20.08.2006 turna gölleri avı

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında kovboy tarafından paylaşıldı.

1. kovboy

kovboy MESUT

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    89cm turna 4,350kg
    sabah çok erken saatlarde yola çıktık göle ulaştıgımızda saat 06:25 di hemen oltaları hazırlayıp kaşıkları takıp atalım dedik ama birde ne görelim suyun ortasında kocaman bir ağ adamlar bu dagın başını bile bulmuşlar ve katliama gelmişler tabi bizim en iyi turnaları aldıgımız yere sermişler aglarını bu yüzden avımız pek iyi geçmedi birde aşırı sıcak eklenince çok fazla duramadık yinede hiçyoktan iyidir

Son düzenleme: 21 Ağustos 2006
  2. oguzhan

oguzhan

Favori Kamış:
    σℓтα
    En İyi Avı:
    1.5 кg αуηαℓı ѕαzαη
    Güzel av olmuş tebrikler bide o ağ olmasaydı eminim daha iyilerini yakalardınız:D

3. tasim yıldız

tasim yıldız

Favori Kamış:
    olta, kamış
    En İyi Avı:
    sazan 4.638 gr.,1,5 kg çipura
    Ağlar

bu hafta ağlar bizim de anamızı ağlattı. büyük bir hevesle gittiğimiz yerden boş döndük. hala sinir içindeyim

4. kemalyaman34

kemalyaman34 Kemal

Favori Kamış:
    Muhtelif çap ve markalarda makina ve kamış
    En İyi Avı:
    Turna : 72 cm.
    güzel av

tebrikler. güzel av olmuş. yahu bu ağ atanlara hep beraber beddua etsek çarpılırlar mı acaba ? :)) ben de cumartesi yine terkostaydım. öğlene kadar durdum. sabah bi tane turna aldım 42 cm. geldi. fot. mak. yoktu yanımda. onu da saldım gitti. sıcaklar bitmeden turna alamıycaz galiba.

5. kovboy

kovboy MESUT

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    89cm turna 4,350kg
    kardeş balıgı kendi elimle ölçtüm 42cm geldi hatta 3 tane ufak turnayı geri saldık