3. İstanbul - 30 TEMMUZ 2006 Kabataş hatırası (fotolarımız)

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında deep ocean tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Allah muhabbetinizi arttırınsın darısı sizlerle bizlerin başına :eek: :eek:

2. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Pardon

Sevgili Ahmet ,siz börek yiyip ,çay içmeye davetlisiniz.Hatta boğaz manzarasıda var.Suçlu Ercan:eek: :D

3. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Tamam her sey iyi güzelde ,eminim börekler kekler hmmmmm onlarda güzeldi :)Amaaaaaaaa Hamdi bize sürekli E-5 de bekleyin diyor ya.
    :D

4. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Ok!!!!!!!!

Gerçekten ,şaka bir yana gönlümüz tüm balıkavı ailesinin bir arada olmasından yana ,ama şartlar müsait olmayınca olmuyor.İnşallah yollarımız bir gün aynı yerde kesişir.Ve o güzellikleri hep beraber paylaşırız.Sevgiler:)

5. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Tabiki bizimde kalbimizden gecen bu. Inanin bende sizlerle birlikte orda o keyifli dostlugu paylasmak isterdim.Fakat seninde dedigin gibi, sartlar!
    Simdilik sartlar beni Ümit ve Ahmet e dogru sürüklüyor :D Ama bu yil bitmeden, Istanbul a bir kac günlügünede olsa gelicem. Ve ne olursa olsun bu camia ile tanisicam, keza insan her yerde böyle sicakligi bulamiyor, bulmuskende öyle kolay kaybetmem. Gönlü olta balikciligina düsmüs herkesle bir yerde bir sekilde karsilasmak dilegi ile diyorum...

6. darkdream1977

darkdream1977

Favori Kamış:
    mantarlı - makinalı takım
    En İyi Avı:
    yayın 8 kg ( elle :) )
    Güzel bir hava ,dostlar ,deniz ve İstanbul... Daha ne olsun değil mi. :)
    Güzel vakit geçirdiğiniz belli oluyor .İmrendim valla

7. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    lineaeffe s-curve kamış+Okuma synex 660 makina, Lineaeffe fire spin trabucco makina
    En İyi Avı:
    Levrek
    beni unutmuşsunuz...

Ben de o gün hem gezmek hem de tanışmak için gelmiştim. Diyafram'a balık tuttuktan sonra gittim bir dahaki organizasyonda aranızdayım hepinizle tanıştığıma çok memnun oldum.

8. Khakan

Khakan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    İstavrit-İzmarit
    Arkadaşlar dün yaklaşık 08:00-10:00 suları arasında bende ordaydım ama malesef böyle bir programdan haberim olmadığı için ve simalarınızı bilmediğim için şimdi çok üzgünüm resimlerde bile nerdeyse bende çıkmışım iskeleye en yakın olan grubun içindeydim.
    Dün malesef doğru düzgün balık yoktu sadece 1 izmarit çekebildim ve sonrada gittim.
    İnşallah birdahaki organizasyonlarda birlikte oluruz.

9. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    selam arkadaşlar gerçekten mükemmel bir gün geçirdik:D o kadar uğraşmamıza rağmen balık yoktu diye biliriz:rolleyes: akıntı da çok olduğu ve sürekli yön değiştirdiği içinde balığın vurduğunu bile zor anladım:confused: ama arkadaşlarımızın sıcak kanlılığı ve dosthaneliği sayesinde bayağı bi eylendik:p koskoca günde 12 saatlik yorucu avda sadece 3 izmarit ve yukarıda deniz arkadaşımın elindeki kayacık balığını alabildim önemli olanda sadece beraberliğimizdi bütün arkadaşlarıma buradan sevgi ve saygılarımı iletiyorum sağlıcakla kalın bir sonraki organizasyonda görüşmek üzere:D :D :D

10. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    güzel gündü, organizasyonda emeği geçen herkeze teşekkürler.:)

11. ist balıkcısı

ist balıkcısı

Favori Kamış:
    şeyan olta -surf kamış
    En İyi Avı:
    daha öğrenecek çok şey var
    selam

oh valla keyifler yerinde baksanıza balık tam anlamıyla bahane konumunda kalmış. özendim valla arkadaşlar team olarak kaynaşma sağlandı kanaatindeyim iş şimdi kaldı balık tutmaya .sanırım 1 aya kalmaz balıkta bollaşır ozaman tam keyif verici hal alır. herkese selamlar

12. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar, harika bir gündü herkese teşekkürler... Malum P.tesi yoğunluğu var... İşlerden fırsat bulursam uzunca anlatacağım, fırsat bulamazsam akşama ;) Şimdilik hoşçakalın ;)

13. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    İtiraf ediyorum. Ben böreklere takıldım:D . Balık falan bahane börek en güzeli. Böyle bir araya gelmek gerçekten çok güzel. Hepinizi ayrı ayrı kutlamak lazım. Murat' ın da aranıza katılmasına çok sevindim. Sanırım ilerleyen zamanlarda kıyıdan balık avlayanların büyük çoğunluğu bu forumdan arkadaş olacak. Sizlerle beraber olmak dileğini iletmeliyim. Boğazda beraber olta atabilmek dileğiyle...(alıştık burada serbest serbest olta atmaya artık orada milletin oltasının üstüne atarsak oltaları bizi korursunuz sanırım:D :D )

14. Merhaba

Oraganizasyon fotolarınıza imrenerek baktım gerçekten.. Bu kadar güzel paylaşımların olduğu bir organizasyona nedenebilir..Mükemmel.. Aile organizasyonu nasıl olura çok güzel bir örnek..

Balık konusunda biraz şansınız yoktu sanırım ama olsun paylaşımın güzelliği yeterli sanırım..Umarım yakın zaman için bu tür bir organizasyonda bizlerde yer alırız.İzmir grubu olarak : )

Baştan söyleyeyim ben gelince istanbulda cupra yakalamak isterim :) Hamdican ona göre hazırlığını yap:).

Birde konu içinde börek konusu balıklar kadar popüler olmuş.. Sevil ablam yapmıştır kesin..Sennurda ordan ben yaptım der şimdi hep öyle oluyor zaten ..Sevil ablamda kırmıyor.. onu..Ama Sevil ablam bilir..Boyoz....
    Ehh az çok izmirde boyozun tadını biliyor : ) unutmamıştır ..

Ahmet abi ben Ercan artık boyozlarımızı alıp geliriz fazla fazla şimdi istanbullu arkadaşlarım sorabilir..Boyoz nedir diyee..: ) Sabah kahvaltıda 3+1 diye tabir edilir yanına da güzel bir cayla eşlik edilen güzel bir kahvaltımızdır:D:D:D:D
    Biz oraya geldiğimiz de en iyisi kahvaltımızla gelelim dimi İzmirli abilerim..: D:D:D

Tebrik ederim çok güzel bir paylaşım ...

15. Hafta sonu gerçekleştirdiğiniz organizasyon mükemmel olmuş. Katılan tüm arkadaşları kutlarım. ;)
    Birileri 3+1 'den bahsetmiş tabii yanında çipuradanda.:)
    İzmir'i İstanbuldan ayıran en büyük özellik BOYOZ ve ÇİPURA. Ama olsun, İzmir grubu olarak İstanbul'a gelirken yanımızda boyozumuzu ve çipuralarımızıda kardeşlerimiz için getiririz. (Hamdi'ye yok o burda boyozu çok yedi. Evinde de çipuları varmış:D :D ) Sevil hanımın böreklerinin tadınıda merak etmiyorum değil yani.:eek: :eek:

16. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    sevil ablacım benim balıklar nerede:D :D :D neyse ben gelemedigim için canım bayagı sıkkındı ama sizler mutlu olunca bende bayagı sevindim bir dhakine inşallah:eek: :eek:

17. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Vallahi hala dünde kaldım ben.Çok güzel bir gündü:)Küçük kızımın kaprisi yüzünden doyamadan erken ayrılmak zorunda kaldım.Ama sevgili Ümit ve Ahmet o börekler gerçekten Sennur' un marifeti tamamıyla.Ben elimi bile sürmedim.Sadece fırında pişmesini bekledim.:)Ama eminim sizlere de aynısını yapacaktır.:)Afiyetle yersiniz:)
    Amaaaa boyoz her zaman favorimdir.Gelirken sakın getirmeyi unutmayın:DSırf bu yüzden bile İzmir 'liler çok şanslılar:)Unutmak mümkün mü boyozu Ümit?

18. diyafram

diyafram Selçuk ÖZŞENER

Favori Kamış:
    Lineaeffe s-curve surf kamış 4.50
    Favori Makine:
    OKUMA POWER LINER PL 865 MAKİNE
    En İyi Avı:
    Mırmır 2.2 kg
    Kabataş organizasyon yorumları

Öncelikle bu organizasyonu hazırlayan arkadaşlara teşekkür ederim. 6 saat boyunca 1 izmarit tutamasam bile birçok değerli arkadaşlar yakaladım. Yaptığınız börek ve kekler içinde teşekkür ederim, elinize sağlık çok güzel olmuştu. Ben çok keyif aldım, sizlerinde aldığına eminim.

Bu tür Buluşmaların devamı dileğiyle.

Saygılarımla.

19. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Yok!!!!!!

Sevgili Erdem, vallahi dün katılan arkadaşların hepsine sorabilirsin, sana ve Murat'a (muratın takası) söz verdiğim balıkları tutmak için çok çabaladım ama balık yoktu. Ama başka zaman çıkaracağım acısını:D Bir dahakinde aramızda olacaksın zaten,kurtuluşun yok bu kez. Sevgiler:)

20. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    ablacım inşallah bie dahakine beraber tutarız artık rahat rahat katılabilirim hanımın gonlu oldu OZGURUM artık:D :D :D :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.