04.02.2007 kuşadası

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında orcunhoca tarafından paylaşıldı.

1. mzfozt

mzfozt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    balık kaçtıkça büyür
    tamam abi benim de öğretmen hattı var. geçen antalya gezisi sırasında çaldırdım telefonu orda gitti de pazrtesi günü halledecem inşallah.

2. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    şansa bir ahtapot 1 kg. babakalede 400 gr. karagöz,80-90 cm pala.
    hatırladım kardeş, daha önce atmıştın mesaj. hallettiğin zaman numarayı at özelden. çıktığınız zaman balığa ararım, canlı yayında alırım haberleri :)

3. mzfozt

mzfozt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    balık kaçtıkça büyür
    interaktif balık avı yapalım :) sende oradan çıkınca ararsın :) birde bunların görüntülüsü olsa izlesek olayı güzel olur ama değil mi? :D

4. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    :D olmadı kameraya çeker youtube a göndeririz ;)

5. mzfozt

mzfozt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    balık kaçtıkça büyür
    doğru söylüyorsun youtube deki balık yakalama videolarını izlerken bile heyecanlanıyorum çok zevkli oluyor :)

6. çipuracı

çipuracı

Favori Kamış:
    olta madya sülünez boru kurdu
    En İyi Avı:
    levrek 2 kg çipura 1,36 kg
    ORÇUN HOCAM iyi yolculuklar kazasız belasız yaza görüşürüz .Ben de perşembe döndüm izmir'e davutlar sahilden de balık yapmıyordu artık bir iki gün sabahladım sadece yılan balıgı çıkıyor. Mırmırlar terk etmişler sahili.Görüşmek dilegi ile hoşçakal....

7. çipuracı

çipuracı

Favori Kamış:
    olta madya sülünez boru kurdu
    En İyi Avı:
    levrek 2 kg çipura 1,36 kg
    Neden olmasın muzo numaran var bende nezaman olursa balığa çıkarız...

8. mzfozt

mzfozt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    balık kaçtıkça büyür
    saolasın yalçın abi biz ufuk ile her zaman hazırız sen bir haber ver hemen geliriz . kuşadası çeşme farketmez abi.

9. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    orcunhoca sana iyi yolculuklar,istanbuldaki av maceralarını da takip edecez artık burdan.

10. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Orhun kardeşim,biz yarın sabah adadan bizim Engin kaptanın teknesiyle (Yosun tekne) 2 kişilik yer ayarladık umarım havada bugünki gibi olurda yarın sizlere güzel bir resimli av macerası aktarırım:) sanada iyi yolculuklar artık yaza kadar buralardan sana haberler yollarız:D :D

11. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    çok sağolun arkadaşlar. şükür kazasız belasız geldim. bugün mesai başlıyor. ben yokken oraların keyfini iyi çıkarın. görüşmek üzere.

12. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    abi bekliyorum haberlerini. umarım iyi geçmiştir av.

13. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Orhun hocam ,dün sabah bizim Engin kaptanla açıldık,şahane balık çektik ama işin kötü yanı benim fotoğraf makinesini evde unutmam oldu bir kötü tarafıda bu sefer 20 kişi vardık teknede çok sıkışık bir av oldu öğlenden sonrada dalgalanma olunca 3 yer değiştirdik ama buna rağmen kişi başı 2-3 kilo mercan kupes,mezgit,mırmır,kalamar,lidaki çeşitlemesi yaptık:) :)

14. mzfozt

mzfozt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    balık kaçtıkça büyür
    tebrikler mehmet abi güzel av yapmışsınız o zaman :)
    bir dahaki sefere birlikte oluruz inşallah

15. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    birde Engin kaptanın yardımcısı var biliyorsunuz sizde aynı teknede çıkmıştınız,bir kırlangıç kaçırdıki sormayın,hani diyoruz ya kaçan balık en büyüğüydü diye işte ondan ben o kadar büyük kırlangıç ilk kez gördüm aranızda tutan olmuştur ama ben o kadar büyük ne tuttum nede gördüm tekne hizasında suya düşürdü ben kepçeyi kapıp teknenin baş kısmına koştum ama kırlangıçın daha bizle beraber olmaya niyeti yokmuş saniyede tekneden uzaklaştı:D :D

bu arada bizim DR Hulki abimiz çok güzel kalamar çıkarttı biri gene yarım kilonun üzerinde gelir sudan çıkınca bizler en yakınında olduğumuzdan sanırım bir güzel suratımıza üstümüze su püskürttü bizler zevkli bir av geçirdik cumartesi günü aynı tekne gene aynı yere gitmiş benimde aslında cumartesi İzmirde işlerim olmasa bende tercih olarak cumartesini secerdim deniz daha sakinmiş ve bizden daha çok balık çıkartmışlar,artık evden ne zaman nasıl izin alırızda çıkarız bilemiyorum:D :D ama izmirden gelecek arkadaşlar bana öm ile buradaki hava ve deniz durumunu sormadan gelmesinler tekne telefonuda veririm size geldiğinizde pişman olmadan zevkle bir av yapmış olursunuz.

16. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:

abi süper olmuş valla. sizinle ben de keyiflendim şimdi okuyunca. umarım hep beraber bir ava çıkmak nasip olur. görüşmek üzere.

17. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    evet çok keyifli oldu Orcun hocam gerçi tekneyi bu sefer çok kalabalık yaptı Engin kaptan ama uyumsuz kimsede yoktu bir ara çoğumuzun oltası birbirine karıştı akıntı çoktu ona rağmen zevkli geçti ama dikkatimi çeken bir şey oldu büyük balık yok nedense teknede her çeşit yem kullanıldı ama tutulan balıklar tornadan çıkmış gibi aynı boyda yanlız 2 tane mezgit vardı İzmirden gelen arkadaş dam marka makinesi ile çekti iri mezgitti birde o kaçan kırlangıç vardıki kilonun üstünde şahane bir renkle su üstünde 5-10 saniye anca göründü kepçeyi kapıp koşana kadar kaçırdık:D

18. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    gerçekten çok kalabalık olmuş. biz çok rahattık, koca teknede 7-8 kişi avlandık. kaçan balık gerçekten büyük olmuş bu sefer. ama en azından ne kaçırdığınızı görmüşsünüz. ya göremeseydiniz. ne bu diye merak yanınıza kar kalacaktı. umarım bir sonraki sefere kırlangıç kovanızda dönersiniz :D

19. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    evet günün tek resmi, benim külüstür 6600 la kıyıya indiğimizde çekmiştim:)

20. mzfozt

mzfozt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    balık kaçtıkça büyür
    mercanlar güzel duruyor:)
    tebrikler