Antalya Perşembe Pazarı İzlenimleri

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında covanny tarafından paylaşıldı.

1. Lear

Lear

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    ilk tuttuğum balık lapin
    bilimsel balıkçılık

hüseyin bey gerçekten yakalanan canlının bilim dünyasındaki yerini çok iyi biliyor. kendimle kıyasladığımda yakaladığım balık şu mudur şu dur der geçerim. ancak hüseyin bey o balığın latince isminden tutun da yöresi ve standart ölçülerine kadar detayını biliyor. kutlarım sizi hüseyin bey.

2. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Cok tesekkur ederim. Bir balikcilik ve balik asigi olarak, yurt disinda yasiyor olmamin verdigi yalnizlik beni sadece balik tutmakla degil balikla ilgili her seyi okuma kapisida acti. Bu gun teknolojinin internet vasitasiyla verdigi arastirma olanaklari da inanilmaz boyutlarda. Buna senelerce denizle gecirilmis binlerce
    ani katilinca ciktisi bu oluyor. Amacim sizlerle bunu buram buram paylasarak hepinizin bu guzide mesgalede buldugunuzu azamiye cikarmak. En buyuk korkumsa bu cesit bir paylasimi yaparken 'cok bilmis ve bilgisiyle show yapan'
    sevimsiz bir insan gibi algilanip, yanlis anlasilmak. Benim icin en onemli konu bizi
    bulusturan bu mesgalenin olabildigince mitlerden ve egosantrik havadan siyrilarak , bilimsel ve gercekci bilgilerde bulusulan, ve yazdigimiz her paylasimda karsilikli etkileserek, sonucta geriye gercek bir kayit birakilmasinda katkimin olmasi. Bu konuda inanin boylesi bir sitede ve boylesi bilgi dolu, bilgi paylasan, bilgiyle kendini asan dostlarla birlikte olmak buyuk zevk. Tekrardan incelik dolu ovguleriniz icin cok tesekkur ederim.

3. Lear

Lear

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    ilk tuttuğum balık lapin
    önemli olan samimiyet

önemli olan samimi olmaktır efendim. bilgi paylaşıldıkça çoğalır. sizin samimiyetinizden hiç kimsenin kuşku duyduğunu sanmıyorum. ayrıca bildiklerini bu ortamda bu kadar güzel şekilde paylaşan insanlara çok bilmiş suçlamasında bulunmak ise tamamen kötü niyetliliktir. Sizin bilgilerinizi güzel anılarınızla süsleyerek paylaşmanıza devam etmenizi gönülden dilerim.

4. gokhan_27

gokhan_27 gokhan

En İyi Avı:
    olunca ilk size söylicem:)
    herkese selam hayırlı günler arkadaslar ben yeni üye sayılırım :D
    daha onceden sızı takıp edıyodum ama ilk defa msj atıyorum sizden bi istegim var ben onumuzdeki hafta antalya manavgat sideye gıdıyorum ve oltamıda yanımda goturucem nıyetım kıyıdan levrek cupra gıbı balıkları tutmak becerebilirsem sizden istegim bildiginiz guzel meralar varsa bana soylemenız bıde oralarda ne tur yem ve sahte yem kullanmam lazım yardımsı olursanız sevınırım :)