BOLU TATLISU LEVREGİ VE AYNALI AVI

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında bolulu14 tarafından paylaşıldı.

1. mustafa34

mustafa34 mustafa

Favori Kamış:
    silstar
    En İyi Avı:
    5 kg aynalı sazan
    levrekler için tebrikler

ama aynı şeyi o zavallı aynalı sazan için söylemeyeceğim böyle bir sitede limitlerden haberim yok diyen kişiye pek inanmam varsayalım ki limitleri bilmiyorsun bilmiyorsan yazayım canım kardeşim sazan boy limiti 40 cm dir ve o aynalı sazan 40 cm yok var diye iddaa ediyorsan susma hakkımı kullanıyorum

2. bolulu14

bolulu14 çetin

Favori Kamış:
    Remixon Venüs 2.70 spin
    Favori Makine:
    Remixon Bluesky
    En İyi Avı:
    5 cm istavrit :)
    Dürüst ol ve dogruyu söyle diyorsan mustafa abi

Dürüst olayım ben o aynalıyı limit üstü oldugunu düşündügüm için aldım

daha ne küçüklerini tutanı gördüm.1 karış balıgı alıyo birde sordugumda eve boş mu gideyim falan diyenler mi ararsın ben sordum diye kaçanlarmı ararsın
    ayrıca zaten bir dernek üyesiyim yeni sayılırım ama biraz bilgi birikimi edingim hem ordan olsun hem de burdan he belki limit altı olabilir yada yakındır yanii
    en azından

mustafa abi zaten bu işe biraz daha profosyonelce bakınca bu konulara insan ister istemez dikkat ediyor

şuan yem ve takım çantası eksigimi takamlamaya çalışıyorum oda bittikden sonra biraz daha yakala bırak tarzı avlanmayı düşünüyorum

3. mustafa34

mustafa34 mustafa

Favori Kamış:
    silstar
    En İyi Avı:
    5 kg aynalı sazan
    bolulu kardeşim

ben burda forumda ahkam kesipde baraj kenarında el kadar sazanları rivale koyanlarıda gördüm nasıl tanıdın dersen forumdaki resimlerinden tanıdım :)) o yüzden kimse kimseyi kandırmasın evet o aynalı limit altı bir aynalı ben sazana bakar bakmaz anlarım çocuklugumdan beri sazan avı yaparım :) heleki ömerli barajında daha sık rastlarız böyle durumlara ..bir gece ömerli emirli tarafında kurtdoğmuş un tam karşısındaki buruna gittik arabayı park edip gördügümüz ışığa dogru gittik selam verdik velhasıl kendilerine profösyönel balıkçı olduklarını söyleyen bir grup ile sohbet ettik balık varmı yokmu hesabına adamlar balık henüz sıga gelmedi oynaga çıkmadı dediler b ende zamanı var dedim o sırada adamın zil çaldı ne göreyim oltanın ucundaki trıvırı ... yav dedim yazıkdır hem balıkçıyız diyorsunuz hemde tırıvırı atıyorsunuz yakışmadı size dedim nerede ise birbirimize giriyorduk öyle herkezin dediği gibi jandarmayı ara gelsin :)) geçiceksin o sözleri gecenin o vaktinde jandarma gelmez gelsede senide ordan kovar :))) ben yinede limit altı balık almamaya çalışıyorum eger balık iğnede çok yıpranmışsa yaşayamacak durumda ise yine ben almıyorum çevremdeki kişilere söylüyorum onlara veriyorum

4. achilleus52

achilleus52 Erkin

Favori Kamış:
    Bauer Baitcasting 2.10 / 5-25 medium
    Favori Makine:
    Daiwa Megaforce 100TSHL Baitcasting
    En İyi Avı:
    Turna 108 cm / 8.6 kg
    Çetin bey Merhabalar.öncelikle tebrik ederim Size özelden yazmak istedim ama yazamadım malesef. Ben bu pazar "21.10.2012" gölköye avlanmaya gideceğim. sizinle de tanışmak isterim.
    2 aydır levreğe gidiyorum ve her seferinde 6-7 levrekle dönüyorum (küçük olarak düşünüğ attıklarım hariç) geçende 1 kiloluk teke sazanı sümüklü sanıp geri attım :D balık konusunda çok yeni değilim ama ustada sayılmam.