3. İstanbul - 30 TEMMUZ 2006 Kabataş hatırası (fotolarımız)

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında deep ocean tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Arkadaşlar kardeşler abiler ablalar bu güzel organizasyon için ve küçük kızıma arkadaşlık eden ve onunla bizzat yakından ilgilenen Senur ve Zeynep Hanım'a çok teşekkür ederim
    Ayrıca kekler börekler çay ile süslenen ortamda harika idi
    Her ne kadar balık yakalama işi umduğumuz gibi olmasada ortam gerçekten çok güzeldi en kısa zamanda tekrar birlikte olmak dileğimle sağlıcakla kalın

2. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Tarifini tam bilmiyorum ama çıtır çıtır,yerken ağzında dağılan nefis bir tat.Yemeyen bilemez.Ama söz İzmir'e gidersem sana getireceğim.:)Bu arada İzmir için söylediklerinde çok haklısın:D

3. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Ümit ağlatma beni:)

4. : ) :D okadar olsun sevil ablam ..: ) baksana boyoz sohpeti açılmışş: )

5. onu bunu bilmem izmirin en güzel yeri kordon başka bişeyini aramam:D

6. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Ya Cipuralari???

7. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Yapacak bir şey yok Ümit. Heleki konu İzmir' se:)

8. :D
    Boyozları götürürken öyle demiyordun yaaa...:D :D :D

9. abi akşam kordonda gezince boyoz aklıma bile gelmedi:D

10. Sen işi biliyon Hamdi,:D :D
    Akşamları İzmirde boyozun olmadığını bildiğinden nereye gideceğini çok iyi biliyorsun. :D :D :D

11. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Fikir Güzelllllllllllllllllllll, mekan güzellllllllll. Bende isterim, boyoz faslindan sonra. Bakalim su izmirle ilgili duyduklarim gercekmi :D :D

12. Kardeşim sende İzmire Hamdican gibi Çeşmeden giriş yapacaksın sabret biraz seninlede ilgileneceğiz. Çipura + Çeşme + Tekir.

13. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Artik birde Kordon eklendi ona...:D :D Yok öyle benden kolay kurtulmak, :D Benden ayrildiginizda; ya süper gecti diyceksiniz. Yada ,eh bir yil nasil olsa gelemiycek diyceksiniz heheheheheheh:D :D :D :D :D

14. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Kardeş suyun içinde seni görünce sana imrenmedim desem yalan olur emeğin içinde teşekkürler

15. seçkin

seçkin SEÇKİN

Favori Kamış:
    LINEAFFE
    Favori Makine:
    MITCHELL AVO 6500
    En İyi Avı:
    5 KG SAZAN
    valahi güzel olmuş keşke izinli olsaydım bende gelseydim tühbe yine çalıştık:confused:
    inşallah bidakine.:)

16. simendifer

simendifer Sennur

Eveeettt ben geldim... Birazdan yazacağım hepinizin teek tek neler yaptığını :D Kusura bakmayın arkadaşlar, iş yoğunluğundan hiçbirşey yazamadım bugün foruma... Bu arada 2 konu açılmış bravo size, insan bir konunun altına devam eder değil mi rahat rahat tek taraftan gidelim diye :) Neyse günü anlatacağım birazdan, gerçi bana pek birşey kalmamış ya neyse :D

COMING SOON​

17. simendifer

simendifer Sennur

Herşeyden önce, Kabataş'da bizimle birlikte olan,

Mustafa (Yakamoz), eşi ve minik kızı, Özkan, Murat Görgülü, Selçuk abi (Diyafram), Hamdi ve oğlu Çağatay, Deniz Önderoğlu, Murat Uysal ve eşi, ablam smyrna ve eniştem, Umut (Erdem'in kardeşi), Koral (korni), Ömer (zarganacı34) ve eşi, Arzu (Deniz'in ablası) ve eşi'ne teşekkürlerimi sunuyorum.. (Sanırım herkesi yazdım arkadaşlar, o kadar kalabalıktık ki unuttuğum varsa kızsın bana :D)

Evet, bendeniz sabah yoğun çabalar sonunda (taksici evimi bulamadı, buluşacağımız yere giden yol kapalıydı ve bir sonraki durakta buluşalım dedim Hamdi'ye ama onlar 2 durak sonrasında bekliyorlardı. İndiğim yerden tekrar minibüse binip 1 durak daha gittim :D) Hamdi'lerle buluşmayı başardım :D Kabataş'a vardığımızda Koral ve Umut ordaydı... Umut izmariti çekmişti bile biz gidene kadar ama biz gidince balık kesti... Daha sonra herkes sırayla gelmeye başladı... Herkes geliyordu ama ablamlar bir türlü gelemediler ve biz çaysızlıktan öldük o saate kadar (Ahh Mustafa senin termosu nasıl aradık bilemezsin :D)... Onlar gelene kadar, bizler oltamızı salladık ama hiçbirşey vurmuyordu... Ne gelse yavruydu ya da oltanın ucunda kaya balığı sıfatında sallanıyordu :p Hepi topu 2 tane izmarit tuttum onlar da çok minikti, aynen suya iade :eek: Başka da hiç bir şey tutamadım tüm gün, kaya balığı bile :D Özkan 8-10 tane izmarit aldı, Deniz'den bahsetmek istemiyorum, oltayı okutup üfletiyor mu nedir anlamadım, tekir bile buldu denizden sağolsun :D Ama bence günün en iyi balıklarını Umut aldı... Epeyce tutmuştu ama 2 tane izmarit vardı ki kovada, izmarit diye ben onlara derim işte ;) Kimse görmesin diye de erkenden kaçtı zaten :D Devamı geliyooorr...

18. simendifer

simendifer Sennur

Deniz bizim için kendini feda ederek suya daldı ve midye çıkardı (Çaktırmasak da hepimiz onun yerinde olmak istiyorduk o an ve gözümüzü Deniz'den ayıramıyorduk... Kıskançlık çok fena birşey :D)... Sonra da Çağatay'la birlikte midyeleri açtılar dayı yeğen sağolsunlar... Sonra ablamlar geldiler ve çay geldiği için hemen sofrayı kurduk tabi...

Benim evde hazırladığım ve ablamın sadece fırının düğmesine basarak bana yardımcı olduğu ve o şekilde pişen börekler :D (zincir zincir zincirleme isim tamlaması kazandırdım güzel Türkçemize :D), Zeynep'in gece yarısına kadar pişirmeye uğraştığı bir leğen poğça ve kek, Özkan'ın ve Mustafa'nın eşinin hazırladığı sigara börekleri ve çayla karnımızı doyurduk... Hepinizin ellerine sağlık, kesesine bereket arkadaşlar... Suyumuzu ise denizin içine saldık ki soğuk olsun diye, su içmek isteyen denizden su çekiyordu, görüntüyü siz tahmin edin artık :D Arada kola falan da içmedik değil tabi, o sıcakta katlanılmaz olurdu yoksa :)

Neyse gelelim balıklara, balık yoktu kardeşim :D El salladık, ıslık çaldık, takla attık ama yok yok yok balık yok :D Balık avı akrobasi ekibi olacaktık nerdeyse ama gelmedi balıklar sağolsunlar :) Yine imdadımıza, o sevmediğimiz yosunlar yetişti de birşeyler tuttuk diyebildik (ben tutamadım ya ne desem yeridir :D)

devamı geliyooor (çok smili koyuyorum diye sığmıyor yazdıklarım :eek:)

19. simendifer

simendifer Sennur

Bu arada ben bir ara kola dağıtıyordum, sıradan gidiyorum sahil boyunca (git git bitmedi be kardeşim, sahili kaplamışız yalan değil, önüme çıkana bakıyorum bizden :D) arada bizden olmayan iki kişi geçtim başlarda bir yerlerde... Bunun yanısıra geri dönerken de soruyorum kolası biten var mı diye :) Sahili kapladığımızdan, o kadar ilerledim ki, geri dönene kadar kolaların bitmesi muhtemeldi çünkü ve nitekim bitirenler vardı... Neyse, geri dönerken, o iki kişiyi yine atladım, Mustafa beni çevirdi arkadaşlara da verir misin dedi ve tanıştırdı, zarganacı34 ve eşi dedi... Haydaaaa, orada öyle durmuşlar bizleri seyrediyorlar, sesleri çıkmıyor, nerden tanıyayım :) Çok kimsede gelip gittiklerinden bihaber hala... Ama tanıştığımıza çok çok çok sevindim... Bir dahakine oltalarınla birlikte bekliyoruz zarganacı bu olmadı bak.. Ama oraya kadar sırf bizimle tanışmak için gelmiş olmana bile minnettarım, çok çok teşekkürler...

Hamdi bir ara yanıma geldi ve sen hırsız takımı nasıl hazırlamışsın bakayım dedi... Ben de şaşırdım, sana da hazırlayayım dedim... Yok yok bakacağım sadece dedi.. Bak dedim, çaktırmadan sigara izmariti takmış ucuna :D Tam çıkaracaktım, nolur bırak dur resmini çekeceğim dedi, ben de iyi hadi çek dedim, o foto da bundan sebep ;)

Erdem ve Mustafa (kral balıkçı), arada sırada arayıp taktik veriyorlardı... Mustafa tarif ediyor mesela; Abla, beton kütle var ya denizde, onun 15 m ilerisinden atın, yosunlara takılmaz o zaman... Önce açığa atın orada balık yoksa kesin ara sudadır :D Ama telefonda seslerini bir duysanız, resmen ağlayacaklar bizimle olamadıkları için... Her hallerinden belli :D Biz de sizin yanımızda olmanızı çok istedik, sizi çok aradık gerçekten arkadaşlar ama kısmet bir dahakine ;)

Sonra, herkes sırayla yavaş yavaş ayrıldı, en sona yine Hamdi ile birlikte gelen bizler, Yakamoz ve eşi ile minik kızı ve Özkan kaldık... Vedalaştık ve günü bitirip evlerimize doğru yola koyulduk :p

Açıkçası ben, Erdem'le Kabataş planı yaptığımızda, bu kadar kişinin toplanacağını düşünmemiştim... İstanbul'lu arkadaşlar, gerçekten harikasınız şaka değil... Çoookkk güzel bir gündü, kendi adıma herkese çok çok çok teşekkür ederim... Gerçekten çok keyif aldım... Arkadaşlığınızdan, yardımlaşmanızdan, sohbetinizden, herşeyden... Teşekkürler arkadaşlar... Bir başka organizasyonda buluşmak üzere, şimdilik hoşçakalın :p

20. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    sennur en cokda dokunan su mesele kabatas olayını kararlaştırılmasında beraber calıştık sagolsun dostlar yanlız bırakmadı ben gelemedim aksilik ya

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.