alabalık

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında balıkadam tarafından paylaşıldı.

1. balıkadam

balıkadam ibrahim

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    1 kiloluk aynalı sazan ve 1 kg 900 gr lık alabalık
    çoktan koyacaktım resimleri ama fırsat bu güneymiş bu şimdiye kadar tuttuğum en iyi alabalık bundan öncekilere oyuncak gibi demişlerdi işallah bu oyuncak gibi değildir

2. Tuna Hunter

Tuna Hunter Deniz

En İyi Avı:
    Hannos
    Ne "yazik ki", bu bir gökkusagi alasi..... hemde genc bi erkek. Rengi disilerden daha koyu olur ;)

Erkekleri ender görülür..... üretilen, satilanlar sadece disi olur.

Son düzenleme: 26 Ocak 2007
  3. abir

abir

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 8
    çoktan koyacaktım resimleri ama fırsat bu güneymiş bu şimdiye kadar tuttuğum en iyi alabalık bundan öncekilere oyuncak gibi demişlerdi işallah bu oyuncak gibi değildir
    balık adam

abi bu oyuncaklardan bu taraflara da yollasana. :D

4. balıkadam

balıkadam ibrahim

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    diyeceklerim var tabi balığın cinsini vermişler bu balığı solucanla bizim buralarda bi çayda tuttum balık çiftlik kaçmasından çayda yetişip büyüyen balıklardan,hikayesine gelince balığı dik bir dağ yamacından indik ve bismillah taramaya başladık oraya bak buraya bak yok tık yok derken yanımdaki abim bi tane tuttu onun gazıyla deniyorum her yeri ama o tutuyo ben tutamıyorum o hızla çiftliğin yanına kadar yanaştık ve abim ileriden bu büyüklükte bir balık tuttu ve ben bu işin burda olmıcana karar verip çiftliğin altında şansımı denemeye karar verdim toplanıp çiftliğin altına gittik yeni bir solucan taktım güzel bi bövet buluk salladım oltamı kesin balık olmalı dedim ama yine tık yok anca oltayı takıştırıp olan balığıda korkutmuşum nerden anladınız derseniz yanımdaki abim bu büyüklükteki bi balığı benim tutamadığım o yerden tuttu neyse nasip, biraz daha aşağıya inip devam ettim ve nihayet bi tane tuttum çok ufak olduğu için geri saldım iyice gaza gelip şarlaklı bi bövet bulup attım oltamı çok geçmeden ilk tıkırtı geldi ama takılmadı sandım yeme bakmak için çekerken beklediğim tepkiyi aldım ve balığı çektim tam önüme gelirken yere düştü biraz yüksekteydim ve balık önümden kayıp suya doğru giderken bir galeci misali atladım üstüne tuttum hop kaydı tuttum hop kaydı biraz daha aşağıya gitti bi daha atladım üstüne 30 sn kadar yerde güreştikten sonra nihayet iki elimlede kenetledim ve poşete koydum bütün günün sitresi ve yorgunluğu gitmişti artık sevinçliydim çünkü eve boş dönüp nerde tuttuğun balık dediklerinde gururla balığımı gösterebilcektim :D

5. balıkadam

balıkadam ibrahim

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    sorularına cevap olmuşumdur işallah namık abi antalyayada avlanmaya geliyorum işallah seninle bi ava çıkarız :D

6. balıkadam

balıkadam ibrahim

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    olmaz onlar benim oyuncaklarım:D

7. ripple

ripple

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak
    alabalık avı

ibrahim bu balığı nereden hangi yem kullanarak ne tür oltayla avladığını açıklarsan sevinirim.