Anadolu Av Marketiyle İlginç Alış Verişimiz. :)

Konu, 'Takım Çantası' kısmında volex21 tarafından paylaşıldı.

1. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40 Lineaeffe Spirit Surf 3.90 (fiyat performans 9/10)
    Favori Makine:
    Spro Red Arc 20'lik (Fiyat/Performans : 8/10)
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    Teşekkürler Fatih, demek ki mizansen gibi değil. Arada olabiliyor demek öyle şeyler. :) Bence de güzel bir jestti, rastgelsin. :)

2. befalcon

befalcon Sinan

Favori Kamış:
    Okuma V-System 2.70 10-40
    Favori Makine:
    Daiwa Megaforce 2500
    En İyi Avı:
    Dağ Alası 26 cm.,, Torik 3 kg
    Volkan kardeş tek tek tüm mesajlara baktım da göremedim. Neymiş şu sahte yahu merak ettim. Hadi küçük bi resmini ekle de az da onun iş yapabilirliği konuşulsun.

Yoksa sitede gördüğüm quantum diye bir marka mı?

3. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Sorma ya ahanda bulduk yolunacak kazi, ilk sipariste 200euro siparis etmis, katalog koy katalog sitede vakit kaybetmesin arayarakdaha ekmek çikar bu kekten dediler herhal.

4. western222

western222 Süleyman

Favori Kamış:
    RON THOMSON TYRAN 2.70 cm
    Favori Makine:
    DAM QUICK EFFZETT 735 RD
    güzel bir alışveriş olmuş...gereğini yapmış adamlar..eeee sende gereğini yaparsın artık volkan kardeş..raporunu bekliyoruz..:)

5. HakanDurgut

HakanDurgut Hakan

Favori Kamış:
    SavageGear Bushwhacker XLNT 240cm 10-40gr
    Favori Makine:
    SHIMANO Stradic CI4 3000F
    En İyi Avı:
    88cm 4kg Yayın (spin takım ile)
    Geçen yıl banada strike pro sahte göndermişlerdi, yanlıslık olduğunu düşünüp parasini havale yaptım hediyemiz o deyip geri ödediler;) güvenilir ve dürüst insanlar.

6. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Bahadır Sarıca

En İyi Avı:
    Levrek, bir sonraki
    Eleştriler gibi övgüleri de dile getirdiğin için tebrikler Volkan.

7. maximturka

maximturka mert

Favori Kamış:
    Okuma Salina SeaSpin10-40g,Shimano Alivio AX8000 3,30mt 50-100gr, Lineaeffe ac casting surf 390cm,
    Favori Makine:
    Okuma Safina Pro SPa-25 , OKUMA AVENGER AV-55 MAKİNE,DAİWA CROSSFIRE 2500
    bende anadolu marketten bir kaç kez alışveriş yaptım, yiğidi öldür hakkını yeme gerçekten iyi niyetli insanlar. siparişim stoklarında yoktu aradılar , başka birşey gönderelim mi diye , ama öncelikle nerede kullanıcağımı sordu baya bu konu hakkında bilgi alışverişi yaptık , ankara firması olması dolayısıyla avlakları iyi biliyorlar . avlaklar hakkında bilgi alışverişinde bile bulundum . efendi olmaları benım daha da fazla alışveriş yapmama sebep oldu .
    en basitinden 10 tl lik basit bir kaç tane döner kaşık yada kaşık için bilgi almak üzere aradığınızda bile stoklar hakkında size zamanını ayırıyolarlar ve uzun uzadıya sohbet ediyorsunuz. ama muhakkak bu tarz satış firmalarının en önemli problemi stoklardır. o yuzden bu sorunu da çözerlerse , çok daha güzel olacak.

8. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    Tahmin ettiğin marka. Yakalarmı yakalamaz mı konuşacak bişey yok be Sinan. Bizim Bergamalılar gene kurutmuşlar avlağı, biz daha sahte konuşalım. :D:D:D

:laughing: :laughing: :laughing: Senin katalog daha komik bir hal aldı Roy. :D Renk kattı, teşekkürler. :D

Levrek kalırsa ben gidene kadar, elbet gereğini yapacam Süleyman. :D

9. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Vay be, ne güzel. Genel de memnuniyet ve güven sağlamışlar.

Bahadır abi aslında çok çekinerek yazdım ama yazılması gerektiğini de düşünüyorum. Uygun bir dille hem olumsuz hem olumlu durum neyse eleştirilmeli ki herkes tarafından bilinsin. İşini iyi yapanla yapamayan bir nebze olsun fark edilsin. :) Teşekkür ederim.

Bende bişey alacaksam ilk baktığım site onlarınki. (Gönderdikleri hediyeden değil. :D) Daha önce de siparişlerim olmuştu. Hızı, sorunsuzluğu ve işlerine verdikleri önem kaliteli bence.

10. hangover

hangover oktay

kendilerinden yaptığım bi alışverişte ellerinde olmayanların yerine fiyat farkı talep etmeksizin muadil ürünler teklif ettiler. teşekkür edip stokta olanları göndermelerini istemiştim. ürünler arasında 1 okuma 1 remixon makine vardı. gelen kargoyu açtım. başımdan aşağı kaynar sular döküldü , gelen 2 tane remixon makine. okumam yok çılgına döndüm. atladım telefona meşgul. o sıra kutuyu açayım dedim remixon kutusundan okuma çıktı :D kutunun ne önemi var deyip telefonu salladım elimden. geri kalan ürünler içinde 3 4 günde bir telefonla bilgi veriler sağolsunlar. ama süre biraz fazla uzayınca siparişi iptal etmelerini istedim. yalnız hiç pahalı hediye göremedim ben , fosforlu zil dışında :D

11. eternal35

eternal35 ferit cem

Favori Makine:
    Mitchell armada 6500 pro
    Geçen sene 16 liralık bir şey için 3 kere arayıp bilgi vermişlerdi çok şaşırmıştım açıkcası ilgi ve alakalarına,ozaman anladım işlerini gayet güzel yapıyorlar bu arada volkan ne zaman balıga gidiyoz hediyende gelmiş :)

12. befalcon

befalcon Sinan

Favori Kamış:
    Okuma V-System 2.70 10-40
    Favori Makine:
    Daiwa Megaforce 2500
    En İyi Avı:
    Dağ Alası 26 cm.,, Torik 3 kg
    Tam olarak aldığın içliklerin linkini verir misin? Tabii tavsiye edersen.

13. Cgrtn

Cgrtn Çağrı

Favori Kamış:
    Speedmaster Game Type 2.70 10-50
    Favori Makine:
    Shimano Exsence 4000S
    En İyi Avı:
    Ya sabır...
    Abi ne güzel bir jest bu:) Sende onlara bir jest yapıp elindeki sahtelerden gönderseydin keşke:D

Bu arada bende almayı düşünüyorum abi içlik nasıl denedin mi hiç:)

14. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Merhaba Sinan, Merhaba Çağrı.

Madem sordunuz, faydalı bir iş te yapmış olalım alacak olanlara. :)

İlla o siteden falan değil tabi nereden uygun bulursanız oradan alın. :D

Ben şunları aldım. :

Çorap
    http://www.anadoluavmarketi.com/u-bison_termal_corap-12194.html

Eldiven
    http://www.anadoluavmarketi.com/u-bison_425_neopren_eldiven-14376.html

İçlik
    http://www.anadoluavmarketi.com/u-termolite_IclIk_takim_sIyah_renk_-15_4_c-2968.html

Havalar gerçi tam olarak soğumadı ama ilk izlenimlerim şöyle. (Çok soğuk havalarda denemek lazım.)

Çorap, çorapçıdan alınan kalın yünlü çoraplar gibi değil. Ayağı bunaltmıyor, normal kullandığınız ayakkabınızla rahatça kullanabiliyorsunuz. Geçen sene yünlü kalın çorap giyiyordum ve bazı ayakkabılarımı giyemiyor, bazılarını da giyince sıkıyordu. Bu çorap kalınlık olarak dehşet kalın değil ama işini gayet güzel yapıyor. Ayak üşemesi yaşamadım hiç. Tavsiye ederim :thumb:

Eldiven, fiyatına göre fena değil. Ben medium almıştım bana ufak geldi biraz ama giyilebilir. Biraz rahatsızlık verecek gibi. Denemeden almamak lazım eldiveni. Yapısı biraz sert, çok rahat hissetmeyeceğim kendimi. Hisarönünde 55 tl'lik ron thomson eldiven denemiştim o çok güzeldi. Bu sitede de vardı Ron Thomson eldiven. Biraz fiyatlı, ben bakarken 37,5 falandı. Şu an varmı, ne kadar bilmiyorum. Almayı düşünüyorsanız bence internetten almayın. Eldiven hassas konu, küçüğü de büyüğü de rahatsızlık veriyor.
    Eldiven sıcak tutacak ama internetten almanızı tavsiye etmiyorum :rolleyes:

İçlik; Geçen sezon çarşı pazarda satılan içliklerden kullandım ve fena değildi ama gene de lahana gibi giyinmeyince üşütüyordu. Bu içlikle hafif giyindiğim halde gece palamut avladığımız zaman teknedeyken denedim ve çok üşütmedi. Çarşıdan alınan içliğe 15 tl verileceğine 30 tl verip bunu almanızı tavsiye ederim. Yapısı çok ince sayılır. İnsan eline geçince bu mu beni sıcak tutacak diyor. :D Ancak çok soğuk havalar olmasa da denediğim süre içinde bence parasını sonuna kadar haketti. Vazgeçemeyeceğim bir giyim oldu levrek avlarında. Soğuk havalarda levrek avcılığı yapacakların mutlaka en azından böyle bir ürün alması gerekir bence. (Önce sağlık)
    İmkan varsa çok daha kalitelisi bile alınabilir. Nereden alırsanız alın, mutlaka tavsiye ediyorum. :thumb:

15. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Ferit sen beni beklersen hiç levrek tutamazsın. Ben çok az gidebiliyorum. Hele bu ay bizim işler sıkışık oluyor. Eve bitkin dönüyorum. Levrek çıkmaya başladı. Bence nerden olursa olsun denemelere başlamanı tavsiye ederim.:)

16. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    :laughing: :laughing: :laughing:

Benim jest yapacağım 10-15 kadar sahtem var. :) Kime jest yapsam diye aranıyorum zaten. :D:D:D

17. 4443

4443

Hayırlı olsun abi dişlerin açısından sevindim en çok :D ,iyi avlarında eşlik etsinler sevgiler ...

18. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Teşekkürler Deniz, inşaallah güzel avlar yapacağız hep beraber. Herkese kararında avlar dilerim. :)

19. zucchero

zucchero Bora

Favori Kamış:
    Cormoran Bull Fighter 2,10mt 10-40gr, Shimano Alivio CX 2,10 7-21gr
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000SFC, Daiwa Sweepfire 2500
    Sürekli alışveriş yaptığım ve gözü kapalı güvenebileceğim ender mağazalardan...
    Şehrin bir ucunda bulunmama rağmen üşenmeden çaylarını-kahvelerini içmeye gider ve güzel sohbetlerinden istifade ederim. Kesinlikle tavsiye ederim...

20. KANLIKAYA

KANLIKAYA Alper

Favori Kamış:
    D.A.M.
    Favori Makine:
    Okuma Safina SNa-25
    En İyi Avı:
    Yiyiciyim :)
    Volkan harika bi "esnaflık" ile karşılaşmışsın. Ben de alışveriş yapacağım ama fuarı bekliyorum. 21 kasım çarşamba saat 10' da açılıyor :) tam saatinde kapıda olacağım :)