Adanada oturupta Yer Tavsiye Edebilecek olan varmı

Konu, 'Bölgeler' kısmında Yalnızlar_Rıhtımı tarafından paylaşıldı.

1. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Arkadaşlar,

Tilapya, 2/2 nolu Amatör/Sportif Balıkçılığı düzenleyen tebliğde, ekolojik açıdan potansiyel zararlı balıklar sınıfında değerlendirilmiştir ve canlı yem olarak kullanımı yasaktır.:)

Çizelge–2 İçsularımızdaki Ekolojik Açıdan Zararlı Balıklar

MADDE 9 – (1) Çizelge-2’de yer alan içsularımızdaki ekolojik açıdan potansiyel zararlı balıkların görüldüğü sular derhal Bakanlığın en yakın il veya ilçe müdürlüklerine bildirilmelidir. Bu grup balıklar için boy ve sayı limiti yoktur. Kapalı sezon bulunmamaktadır. Bu balıkların canlı yem olarak kullanılması, bir yerden başka bir yere bu amaçlı nakli yasaktır.

2. kofana_hakan

kofana_hakan hakan

Favori Kamış:
    cormoran
    Favori Makine:
    banax
    En İyi Avı:
    kofana,4kg,aynalı sazan 6 kg
    herkese merhaba bende pazar günü itibariyle adana da oturacağım . çok heyecanlıyım yeni balıklar tutacağım için evvelden istanbulda oturuyordum ve marmaradan çok tecrübeliyim olta balıkçılığı konusunda ama akdenizde öğreneceğim çok şey var bu konuda yardımlarınız olursa çok sevinirim

3. eseserkan79

eseserkan79 serkan

merhaba arkadaşlar ben yumurtalıkta kalıyorum sağlık memuruyum sağlık ocağında haklısınız paylaşım çok az ama şu aralar pek balık çıkmıyor 05.02.2010 b.klu boğaz denilen mevkiden atıyorum genelde ama nafile tanıdık birilerini bulup açılmayı düşünüyorum kıyı şımdilik boş ...:(

4. LapinCash

LapinCash

Poyraz çok esiyor , acaba ondan olabilirmi ?

5. ramazanfs122

ramazanfs122 ramazan

merhaba arkaşlar

bu pazar yumurtalıkta balık tutmaya karar verdim ama oraların acemisiyim yardımcı olursanız sev.teşk.:)

6. ERKAN DÖNER

ERKAN DÖNER ERKAN

Favori Kamış:
    Shakespeare ugly stick
    Favori Makine:
    Shakespeare medalist
    En İyi Avı:
    8 kg Akya(Kuzu)
    Sevgili Adanalı abilerim ve kardeşlerim bende gurbetteyim naparsınız memlekete hasreti sarıyor resmen.İstanbul'da Adana'mdaki kadar balık yok ne yazık ki :(

Alabalık çıkmaya başladığını duydum nereden yakalıyorsunuz ?

Yumurtalık botaş civarlarında şu an ki durum nedir balıık var mıdır ?