymadı henüz Murat. 3 tane video var, birinde karşıdan ışık vurduğu için hiçbir şey görünmüyor, o nedenle yüklemeyeceğim dedi Suat. Konuşma yaptığımız zaman çekilen videodan bahsediyor. Ama o anı çeken iki kişi daha vardı, onların çektikleri nasıl bilmiyorum, koyarlarsa göreceğiz. Suat da olan ve Murat'a gönderdiği diğer iki videonun birinde Ulvi ağabeyler langırt oynuyor, diğeri de Alper'in arabasını kurtarma çalışmaları yaptığımız video. Sende de benim çektiğim kurt çıkarma videosu var, bunların dışında olan videoları, çekilenleri bilmiyorum. Ama fotoğraf çeken çoktu yanlış hatırlamıyorsam, sabırsızlıkla bekliyorum. :) Suat'da da başka fotolar varsa akşam ekleyecektir. ;):)

15. fakirbalıkçı

fakirbalıkçı Necmi Özgül

Favori Kamış:
    mitchell privilage
    Favori Makine:
    shekspire
    En İyi Avı:
    Çarşı dostluğu
    onlarda akşam eklenir

16. barisozulu

barisozulu Barış OZULU

Favori Kamış:
    Kamış+Makine+ Misine+Fırdöndü+ İgne+Kurşun
    En İyi Avı:
    koca bi deniz yıldızı
    Eh baya bi zaman geçti ama sonunda fırsatı bulup nete girdim. Kendilerinede defalarca söyledik ama olsun burdan da tekrar tekrar Mahşerin 3 balıkçısına teekkür ederiz. Allah razı olsun o kadar uğraştılar bizleri misafir ettiler ne kadar teşekkür etsek azdır heralde.
    Şimdi sırasıyla Çarşı Team'e ve Osman Amcam a, Suat abi ve Sennur ablama taaa Ankara lardan bizleri kırmayıp gelen Turgay abim ve Alicansın kardeşime Aytekin abi ve onun güzel ailesine (özellikle o harika sesin sahibi eşine) , ve isimleri hatırlayamadığım (lütfen kusuruma bakmasınlar) organizasyona gelip neşemize neşe katan herkeze binlerce kez teşekkür ederim.

Organizasyonun hikayesi için anlatılacaklar okey ve kağıt skorlarının yazıldığı kağıtlarda gizli :)

Sizleri yani tüm site sakilerini biraz geç tanıdığım için üzgünüm ama inanın hepinizi teker teker çok seviyorum ve sizlerle tanışmaktan gerçekten çok mutluyum. Allah neşenizi ve balık zevkinizi bozmasın daha nice mutlu ve eğlenceli organizasyonlarda görüşmek dileğiyle.

17. onurjordan

onurjordan onur

Favori Kamış:
    Şeytan oltası ...
    Buradan Turgay Abime Ve Ali cansın a da Binlerce teşekkürler bana arabada uyumak için yer ayarladılar :D aliş kanka zaten :D

18. alperalp4

alperalp4 Alper Alptekin

Favori Kamış:
    Lıneaeffe S-Curve 4.20,Lıneaeffe S-Curve 4.50,Lıneaffe DAGON 60,Okuma ERAZER 360,Teben TN 500 Makine
    Selamlar olsun...Ne demek Barış'ım lafı bile olmaz.;) Suat Reis,Sunnur Hanım,Orhan ve senle kısa ama keyifli bir seyahat oldu:)Hem biliyorsunuz ben alışığım günde iki kere o yolları gitmeye:D :D :D

19. alperalp4

alperalp4 Alper Alptekin

Favori Kamış:
    Lıneaeffe S-Curve 4.20,Lıneaeffe S-Curve 4.50,Lıneaffe DAGON 60,Okuma ERAZER 360,Teben TN 500 Makine

Sennur hanım kısmetse bendeki bir kaç kare fotoyu ekleyeceğim ilk fırsatta:(
    ama pazar günü yapılan kurtarma operasyonunda makinemde bagajda kitli olduğundan pazar gününe ait hiç fotom yok:p :eek: :D

20. KEYF&KEDER

KEYF&KEDER ORHAN AYDAR

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ÇARŞI EKİBİ.