17-11-2006 Zeyrek Yemli Cinekop-Sarıkanat

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında CIneKoP tarafından paylaşıldı.

1. achills

achills Murat Tunalı

Favori Kamış:
    El oltası
    En İyi Avı:
    Kofana,kalkan,kırlangıçlar
    Ben nedense hafif soğuk ve kapalı havalarda balık tutmalı daha çok seviyorum.İyi havalarda balık sanki azalıyormuş gibi geliyor .Şu anki durumda böyle galiba !!!!!

2. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    MITCHELL Pro8000/ Lineaeffe 3,90/ + AlbaStar 3,5/ Daiwa GS9/ Misina Kurşun vs ;)
    En İyi Avı:
    Kofana(1990-1998) -Palamut(2006)-Martı(2003 o hala gözküyüzünde;))
    Kesinlikle haklısın Murat zaten bugün öyle bir hava vardı ki yelek bile kalın geldi.Arabanın derecesi, dış ısıyı 20 olarak gösteriyordu dönerken ;)

Yorumun için teşekkür ederim

3. 3182

3182

evet gecen hafta 45 dakikada 7 palamut aldım kayalıklardan :)

4. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    MITCHELL Pro8000/ Lineaeffe 3,90/ + AlbaStar 3,5/ Daiwa GS9/ Misina Kurşun vs ;)
    En İyi Avı:
    Sanırım pazardan itibaren yeni bi soğuk hava dalgası geliyormus belki bu beklediğimiz balıkları getirir bizlere ;)

5. 3182

3182

Arkadaşımız sinop ta balığı boğmuş. demek ki boğazdan henüz geçiş yapmadı balık hala. kaldıki geçen sene yılbaşı arefesinde çapari ile akıntı burnunda çinekop tuttuğumu hatırlıyorum. Nurlu ufuk lar önümüzde.:D

6. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    zaten kefken tarafındaki gırgırların radarları beyaz çakıyormuş paso
    çok büyük balık geliyormuş marmaraya öyle bi duyum aldık geçen gün bi tanıdıktan. Güya bütün radarlar bembeyaz çakıyormuş. Ve marmaraya doğru giriyormuş balık bi kaç güne kadar.

7. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    cinekop 5 ytl hamsi 2 ytl palamut 2,5 ytl belli değil mi balığın bolluğu ;)

8. achills

achills Murat Tunalı

Favori Kamış:
    El oltası
    En İyi Avı:
    Eğer büyük gırgırlardan fırsat kalırsa balık bayramı yaşayabiliriz ;) Bu arada ikilemde kaldım havalar soğuyunca doğalgaz faturası artıyor ama balık çoğalabilir ,sıcak olursa fatura az geliyor ama balık yok :rolleyes: Zor bir durum açıkçası :rolleyes: :p

9. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Murat menekşe plajına gelmeden güzel zargana cekiyorlardı hala devam ediyor mu ?

10. achills

achills Murat Tunalı

Favori Kamış:
    El oltası
    En İyi Avı:
    2 haftadır o tarafa çıkmıyorum ama 2 hafta önce kıyıdan tutanlara baktım tek tük Zargana vardı.Yalnız plajın oradan güzel Kefal alıyorlardı.Şu an var mı bilmiyorum?

11. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Anladım teşekkürler ;)

12. achills

achills Murat Tunalı

Favori Kamış:
    El oltası
    En İyi Avı:
    Rica ederim .Birde sana tavsiyem şu an durumu bilmiyorum ama eğer bizim otarafa gelirsen avcılara doğru giderken Lunaparkın önünden daha verimli balık alabilirsin.Zargana Menekşeye göre daha çok yapıyor.Karides çıkarırken görmüştüm.Ben bizim oralarda genelde tekneyle denize çıktığım için kıyıdan atmak daha kısmet olmadı...

13. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Aa bakarım oraya da ;) Bizimkilere zarganaya sarımsaklı sos yapacaksın ızgaradan sonra onunla yiyeceksin dedim eee tut zargana da yiyelim dediler o günden beri denk gelmedim:D

14. ist balıkcısı

ist balıkcısı

Favori Kamış:
    şeyan olta -surf kamış
    En İyi Avı:
    daha öğrenecek çok şey var

murat abi tekne kiralayanlar varmı sahilde . bende kçekmeceliyim. ama şimdi beylik düzünde oturuyorum.yaş oldu otuz daha çekmeceden çıkmak nasip olmadı. eğer biliyorsan fiyatlar hakkında bilgi verirsen çok memnun olurum.

15. burcin

burcin

Favori Kamış:
    :) açıkça deşifre edildi imzada
    hocam bu attığınız yer tam olarak kadir has ın önümü eğer orası ise geceleyebilirmiyiz? birde izmarit falanda yaparmı acaba?

cmtsi akşamından gelmek istiyorum o tarafa arkadaşlarda cmtsi sabahtan karaköy iskeleye gidecekler onlardan olumlu rapor gelmez ise buradan bi atayım derim orada iseniz görüşürüz ama sorulara da cevap verirsen sevinirim!!

16. achills

achills Murat Tunalı

Favori Kamış:
    El oltası
    En İyi Avı:
    Ne kadar doğrudur bilmiyorum , Avcılar sahilindeki barınakta kiralanıyormuş diye duydum ama bizim K.Çekmecedeki balıkçılar derneğinden senin için öğrenebilirim...

17. ist balıkcısı

ist balıkcısı

Favori Kamış:
    şeyan olta -surf kamış
    En İyi Avı:
    daha öğrenecek çok şey var

iyi olur abi . uzun zamandır tekne ile cıkmıyorum. değişiklik olur.

18. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Selamlar
    Kadir Hasın hafifi caprazında kalıyor attığımız yer tam olarak cibali karakolunun karsısı... Geceleri bişi yapmıo örnek olarak ben sabah 6 da gittiğimde kimseyoktu koca parkta.

Cumartesi veya pazar orada olmayacam maalesef ama gündüz(sabah erken) giderseniz mutlaka balık alırsınız

19. oflu

oflu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    çinekop,sarıkanat,lüfer,palamut
    abi
    şov yapmişsin amaa bende az çino tutmadım bu gün hanii :D 50 ye yakın sarı,çino galatadan çok yoruldum ama değdi be

20. 40 gün taban 41. gün..:) av böyle hocam..