bu haftaki hasılat

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında emrah78 tarafından paylaşıldı.

1. emrah78

emrah78

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.500GR AYNALI SAZAN

Son düzenleme: 18 Ağustos 2006
  2. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    emrah kardeş allah bereket versin iyi av olmuş,
    lakin aralarda suya iade edilmesi gereken boyda sazanlar var,keşke onları bıraksaydın.

3. AVCIYILMAZ

AVCIYILMAZ Şaban YILMAZ

Favori Kamış:
    Lineaffe 420 10kilos
    Favori Makine:
    Shimano ultegra 4500-5500
    En İyi Avı:
    3 kg Levrek
    tebrik ederim ama sanki katliyam gibi olmuş. tek kişinin tuttuğu balıklarmı bunlar.

4. emrah78

emrah78

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.500GR AYNALI SAZAN
    bu balıkları tek başıma tutmadım 24 saatte iki arkadaş tuttuk bide orda hepsi yok daha :D gittigimiz barajda çok güzel balık çıkıyorr birde bize daha nasip olmadıda 25-30 kg. sazanlar varmış 2 hafta önce bi oltayı alıp götürmüş :)

5. :mad: arkadaşım katliam bu ya bide anlatıyorsun tamamen sirkülere aykırı adet sınırı tanımamışsın boy sınırı yok bence hemen kaldır onları...:mad:
    birde şu sirküleri okuyu ver bi zahmet...
    http://www.balikavi.net/dokuman/sirkuler.php#bolum5

lübnana dönmüş orası....:(

6. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    ya namık abi sende çok sert yaptın,
    delikanlı henüz olayın farkında değil,bu seferlik idare edelim.
    ''güzel kardeşim bu çağda,balık avlamak bir gereksinim değil,bir hobi,bir spor,
    bizler amatörüz tuttuğumuz balıklarla köyü beslemeyeceğiz.küçükleri bırakacağız, gerekirse dönüşte balıkçıya uğrayıp balık alacağız.'' şeklinde yaklaşabilirdin olaya....

7. AVCIYILMAZ

AVCIYILMAZ Şaban YILMAZ

Favori Kamış:
    Lineaffe 420 10kilos
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    3 kg Levrek
    sen bu boydaki balıkları tutarsan 25 - 30 kiloluk balık olmasını nasıl beklersin. oltaylamı aldınız bu balıkları yoksa başka birşeymi kullandınız. avcılık bu değil bence.

8. oguzhan

oguzhan

Favori Kamış:
    σℓтα
    En İyi Avı:
    1.5 кg αуηαℓı ѕαzαη
    Arkadaşım resmen katliam yapmışsın.Arada bırakılacak boylarda balıklar var onları bıraksaydın iyi olurdu.Bi daha daha bilinçli avlanman dileğiyle!

9. hakan

hakan

Favori Kamış:
    fly,pilker
    En İyi Avı:
    48kg kilic,19kg som,38kg halibut
    Kutup balikcisi

Bu ne rezillik hocam?,bi de hepsi filme sigmadi diyorsun!!:mad: Insan biraz dusunur o fotograflari burda bizle paylasirken,ne yani,ne bekliyorsun:confused: herkes tebrikmi etsin:confused: Aferin guzel yapmissin mi desin!!??:mad:

10. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    yazık etmişsin. boy ve sayı limitlerine uyalım lütfen.

11. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    YOK abi emrah kardeşimizde pişman olmuştur,bence bir daha böyle bir şey yapmaz.yeteri kadar balık tuttuktan sonra oltalarını toplar,bir ağaç gölgesinde doğanın tadını çıkarır.
    YANİİİ BENCEEE...

12. emrah78

emrah78

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.500GR AYNALI SAZAN
    kerkese ilgisinden ve uyarısından dolayı çok teşekkür ederim ama bu şekilde sert bi uyarı yapmanız insanları rencide ediyor bende SİZE küçügünüz olarak bi tavsiye vereyim biraz daha güzel bi dille anlatınız daha başarılı olursunuz HERKESE RASGELE

13. emrah78

emrah78

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.500GR AYNALI SAZAN
    Bu Arada Herkestende Özür Dilerim

14. bencede emrah bu sitede kalmalı ve burda bilinçlenir sonra ava çıkınca bunları yapmaz bilerek insan zaten yapmaz emrah şöyle bir siteyi gez anlarsın neden tepki verdiğimizi en azından bilinçli avcılık yapan bir kişi artmış olur...:)

15. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar tamam ne yapıyorsunuz ? :confused: Emrah arkadaşımızın sirkülerden haberi bile olduğunu sanmıyorum, bu kadar sert olmayın lütfen, o da bizimle birlikte öğrenecek ama değilmi... Henüz aramıza yeni katıldı, yapmayın ne olur... :eek: Ona da öğreteceğiz ;)

Sevgili Emrah, Amatör balıkçılık 36/2 nolu sirküsüne göre sazan avı, günde kişi başı 8 adet ve 30 cm. boy ile sınırlıdır. Yani 8 adetten fazla ve 30 cm. boy limitinden düşük sazan alayamazsın... Bundan sonra senin de bu kurallara uyacağını ve başkalarını da uyaracağını düşünüyorum... Biraz daha dikkatli olursak, ileride hepimiz hala balık tutabiliyor oluruz değil mi ? ;) Amatör balıkçılığı hep birlikte öğrenip, elbirliğiyle de balıkları yaşatacağız inşallah... Sevgiler,

16. AVCIYILMAZ

AVCIYILMAZ Şaban YILMAZ

Favori Kamış:
    Lineaffe 420 10kilos
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    3 kg Levrek
    emrah kardeşim bende siteye ilk geldiğim gün aynı şeyleri yaşamıştım . yasak zamanda balık avlıyodum. aman allahım geldiğime geleceğime pişman oldum o gün:). ama sonra hiç ayrılamadım burdan. burda yanlış yapılan avların uyarıldığı gibi doğru sirkülere uygun yapılan avlarında paylaşımının hoş sohbetleri yapılıyor. sadece bir istavrit tutsaydında resmini koysaydın daha hoş yazılarla karşılaiırdın. aramıza hoş geldin. büyük aşklarda böyle başlar zaten yaw:)

17. emrah78

emrah78

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.500GR AYNALI SAZAN
    ???????

Benim Bu Siteye Üye Olmamin Sebebi Sizlerle Daha Bilincli Ve Büyüklerimden Tavsiyeler Almak Içindir... Bide Yeni Arkadaşlar

18. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    EMRAH kardeşim,
    HAMDİ abinin dediğini dikkate al,siteyi bir gez ne sert eleştiriler var geçmişte ,genç bir kardeşimizsin ve büyük bir olgunlukla özür diledin,seni TEBRİK EDİYORUM.
    BENCEDE BURADA KAL. öğrenmenin yaşı yok derlerya.hepimiz burada bir şeyler öğreniyor-öğretiyoruz.
    inan bana faydasını göreceksin,eleştiriye açık olmak lazım.

19. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Emrah siteminde haklısın ama eyleminde değil :) Benimde yaptığım gibi ,öncelikle sirküleri öğrenir ve ona göre hareket edersen bizler de seni alkışlayacağız.Büyük balık tutmak için ,büyümesine izin vermeliyiz değil mi ? Ben senin bu yalnışından döneceğine inanıyorum .Zaten son mesajın da bunu gösteriyor :) Bu abiler de uyarmaktan yıldıkları için böyle tepki verdiler . Ama emin ol bu tepkiler geleceğimizden kaygılandıkları içindir :) Sevgiyle kal. :)

20. simendifer

simendifer Sennur

Sevgili Emrah, sen de kusura bakma... Özellikle bu aralar yasak avlanmalarla çokça karşılaşıldığı için, tepkiler de sert geliyor. Üzülme, iki gün sonra can ciğer kuzu sarması olursun herkesle ;)