Anadolu yakasında kurt/teke vs. nerden alınabilir?

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında skoylu tarafından paylaşıldı.

1. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    "Yarın akşam iş çıkışı servise atlayıp gideyim, İstanbul'dan kurt getireyim, bulursam da teke.. Haftasonu, gece, eşkinaya filan pusuya yatayım, bizim mendirek civarında..." Gibisinden mürteci isteklerim var bugünlerde..

Galata köprüsünde gitmek, oradna bir pet şişeye boğazına kadar kurt doldurup gelmek tamam, ama zaman vs. kaybını önlemek için, anadolu yakasında, kadıköy, üsküdar, pendik vs. gibi ayakaltı bir yerlerde özellikle kurt, varsa yanında teke satın alabileceğimiz bir yer var mı? Kepçe, kürek vs. girişmek imkanı yok, bu yüzden tek çare peşin verip alamk gibi görünüyor...

2. Arkadaşlarımız daha önceden bu bilgileri vermişler sanırım,gözatın derim:)

http://www.balikavi.net/forum/showthread.php?t=2981

3. leynn, berber serdar !!!!:D

Güney Afrikayı buldunda,anadolu yakasındaki yemciyi bulamadınmı hala :eek: :confused: :D :D :D

4. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Abi haber varmı yemlerden :confused: :confused:

5. OxDaTiTy

OxDaTiTy Burç

Favori Kamış:
    Çatal :) Arasırada misina, kanca, kurşun birkaç düğüm...
    En İyi Avı:
    Kefal, Çupra, Karakulak, Mırmır...
    Kadıköyde İskeleden Haydarpaşa ya doğru sahilden yürürken denize su boşaltan küçük kanal gibi biryer var.

Orada kurt satan biri vardı önceden benim hatırladığım!!! zamanında oradan kurtlar almıştım orada balık tutarken!!!

Teke için öneride bulunamayacağım çünkü görmedim hiç :D

6. canalpakin

canalpakin

bir kepçe ve fener yardımıyla caddebostan migrosun arkasındaki sahilde kiloyla teke çıkartabilirsin