10.12.2006 Antalya Kundu

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında specials tarafından paylaşıldı.

1. specials

specials

Favori Kamış:
    Kamış, Misina, Olta, Yem ve BEN
    En İyi Avı:
    Kalkan 5,5 Kg
    Arkadaşlar herkese slm. Öncelikle forma yeni üye oldum Antalyadaki arkadaşları bekliorum msj olarak. hani bi organizasyon falan yaparız. balığa çıkarız falan. herneyse bu fotolar Antalua Kundu mevkiinden çıkan balıklara ait.
    O gün hava biraz rüzgarlıydı, beşik gibi sallanıyordu akındıda vardı ama en azından karnımızı doyuracak kadar çektik bişeyler... ilk fotolarım hadi hayırlı olsun... devamı balıpa çıktıkca gelecek... Saygılar

2. elinize sağlık.. güzel ısparoz.:) şaka bir yana şu yandan sarı çizgili balıklar ne dir??barbuna benziyor ama parlamış tam anlayamadım.. sevgiyle kalın..

3. specials

specials

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Kalkan 5,5 Kg
    Çeşit Bol

Dostum Balıklar : Mırmır, Kuppes, Mercan, İzmarit, Barbun ve aspara ... Çeşit güzel ama fazla değildi. Takım Köstekli ve 8 numara çapraz siyah iğne.. kamış 1,80 lik misina 30'luk . kamışda fırdöndü öncesi birde gezer kuşrşun var. alttada 100 lük kurşun. bunun sebebi tam dibe yatırmak. Sevgiyle kalın

Son düzenleme: 21 Aralık 2006
  4. tamam teoman hocam.. asparayı pek bilmiyorum.. belkide yöresel bir adlandırma..

5. tatlisoy

tatlisoy

Favori Kamış:
    Olta, Kamış, Rapala
    En İyi Avı:
    4 kilo Palamut, Birde bir zamanlar 2 kiloluk sazan
    Bravo kardeş iyi tutmuşsun. he he.
    aslında biz beraberdik. Antalya'da olan balıkçı arkadaşlara tavsiyem kundu civarından balığa çıkın derim. Çünkü orası gerçekten çok iyi. Deniz iyi olursa sağlam balık çıkıyor. Söylemesi ayıp ben 4 kilo 6 kilo arasında tutup dönüyorum.

Bu arada o parlayan balık Barbun.

6. specials

specials

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Kalkan 5,5 Kg
    evet beraberdik ve fırtınalı bir günde de adam başı yarım kova balık tutmuştuk... o gün de çeşit boldu. Bu arada asparanın asıl adı ISPAROZ, İSPARİ

7. sonradan fark ettim bende.. barbunu pek oltada görmek mümkün olmuyor.. ne yeme geldi??

8. tatlısoy kardeşim..
    imza ayarlarını bir kontrol edersen hitapta kusur etmeyelim.. şimdiden ilgine teşekkürler.:)

9. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta
    Teoman hayırlı olsun ilk raporun.
    Başlangıç olarak anlatımı detaylandırman güzel olmuş. :)

Rastgele ...

10. ozan

ozan Ozan

abi barbun burada oltaya çok iyi geldiği dönemler olur tavuk eti ve teke uygun yemlerdir oltanın dibe yatırılmasının iş gördüğü söylensede deneyimlerime göre ölü dalganın olduğu zamanlarda hiç bişeyi gözü görmeden yeme hücum eder 4 kişi 10 kilo barbun tuttuğumuz günler oldu ama trol işi barbunu bitiriyo

11. gerçekten ilginç.. buralarda o kadar iştahlı deyil barbunlar.. troyl konusu türkiyenin sorunu zaten.. her yerde kazıyorlar denizin dibini.. geçtiği yerleri görmüştüm bir dalışımda.. inan nükleer bomba atılsa bu kadar olmaz gibi..:)

12. specials

specials

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Kalkan 5,5 Kg
    ben hayatımda bu kadar kalleşice ve çevreye zarar vererek yapılan bir avlanma görmedim. :mad: aslında tüm suç bu tür avlanmayı yapanlarda değil bu avlanmaya göz yumanlarda...

13. tatlisoy

tatlisoy

Favori Kamış:
    Olta, Kamış, Rapala
    En İyi Avı:
    4 kilo Palamut, Birde bir zamanlar 2 kiloluk sazan
    Bülent Bey teşekkür ederim uyarın için. yaptım bişeyler ama umarım olmuştur.

14. tabikide olmuş savaş kardeşim.. birde doğum tarihi yazabilirsen 4 çeker olacak..:)

15. izmirli35

izmirli35

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    KIZIM ŞU ANDA 17 KİLO
    O parlak olan barbuna bir keresinde paşa barbunu dendiğini duymuştum (balıkçılar arasında tabiiki) , güzel av olmuş ellerinize sağlık. Bu arada Bülent ve Namık ağbi avatarınızın nedenini öğrenmemde mahsur varmıdır acaba, kaçırdığım bir şey var gibi hissettimde kusura bakmayın???????

16. hatayi33

hatayi33 Nebi Şahin

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Kofana 1,5 Kg.
    Aramıza hoşgeldiniz. Ellerinize sağlık.

17. izmirli35

izmirli35

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    KIZIM ŞU ANDA 17 KİLO
    Namık ve Bülent ağbi nedenini şimdi gördüm kusura bakmayın, bigfish'e sabır dedesine de Allah'tan rahmet diliyorum, Allah kalanlara sabır versin.

18. kbülent

kbülent

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    ıldır levrek 1 kg
    hafızam beni yanıltmıyorsa yanı sarı serit cizgili bu barbun çeşidine paşa barbunu deniliyor .
    neşeli ve bol avlar

19. specials

specials

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Kalkan 5,5 Kg

Sevgili dostumuzun ve Ailesinin başı saolsun. Allah gani gani rahmet versin.

20. akif

akif AKİF

Favori Kamış:
    SADECE DİP OLTASI
    En İyi Avı:
    SAZAN 7.5 KG
    balıklar çeşit çeşit çok güzel denizin bereketi