27 mayıs Antalya Büyük Liman Raporu

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında specials tarafından paylaşıldı.

1. tatlisoy

tatlisoy

Favori Kamış:
    Olta, Kamış, Rapala
    En İyi Avı:
    4 kilo Palamut, Birde bir zamanlar 2 kiloluk sazan
    Sennur Hanım Buyurun gelin misafir edelim sizi. Balığada çıkarız. Ama size şunu söyleyeyim. Tadı muhteşem. Şu anda çok lezzetliler. Dün akşam Kayınpederlere gittik. Kayınvalide dahil ev halkı çok bayıldılar izmaritlere.:p

2. simendifer

simendifer Sennur

Açıkçası ben pek izmarit yemem, eve götüreceksem eğer 4-5 tane tutarım anne ve babam için, o kadar. Ama şimdi orda hava güzeldir, mangal da yapılır v.s... Gelmek için fırsatım olursa hemen gelirim, pişman olmayın sonra. :)

3. simendifer

simendifer Sennur

İzmarit o izmarit, orkinos değil :) İzmarit, orkinostan evladır benim için... İzmaritten yana kısmetimi kapama lütfen :) Hem sen beni tekneyle götürüyorsun, midem bulanıyor sonra. :p Kıyıdan avlayıp, mangal yapacağız biz ;)

4. tatlisoy

tatlisoy

Favori Kamış:
    Olta, Kamış, Rapala
    En İyi Avı:
    4 kilo Palamut, Birde bir zamanlar 2 kiloluk sazan
    :D :D :D :D Ben Orkinos büyüklüğünde İzmarit yakalatacağım ona. O zaman olur herhalde:p :D :D

5. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Mukemmel anlatiminiz icin cok tesekkur ederim, foto biraz hayal kirikligi oldu. Ancak canimiz sag olsun siz gene tutar bize daha guzel bir fotoyla gosterirsiniz.Dahasina rastgele.

6. specials

specials

Favori Kamış:
    Kamış, Misina, Olta, Yem ve BEN
    En İyi Avı:
    Kalkan 5,5 Kg
    cevap yazan elleriniz dert görmesin işallah :D :D bol bol balık yakalyın :D :D bu arada çok yakında YABANTV için bir program hazırlıyacaz balık avı ile ilgili. şimdilik bu programın konusunu konuşmaktayız ama güzel bir olay gerçekleştireceğimizden eminim nede olsa tv altyapımız var :D umarım güzel bir av çıkarırız ve sizlerle paylaşırız.

7. specials

specials

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Kalkan 5,5 Kg
    tüm arkadaşlara kapımız sonuna kadar açık hiç merak etmeyin :rolleyes: balık avlamaktan dostlarla birlikte olmaktan hiç pişiman olmayız aslında şu programı beraberde çekebiliriz ekip olarak yani YABANTV İÇİN balık bol muhabbet güzel o zaman haydi balığa .......... :eek: :D

8. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Arkadaşlar tebrikler :) Benim birlikte ava gitmekteki en büyük zevkim günümün dost sohbetleri ile güzel bir şekilde geçmesi:) Balık olmasa bile bu yetip artıyor stres atmaya :) Bir tane resim koymuşsunuz ve öyle güzel yazmışsınız ki yaşadıklarınızı ben kendim de oradaymış gibi hissettim ve stres falan kalmadı. Dikkat ettimde bir çok arkadaşım da benim gibi düşünüyor sanırım ;) Balık dolu avlarını yayınlayan arkadaşlarımınkinden daha çok ilgi görmüş avınız :) Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim :)

9. specials

specials

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Kalkan 5,5 Kg
    asıl biz teşekkür ederiz avımıza buradan da olsa ortak olduğunuz için :rolleyes: