6.Marmara Organizasyonu İstanbulda yapıldı...

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bekarbey

bekarbey

Favori Kamış:
    Olta:)
    En İyi Avı:
    Aşkına Eşkina, Lüfer
    Hımmmm...Demek canım annemin dolmalarını aslında beğenmemişsiniz:( halbuki hepte iştahla yemiştiniz...ühühüh:( :D
    Bu işin şaka yanı tabi. Sahidende gerçekten güzel vakit geçirdik. Gerçi ben daha çok geeeellll balık balık balık diyordum ama içeriden gelen nağmelerede mırıldanarak eşlik ediyordum:p Organizasyona emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Sağolun varolun:)

2. bekarbey

bekarbey

Favori Kamış:
    Olta:)
    En İyi Avı:
    Aşkına Eşkina, Lüfer
    Bence bir konu çok önemli... Daha sonraki tekne organizasyonlarında demir atabilen:D bir tekne bence daha bir güzel olur gibi gibi sanki;)

3. Arkadaşlar yeni resimler eklenmiştir Hüseyin abinin objektifinden tekrardan bakabilirsiniz...

4. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Reis'im üstadım demirlemedik ki? O civarda bir iki dubayı dolaştık. Sonra sanırım bahsettiğin yerde gemiyi saldık suya.. Rüzgar kuzeye, akıntı güneye, gezindi durdu alet kendi bildiğine..

Balık tutacak tekne demirlemek değil, tonoza alınmak ihtiyacı duyar. Bizimki, ne hikmetse demir bile atamıyordu netekim :)

5. Tekneden memnun kalmadınızmı?

6. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar

Serdar'cığım

Tam da ukalalık zamanı gelmiş.:p
    Ben daha önce demiştim:rolleyes: o tekneden balık tutulmaz diye.
    Biz oltanın üzerinde durabilmek için motorla binbir cambazlık yaparken, koca tekneyle o iş olur mu?
    Ama teselli şu: balık bahane dostluk şahane.
    Çok da güzel olmuş
    Çok sevindim.
    Yeni ve daha güçlü dostluklara hep beraber inşallah.

7. izmirli35

izmirli35

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    KIZIM ŞU ANDA 17 KİLO
    Organizasyonunuz güzel olmuş, herkesi tebrik ederim, arkadaşların yüzünden belli oluyor zaten ne kadar güzel olduğu. Mahir ağbiye de çok ama çok geçmişler olsun.Sağlıcakla kalın.

8. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Hamdi

Nereden çıkarıyorsun bunu, herkes çok memnun görsene.
    Yalnız balık tutmak için uygun değil tekne dedik.
    Emeklerin için ben de (katılamasam da) çoook teşekkür ederim.

9. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Alper

Allah razı olsun.
    Allah hepimize sağlık ve afiyet versin.
    Teşekkürler tekrar.

10. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Tekne gezi teknesi, balık için değil. Balık teknesi (öyle bir şey mevcutsa eğer) olsa, daha çok memnuniyetsiz olurduk.. Alsında her şey pek bir güzel, pek hoştu. Sadece, teknenin demir atamıyor olması garip geldi insanlara. Bu yer tercihini sınırlıyor ya.. Bir de tam ahada bulduk istavriti diyorlar.. Teken gidiyor öteye, hadii, buyur burdan yak :) Birde üst güvertenin üzerindeki teller bayaa bir keyfe keder veriyordu..

Ama bizim organziasyon için olası en uygun teknelerden biriydi.

Eğer balık tutmak tek hedef olacaksa, böyle tekne değil, bir şilep lazım olur. Şöyle futbol sahası gibi geniş, açık güvertesi olan.. Eh, o zamanda bu keyf olmaz elbette..

Bir dahaki organizasyona nasıl tekne derseniz, ben gene aynısı derim.. Ama huyum böyle ne yapayım, bir şeyin kötü taraflarını da görmeden olmuyor. Ama dediğim gibi, optimuma bakınca, isabetli bir seçimdi elbette..

11. afet

afet

:) Ne güzel anlatmışsınız, ne güzel resimleyip yazmışsınız, dahası o güzel günü ne güzel Yaşamışsınız. (Mahir abi'nin rahatsızlanması dışında) herşey harika, Balık'mı ? oda ne ?..
    böyle güzel muhabbet varken, dostlar biraraya gelmişken (tutamazsınız tabii :D ) kim balıkla ilgilenir ki?
    Paylaşımlar için teşekkürler. Nice organizasyon'lara. :)

Alacak

yol kenarındaki
    yağmur mazgallarını
    kumbara sanıp
    harçlığımı atardım
    bu yüzden en çok
    denizden alacaklıyım. Sunay AKIN..;)

12. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Orhan arkadaşım Sennur tarafından bana verilen vekaletle bu mesajı yazıyorum...:)
    Sennur'la iş yerlerimizden ayrılmadan önce msn de organizasyonlarımız hakkında biraz muhabbet ettik,İzmir ve İstanbul'da yaşananlardan,keyiflerimizden bahsederken,Sennur senin getirmiş olduğun dolmalardan da büyük beğeniyle bahsetti bana:)
    Bu beğeniden haberim olduğu için senin yazını okuyunca vicdan yaptım ve Sennur'u arayarak yazını o'na okudum ve vekaletimi alarak sevgili modumuzun getirmiş olduğun dolmalar hakkındaki yorumunu sana iletiyorum...:)
    "süper süper süper...teşekkürler Orhan"... :)
    İzmir'den hepinize sevgiler...

13. göksen inal

göksen inal göksen

Favori Kamış:
    okuma salina spin 2.40
    Favori Makine:
    pen pursuıt 3000
    En İyi Avı:
    henüz levrek yok
    organizasyon çok güzel olmuş.en yakın zamanda ben de katılmak isterim rastgele

14. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    4 kamış+3 makina+örgü misina.Ah birde bol zamanım olsa
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Valla hersey süperdi. biz gazì almìsken haftasonu yesilköy grubu olarak 4 kisi kayìk ile mikro org. yapìyoruz. emre,cicek,gokhan ve ben.tabii emre satìsa getirmezse :)

15. nitro

nitro

valla org ortam muhabet yardimlasma hersey cok guzeldi. tek anlamadigim nokta gun boyu sabah 10dan aksam 5.5'a kadar koca bogazda karides yedirecek bi balik bulamadim..kabuklu kabuksuz her turlu denedim, olmadi. nasi is bu anlamis degilim ehehe..neyse gene de rapala ile marti yakalamis biri olarak sikayet etmiyorum :D

mini yesilkoy org. yer varsa ben de gelirim ehe:rolleyes:

16. sunay kaptan

sunay kaptan

Favori Kamış:
    zipkin,olta,parekata
    En İyi Avı:
    fener baligi 38 kilo
    Herkese Tesekkurler...

Bu organizasyon da emegi gecen, organizasyona katilan tum arkadaslara cok cok tesekkurler. Gercekten unutulmiyacak kadar cok neseli keyifli ve eglenceli bir gun yasadik. Ben ve esim stephanie, ve cocuklar adina tum arkadaslara ilgi ve alakadarliklarindan oturu cok tesekur ederim. Daha nice guzel gunlere.... Saygilar.. Selamlar..

17. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    arkdaslar hepinizi tebrik ederim gercekten muhteşem olmus :)

18. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    harika bi organizasyona daha imza attık

Her zamanki gibi şahanelerin şahanesi güzel bi organizasyon geçirdik iyisi ile kötüsü ile
    Yanlışı ve doğrusu ile dostluk arkadaşlık saygı sevgi paylaşım hoşgörü (bazen ise benden kaç yaş büyüklerim olursa olsun onlara küçük şakalar ile davranmam:eek: ) inşallah kusuruma bakmaz lar .
    Zaten kusuruma baksalar idi kendimi kesin suda bulurdum bundan eminim.:D :eek: Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.:)
    Gelmeyen , gelemeyen çok isteyip te aramızada olamayan veya uzak şehir, ülkelerde bu
    Forumun sanal ortamını koklayan herkese yazıyorum bu organizasyonlara katılamasanız bile bu dostluğun içerisindeyizya benim için bu bile yeterli yazılar ve fotoğraflar ile her
    Anı yazıp görüntülemek ve sonrada bunlara günlerce sıkılmadan usanmadan bakmak ve
    İçimizde ki heycan ile bunları cevaplandırmak ap ayrı bi duygu .:eek: :)

Ve inşallah ta hep aynı güzellikte devam eder

Güzel yazılarından ötürü
    Hüseyin abi
    Sennur abla
    Hamdi abi
    Serdar abi
    Ali abi
    muharrem abi ve
    mahir amcaya teşekkürlerimi sunarım hepsinin yüreğine sağlık.

Herkese tek tek ayrı ayrı güzel mesajlar yazmak isterim ama kesin unutacağım kişiler olur ve buda beni üzer onun için ne olur kusuruma bakmayın toplu halde sizleri tebrik ediyorum tüm katılımcılara ve balıkavı net ailesine teşekkürlerimi sunarım
    iyiki varsınız ve iyiki heb beraber bu ortam içerisindeyiz:)

Daha nice güzel buluşmalar gerçekleştirmek üzere sevgiler ve saygılarım ile herkese rastgelsin………;) :)

19. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    hepinizi tebrik ederim gercekten süperrr olmus...........:D:D:D

20. AKIN74

AKIN74

Organizasyona katılan tüm dostları tebrik ederim...:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.