Bir yayın bir turna

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında roy tarafından paylaşıldı.

1. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Bu mesajın arkasını bekliyorum hala :rolleyes:

2. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Bir karavan sevdasına kapıldım, mayıstan beri bitiremedim.yüzde doksanını kendim yapmaya çalıştığımdan dolayı vaktimin çoğunu buna ayırdım,balık işi ikinci plana düştü.Artık bitti gibi ve uzun turlar değişik meralarda uzun konaklamalara uygun olanaklı olacak.''YAYIN PEŞİNDE ON GÜN'' ''KIZILIRMAKTA YAYINLA İMTİHANIMIZ'' falan başlıklı konular ve videolarla karşına çıkabilirim her an;) çakma bi go pro ve teşkilatınıda düzdüm,bakarsın modaya uyup youtube vlogerlığına başlarım yalnız beğenmeyi ve abone olmayı unutmazsın:D

3. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Abone olup beğenmeyi unutmayız yeter ki balık olsun :D

Ekli Dosyalar:

night fisher bunu beğendi.
  4. HakanDurgut

HakanDurgut Hakan

Favori Kamış:
    SavageGear Bushwhacker XLNT 240cm 10-40gr
    Favori Makine:
    SHIMANO Stradic CI4 3000F
    En İyi Avı:
    88cm 4kg Yayın (spin takım ile)
    Roy abi tebrikler..

5. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    1568745721959.jpg

Karavan oldu çoktan sevgili roy,ama planlar yalan oldu.Ha bu gün ha yarın derken pandemi işin tuzu biberi oldu.Sıkıntıdan foruma göz attım ,seninle muhabbetlerimizi özlemişim...

6. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Sorma fatih abi. Pandemiydi kısıtlamalardı ne tat kaldı ne tuz. Inan 4 5 aydır en ufak bir spin avı bile yapmaz oldum. Motive etsin diye malzeme sipariş ediyorum durmadan. Baharla birlikte tekrar sahalara dönme niyetindeyim. Iyice paslandım, bildiğimi de unuttum :)

night fisher bunu beğendi.
  7. Senol_Temur

Senol_Temur Senol

Favori Kamış:
    Shimano Alivio CX 240 Medium Light
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000SRC
    En İyi Avı:
    Sudak 59 cm - Turna 86 cm
    Balikavi net bitmiş mi diye bakayım dedim sizi gördüm mutlu oldum :) . Yazı beklemekten gına geldi zaten .

roy ve night fisher bunu beğendi.