04.02.2007 kuşadası

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında orcunhoca tarafından paylaşıldı.

1. AYDINDH

AYDINDH Aydın

Yaptığınız organizasyonunuz ve avlarınız için tebrikler. Devamını dilerim.

2. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    4 kamış+3 makina+örgü misina.Ah birde bol zamanım olsa
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Orçun Hocam,
    güzel bir gün imiş.Bizde İstanbulda çıktık ama
    hava size göre çok çk daha kötü idi.Sizinki resmen günlük güneşlik imiş.
    Güvel av olmuş,tebrikler.....

3. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Tüm ekibe tebrikler. En zor olanı yani bir araya gelebilmeyi başarmışsınız daha ne olsun?

4. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    değerlendirme

orçun hocam herşeyi çok güzel anlatmış.Sohbet..tanışma..kaynaşma...av..herşey çok güzeldi.Birbirinden iyi 3 insan tanıdım.(orcunhoca,çupracı ve cupracının oğlu).Yalçın abi bize biraz ders verdi:) biz 3 kişi bir kovayı yarılamak için müzadele ederken o tek başına halletmiş o işi.tabi furkan'la beraber!

Yalçın abinin çok heyecanlı balık çekişi:)muzafferin ''yav bu çok ağır geliyor,ufuk senin oltayı mı çekiyorum acaba''deyip kocaman bi mezgit çekmesi:)furkanın dolaşan oltasıyla mücadelesi:) herkes bir anda açılıp nerdeyse çifter çifter çekerken,orcunhocanın bir hışımla! makinayı bırakıp el oltasına geçmesi ve onun da kovaya katkıda bulunmaya başlayışı:) Denizden çıkardığımız br grup kupesi hemen teknede temizleyip kızartıp bize tavada sunan kaptanımız(çoook lezzetliydi):)

herşey çok güzeldi,kendi adıma çok memnun oldum,emeği geçen herkese çok teşekkürler.

5. Allah içinize sindirsin çok güzel bir gün geçirmişsiniz,soğuk moğuk dinlemeden yeni dostluklara yelken açmanın güzelliğini sergilemişsiniz ,tebrikler arkadaşlar;) :)

6. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    şansa bir ahtapot 1 kg. babakalede 400 gr. karagöz,80-90 cm pala.
    gerçekten bir araya gelmek çok güzeldi. ben kendi adıma çok güzel bir avın yanında, gerçekten çok samimi ve iyi insanlarla tanıştığım çok memnunum. ortak noktamız balık oldu, umarım uzun dostlukların başlangıcı da olur.

7. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:

ufuk süper değerlendirmişsin valla, kesinlikle hışımla geçtim el oltasına. yahu herkes çekiyor, biz bakıyoruz. birşeylere bulacağız ya suçu, ben de kamışa çıkarttım faturayı. ama gerçekten hiç hissedemedim vuruşları. atıyorum çekiyorum bakıyorum gitmiş yemler. ben de ya allah deyip geçtim el oltasına. en azından vuruşları hissettim de bir kaç tane daha çıkartabildim. gözlemlerin çok iyiydi. okuyunca epey güldüm. umarım en kısa sürede tekrar edebiliriz.

8. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Orçun hocam artık stres falan kalmamıştır heralde tebrikler güzel bir tanışma ve av olmuş elinize sağlık :)
    sevgiyle kalın:)

9. sevgili orçun tebrikler.. bu kadar olur zaten.. methini duyuyorum izmir cevresinde umarım bir gün hep beraber oluruz.:)

10. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yüzde yüz. stres falan kalmadı valla. bakalım ikinci döneme yine stres basar beni. yaza da atarız artık balık avı ile :)

11. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    umarım tanışabiliriz bir avda. gerçekten çok keyifli bir gündü. aksi giden hiç bir şey olmadı. benim kamışın kalaslığından başka :)

12. izmirli35

izmirli35

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    KIZIM ŞU ANDA 17 KİLO
    Orçun hocam adınıza çok sevindim, 1,5 hafta önceden başlayan organizasyon hazırlıklarınızı da forumdan sürekli takip ettim, çıkabildiğinize inanın çok mutlu oldum, görülen o ki keyifli bir av günü olmuş, herzaman keyfiniz yerinde avınız bol olsun.

13. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    çok teşekkür ederim. biraz zor oldu ama çıktık şükür. bir sonraki avda umarım sizinle de tanışabiliriz. görüşmek üzere.

14. tebrikler

keyifli ve güzel av olmuş orçun hoca.Tebrik ederim.Gelmeyi çok istiyordum ama malum hava muhalefeti.İnşallah bir dahaki organizasyonda birlikte oluruz.

15. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sağlık olsun akın. siz de haklısınız gerçekten çok kötü görünüyordu cumartesi günü hava. biz biraz inat ettik çıkmak için. umarım başka bir sefere birlikte avlanırız. görüşmek üzere.

16. arkhe

arkhe

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    alabalık şimdilik:)
    hocam tebrik ediyorum sizi valla ben cesaret edemedim denizliden gelmeyi ama inanki tatlı bir kıskançlık oldu bende meslaktaşım kutlu olsun ve bereketli nice avlara

17. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    çok teşekkür ederim. yol konusunda haklısın barış hocam. az değil mesafe. bir de hava bozuk olunca iyice kırılmıştır cesaretin. başka zamana inşallah.

18. tatlisoy

tatlisoy

Favori Kamış:
    Olta, Kamış, Rapala
    En İyi Avı:
    4 kilo Palamut, Birde bir zamanlar 2 kiloluk sazan
    Orçun Hocam tebrikler. Çok güzel bir gün geçirmişsiniz. Sizi ve arkadaşları kutlarım. İnanın birlikte o heyecanı o muhabeti yaşamak yeter. Balık bir araç aslında. Önemli olan dostluk arkadaşlık muhabbet.:p

19. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:

ufuk bu arada yalçın abinin mercanları yakaladıktan sonra balığa sarılıp öptüğünü unutmayalım. gerçekten çok sıcak bir karşılamaydı :)

20. mzfozt

mzfozt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    balık kaçtıkça büyür
    ufuk arkadaşım herşeyi o kadar güzel anlatmış ki bana söyleyecek söz kalmamış :)

Orcunhocamın dediği gibi Yalçın Abi'nin mercanı karşılayışı gerçekten görülmeye değerdi :D :D