13.06.2007 Maltepe...

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında erimozel tarafından paylaşıldı.

1. erimozel

erimozel Erim Özel

Favori Kamış:
    Apnea powerpoint 75 ve bi dolu olta
    En İyi Avı:
    Kefal 1 kg

Sennur abla gerçekten çok teşekkürler :eek: , kesinlikle bir saygısızlık etmek istemedim, biraz sert konuştum çünkü oradaki "bu çocukları uyarmak gerekirken bide destek görüyolar" lafı çok ağır, yani kendi anlamından başka anlamlar içeriyor, daha ortamı görmeden bişey yapmadan... :mad:
    Bize sorumsuz demek istemiş orada , asıl amacı uyarmak değil, yani tatlı dille söyleseydi bişey olmazdı, çok ağırımıza gitti...

2. simendifer

simendifer Sennur

Sizler sorumsuz çocuklar değilsiniz. Biz sizi sorumluluk sahibi delikanlılar olarak görüyoruz. ;) O da sizin bir büyüğünüz, biz de arada sırada sinirlenebiliriz, bazen kızabiliriz, bazen de sevebiliriz. Belki de Cem o an başka bir şeye çok sinirliydi de, sert yazmak istemediği halde yazısı öyle oluverdi, bilemeyiz değil mi? Bizim de bazen idare etmemiz lazım arkadaşlarımızı. ;) Bu kadar alınmayın herşeye olur mu ? O sert yazdıysa bile sen öyle yazma, bak nasıl düzeliyor her şey. Biz sizi seviyoruz, bir şeyler öğretmeye çalışıyoruz. Yaşınız küçük olsa da bizim de sizden öğreneceğimiz çok şey var. Ama birbirimizi üzmeden. ;) Sanırım anlaştık seninle. Maile cevap gelirse ya da beyaz masadan ararlarsa (sanırım yarın arayacaklardır, çünkü hemen ilgileniyorlar) buraya yazacağım... :)

3. erimozel

erimozel Erim Özel

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Kefal 1 kg
    Teşekkürler sennur abla...

4. mby.yigit

mby.yigit mustafa

Favori Kamış:
    shimano
    Favori Makine:
    remixon
    En İyi Avı:
    levrek 1kg
    arkadaşlar tebrikler, eğlendiğiniz her halinizden belli oluyor, sizin gibi geçlerin bu sitede yer alması çok güzel:)

5. erimozel

erimozel Erim Özel

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Kefal 1 kg
    çok teşekkürler abi doğum günümde baya bi gerildim bi bakıyorum da gerçekten boşa sinirlenmişim :) , ama sonunda konu kapandı sennur abla sağolsun, yine güzeldi sohbet muhabbet falan ama yinede balık da tutabilsek daha iyi olurdu...

6. radyasyon

radyasyon

Favori Kamış:
    Bilinmiyor.
    En İyi Avı:
    10cm Kaya Balığı =)
    Sennur abla ilgilendiğin için tşk ederiz.Bakalım zaman ne göstercek (beyaz masa ile ilgili)

7. cem76

cem76

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 14 kilo,kırlangıç 5 kilo,kalkan 8 kilo,karagöz 6 kilo
    ayıp bide bu kadar laf yetiştirmişler bu yaşta.ben bu çocuklara bile laf etmedim.benim tepkim yorumlaraydı.şu anda istanbulda tüm parklarda sahillerde mangal yakmak yasak.uyarılmaları gerekir bilmiyolar diye msg yazıyorum.saygısızca cevaplar.

8. cem76

cem76

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 14 kilo,kırlangıç 5 kilo,kalkan 8 kilo,karagöz 6 kilo
    terbiyesizce emir cümleleriyle cevap yazacak kadar çizgiyi aşmışsınız siz:mad: .ne diyimki ben şimdi.çocuğum yaşında ufacık çocuklar laflara bak.ne saygı ne terbiye.işin komiği ben bu çocuklara bile laf etmedim.bilmiyolar yapmışlar.benim dikkatini çekmek istediğim sahillerdeki durumdu.daha 16 yaşında bu kadar çirkin yapılan yorum üzülüyümmü kızıyımmı.

9. simendifer

simendifer Sennur

Sevgili Cem sen de artık biraz sakin olsan diyorum. ;) Bak konuşuldu edildi, konu tatlıya bağlandı, daha fazla celallenmenin gereği yok... Ben de zaten senin verdiğin tepkiyi verdim. Daha fazla üstüne gidip de çocukların konusunu zehir etmeyelim. Biz artık koskoca insanlarız, bizler sert yazılar yazar ve onlara örnek olmazsak nasıl olacak? 16-17 yaşında daha delikanlı çağıdaki kardeşlerimize biraz daha sevecen yazılmalı diye düşünüyorum. Sanırım bu konuda sen de bana hak vereceksindir. ;)

10. erimozel

erimozel Erim Özel

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Kefal 1 kg
    Bu lafın üstüne hiç birşey demeye gerek kalmadı sanırım...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Haziran 2007