9 kilşilik dev organizasyon

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında emrecan tarafından paylaşıldı.

1. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    arkadaslalar dün aksam ben ve 5 kişilik elibim barış abi ve mert (spider)abi köprüköyde bulustuk gece muhabbet derken hala gözümüzü kırpmamadık :) nese çok kıral bir sabah kahvaltısından sonra ilk ısıklarla birlikte ava başladık benim tayfa kıyıdan barış abi ve ekibi kayıkla avlanmaya başladılar ilk balık benim oltadaydı ama yaklasık 30cm olduğu için suya iade edildi benim ekibin sansına hep küükler denk geldi boş döndüler barış abinin iki turnası livarı suya düşürmesiyle telef oldu en sanslı bendim 47 cm turnayla eve döndüm........:D:D:D:

2. hadi hayırlısı en sonunda birazınız bir araya gelebildi yine olsun tekte olsa balık güzel tebrikler hepinize....:)

3. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Tebrikler !!!!!! Uzun zamandır Ankara organizasyonunun yapılmasını istiyorduk ve oldu :) Öncelikli olan sevgi ,dostluk ve paylaşım.Ve bunu başardığınız için hepinizi kutlarım:) Barış 'ın turnaları için üzülsemde ,tanışmanızın herşeye bedel olduğunu düşünüyorum:)Sevgiyle kalın :)

4. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    bu arada canlı yem yoktu at cek yaptık ilk defa turuncu cleo kullandım cok memnun kaldım tavsiye ederim.:):):)

5. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    güzel bi buluşma gerçekleş tirmişsiniz tebrikler balık bahane dostluk şahane sevgilerimle;) :)

6. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar, ne tuttuğunuzun çok önemi yok birlikte olmanız çok güzel... İyi vakit geçirdiğiniz belli oluyor :p Hepinizi tebrik ederim... Turna da ayrıca güzelmiş, devamında da bereketli avlar dilerim arkadaşlar :) İnşallah yine bir araya gelirsiniz, sevgiler :p

7. Arkadaşlar tebrikler güzel bir organizasyon olmuş.Sizin adınıza sevindim umarım daha çok katılımla beraber olmanız dileği ile ..

8. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    çok iyi olmuş,tebrikler.
    keşke bende gelebilseydim,ama olmadı,inşallah başka sefere takılırım size.
    balık tutmak bahane,amaç o ortamı yaşamak..

9. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Arkadaşlar, sizlerle olamadığım için üzüldüm. Daha sonra inşallah. Ama sizlerin adına çok memnun oldum. Tebrikler..