Adanada oturupta Yer Tavsiye Edebilecek olan varmı

Konu, 'Bölgeler' kısmında Yalnızlar_Rıhtımı tarafından paylaşıldı.

1. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Keyfine bak kankacım,herşey yolunda gitsinde güzel av yap oralarda inşallah:)
    Rasgelsin raast ;)

2. deepbourne

deepbourne

Favori Kamış:
    Olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    Adabeyi 1,5 kg
    Alıntı:
    deepbourne´isimli üyeden Alıntı
    Aşk olsun kanka yaa Bi döneyim kırk gün kırk gece balığa çıkcaz senin le söz
    Abi kanımıza işlemiş ne yapayım İşler biran önce bitsin diye dua ediyorum.Yarına hemen bir tekne operasyonu inşallah

Keyfine bak kankacım,herşey yolunda gitsinde güzel av yap oralarda inşallah
    Rasgelsin raast

Bu cümleden sonra birileri seni yine evlendirir haberin ola :):D

3. comman_sense

comman_sense batu baburşah

En İyi Avı:
    levrek,ahtapot,çipura
    slm hemşerilerim bende karataşlıyım ve karataşla tuzla arasında denize dökülen tatlı su kanalı var o bölgede ve karataşın batısında kayalık bölümler var o bölgelerde iyi avlar yapabilirsiniz byby

4. comman_sense

En İyi Avı:
    levrek,ahtapot,çipura
    adanada karataş ve tuzla arası tatlısu kanalı var denize dökülen ve karataşın batısında kayalık alan var o bölgelerde iyi avlar çıkarabilirsin byby hemşeriler

5. yelkoma

yelkoma SERDAR

Favori Kamış:
    dcd
    En İyi Avı:
    1,5 kg levrek
    dostum aramıza hoş geldin.

bahsettiğin yerler .

karagöçer ve harbiş magarsos kalesi mi ?

6. comman_sense

En İyi Avı:
    levrek,ahtapot,çipura
    eyvallah evet harbişin tuzlaya bakan tarafıhem akyatan hemde tatlısu kanalları ile besleniyo ve çok zengin suları var söylediğim gibi karataşın batısındada kayalık bölgelei var inanmicalsın ama ben orda ahtapot bile vurdum yazın çok zengin inanamazsın vede serpmen var sa çok balık yakalarsın bu tüyomuda unutma byby

7. yelkoma

yelkoma SERDAR

Favori Kamış:
    dcd
    En İyi Avı:
    1,5 kg levrek

serpme amatör balıkçılık kurallarına aykırı ...

şu sıralar balık çıkıyor mu ?

birde canlı karades bulabileceğimiz bir yer biliyormusun...

bahsettiğin yerde karedes canlı ise çok iş yapar diye düşünüyorum.

8. comman_sense

En İyi Avı:
    levrek,ahtapot,çipura
    bu uyarın için teşekkürler canlı karadez tam olarak olarak bilmiyorum ama balıkçı dostlarıma sormam lazım eğer sen öğrenirsen yaz okey bende tekrar dönerim byby

9. pride75

pride75 Onur Aydoğan

Favori Kamış:
    x
    En İyi Avı:
    ...
    Adana-Karataş/ Yardım

Merhabalar,

Öncelik ile forumda soracağıms oru ile ilgili arama yaptım ama bilgiler çok karışık olduğu için tekrar soruyorum. Mesaj kalabalıklığı için diğer arkadaşlardan özür dilerim.

Adana'lı dostlar, Bende aslen Adana'lıyım ama İstanbul'da yaşıyorum. Genelde Karataş'ta tekne kiralayıp çıkıyoruz. Ama sanırım teknelerde bazı evrak sorunları varmış çıkarmak istemiyorlar. Bende bu hafta sonu Adana'da olacağım. C..tesi Baraj'da Pazar ise Karataş'a gitmek istiyorum.Tabiki kıyıdan atacağız. Bana güzel av bölgeleri tavsiye edebilir iseniz çok memnun olurum.Yem ve takım bilgisine gerek yok:)

Teşekkürler,

Onur

10. Dicentrarhus Labrax

Dicentrarhus Labrax

Favori Kamış:
    zıpkın vardı beceremedim oltayla idare ediyorum...
    En İyi Avı:
    Tek kelimeyle LEVREK 1 kğ yeter bana :)
    Gece avı yapacaksanız tek tavsiye edebileceğim yer Liman, teknelerin ustunden avlanabilirsiniz, gunduz avlanacaksanızda bahceköy kanalının döküldüğü yeri tavsiye ederim veya limanın yanındaki plajdan gecerek Adova villalarının onundeki aslan kayalıklkarının orya gidebilirsiniz.. rast gele

11. Denizlerde amatör avcılık her türlü olta takımı, serpme ve yemlik uzatma ağı ve sualtı tüfeği ile yapılabilir.

12. muzi ve pris

muzi ve pris

selam adanali arkadaslar

aslinda aranizda belki ben en yeni amator avciyimdir ama bir balik sevdam var ben iki senedir alanyada calistim ve yasadim o yuzden o bolgeleri biliyorum ve iyi balik avladim sahilinde bir kac arkadasla yalniz adanayi degil egerki bana bir kac yer onerecek balikci arkadas olursa sevinirim tatli su icin egerki deniz olursa gitmek isteyen arkadaslarla gidebilirim cunku yer bilmiyorum ve nasil tasitla gidildiginide umarim anlarsiniz ve bana adanadan iyi bir balik malzemecisi tavsiye ederseniz sevinirim bir de benim malzeme hobim var
    tesekkurler rast gele arkadaslar

13. muzi ve pris

muzi ve pris

selam suat kardsim ben bir adanali olarak tam yerlerini anlamadim amam tarifin olursa ve baligin cikip cikmadiginida soylersen bir zahmet sevinirim selamlar fotograflarda guzel harbiden

14. Öncelikle aramıza hoşgeldiniz...
    Profilinizde bulunan İmza Ayarlarından gerekli düzeltmeleri yaptıktan (ad-soyad-yaş-kan grubu)sonra, tanışma bölümünden kendinizi tanıtan bir konu açarmısınız.
    Site içinde yazdığımız yazılarda Türkçenin doğru kullanılmasına önem gösteriyoruz.
    Bu hususta da gerekli özeni gösterirseniz seviniriz. Yazdıklarını daha iyi anlaya bilmemiz açısından

15. muzi ve pris

muzi ve pris

sevgili ahmet senal kardesim su an sizlere hollandadan yazmaktayim ve biliyorsunuzki burda kilavyelerde turkceye uygun harfler yok oncelikle bunun icin ozur dilerim ama diger duzeltmeleri yaptim tesekkurler yardimindan dolayi
    saygilar birde sorularima bir ufak cevap alabilirsem sevinirim tesekkurler

16. muzi ve pris

muzi ve pris

sevgili ahmet kardesim su an hollandadan yazmaktayim ve burda turkce kullanilan kilavyeler yok bunu icin ozur dilerim
    saygilar

17. muzi ve pris

muzi ve pris

selam kardesim bende adanali olarak bu sitede bulunmaktan cok memnunum ve tanisma asmasi icin tamam derim cunku ben alnayada calistim ve oralarin balikciligini daha iyi bilirim ama bir arkadas ve baliga hayir demem eger istersen ben sana e mail adresimi yazayim baliga yani doganin guzelliklerine gidelim:) :)

18. comman_sense

En İyi Avı:
    levrek,ahtapot,çipura
    selam arkadaşlar bende adana karataş doğumluyum ama merkezde oturuyorum kartaşı iyi bilirim zaman olursa sizlerle av yapmak isterim ama şu anda bu mümkün diil çünkü burda diilim çok isterdim
    SİZLERE RASTGELE demekle yetinicem

19. muzi ve pris

muzi ve pris

selam hasan kardesim bende baliga bir bilen yani gittigimiz yeri bilen arkadasla gitmeyi isterim su an bende adanada degilim yalniz 10 nisan 21 mayis arasi adanada olacagim ve bu sirada karatasa gitmeyi dusunuyorum bildigim ye ise karatasta harbis 2 yil ailemle cadir kurdukve daha sonra kapandi su an acikmi bilmiyorum orayi az cok bilirim fenerin oldugu kayaliklarda iyi balik oldugunu tahmin ediyorum eger beraber baliga gitmek istersen e mail adresim beachmanager@hotmail.com goruselim

20. comman_sense

En İyi Avı:
    levrek,ahtapot,çipura
    selam muzi ya ben hala adamada diilim ve evet fenerin kayalıklarında ve harbişte bende bulundum çok iyi yerlerdir evet harbiş kapandı kampa şimdi orman işletme ve altındaki sahilde kamp yeri var barınağı zaten biliyosundurgeçen sene dalma vaktim olmadı aman orman işletmenin açıklarında iyi balık olduunu arkadaşlarımdan duydum ve kayalık alanın altındada iyi balıklar var bilgine ben elimden geleni yaptım senin için şimdi sıra senin NEFESİNDE RASTGELE DOSTUM :D