A'dan Z'ye videolu yayın avım

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında roy tarafından paylaşıldı.

1. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Selam olsun herkese

Av raporu yollamayali epey oldu. Bugün video da çekince e de hadi bari dedim.

Yarım saat yoğun bahar yağmuru sonrasında bu balık kalomayi öttürdü. Videoda olduğumdan boy ve kilo ölçümü yapmadım. Iyi seyirler...

muratmurat ve ecora bunu beğendi.
  2. Senol_Temur

Senol_Temur Senol

Favori Kamış:
    Shimano Alivio CX 240 Medium Light
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000SRC
    En İyi Avı:
    Sudak 59 cm - Turna 86 cm
    Tebrik ederim roy çok güzel bir balık yakalamışsın . Bende artık farklı balıklar mı yakalasam diye düşünmeye başladım belki yayın olabilir ama ona göre tekrar takım taklavayt düzmek gerekecek :) . Daha büyüklerine rast gelsin inşallah .

3. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Sağol Şenol. Seviyorum saatlerce de olsa bu hayvanı beklemeyi. Oltanin ucundayken verdiği haz tarifsiz.

Bu arada forum cidden bitmiş. 4 5 sayfa yazı olurdu zamanında böylesi avlarda :)

4. Senol_Temur

Senol_Temur Senol

Favori Kamış:
    Shimano Alivio CX 240 Medium Light
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000SRC
    En İyi Avı:
    Sudak 59 cm - Turna 86 cm
    Bitmiş evet kimsenin uğradığı Yok sanırım

5. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Olsun abi siz yinede bu raporları atmaya devam edin. Ben keyifle bütün videolarınızı izleyip av raporlarınızı okuyorum. Daha da irilerinin rast gelmesi dileğiyle :)

6. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Ben uzun zamandır rapor atmiyordum. Bu da muhtemelen jubile raporum

7. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Ne jübilesi,jülidesi be! sırf beni fıtık etmek için raporlara devam:)

8. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Nasıl yatırmışım ama :D

9. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Ah güzel kardeşim, sen de jübile düşündüysen.. Forumun şu haline bakıpta başka türlüsünü düşünmekte abes ya.:(

Her neyse, Tebrik ederim abisi, gönlünce nicesine rastgelsin. :):)

10. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Sağol Nuri abim. Daha buralardayım beklediğim bir rapor var. Onu da görüp öyle kısmetse

11. Can Kurtul

Can Kurtul Can

Favori Kamış:
    Lineaffe Pasific Cast Double Action Okuma vsystem 1.80 lrf Gforce 2.70 7-35 okuma vsystem 2.70 10-40
    Favori Makine:
    Okuma Trio Rex Salt FD-60 Shimano ax 4000 Shimano catana 2500fc
    En İyi Avı:
    1.100 gr mırmır Lüferr
    Abi niye uzaklaşmayı tercih ediyorsun takip edenleriniz illa var sen inan abi volkan abi balli abi hepinizi ayrı ayrı takip ediyorum her gün bir aksiyon var mı diye giriyor aktif edebildiğim konuya katılmaya çalışıyorum. Niye hemen pes ediyorsunuz?

12. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Fatih abidendir kesin ve daha çoook beklersin, demiş olayım.:D

13. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    :D sen tutamaz mi diyorsun şimdi Nuri abi ?

14. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    6 seneyi devirmişim forumda ki ben son demlerine yetiştim. Günde 1000 kişi bakardı bir rapora. Pes etmek değil de tat vermemesi diyelim. Pes edecek birşey yok. Forum bizlerin değil, üyeyiz sonuçta.

15. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40 Lineaeffe Spirit Surf 3.90 (fiyat performans 9/10)
    Favori Makine:
    Spro Red Arc 20'lik (Fiyat/Performans : 8/10)
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    Futbolcu musun sen ne jubilesi ! Can sıkıcı, heves kırıcı ama böyle zamanlarda yok olmamak lazım. Deryalar akarken herkes orada olur, önemli olan kurumuş yerde bulunmak.
    Neyse canım, balıktan da bahsedelim. Ehhh fena değil, bundan büyüklerini belgesel kanallarında binbir eziyetli avlaklarda programcılar da tutuyor. Bi fırsatını bulup, onlara haber uçuracam. Boşuna tırmalamayın, Roy'a misafir olun o size şehrin göbeğinden göbeğini kaşıya kaşıya tutturur biraz küçüklerini. :D Devamı daha güzelleri hep oltanda olsun, rastgelsin.

16. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    He ya adamlar yolun bir kısmını araba ile ,daha sonra eşek sırtında tamamlayarak tekneye biniyor. Bir hafta bekliyor ve istediğimizi boy bu olmasa da ufak bir bireyi tuttuğumuz için mutluyuz diyorlar :D ne gerek var halbuki 2 saat benle takılsa olay tamam :D

Sen forumdan gideceğin zaman haber ver beraber gidek o zaman :)

volex21 bunu beğendi.