BU MEVSİMDE EGE'DE ve KIYIDAN

Konu, 'Tanışalım' kısmında ateş tarafından paylaşıldı.

1. tugay sahın

tugay sahın

Favori Kamış:
    olta,mısına
    En İyi Avı:
    1 kg levrek
    Izmirden Sevgilerle

herkeze hayırlı gunler
    sıteye su an uye oldum.2 sene oncesı merak netıcesınde basladıgım balık avlama ıstegı su an hastalık derecesıne gelmıs her hafta sonu 5 kişilik arkadas grubumla kah karaburun,kah foca da kıyıdan balık avcılıgı yapmaktayım.sıtenızı cok beyendım ve dıger benım gıbı balık avcılıgına meraklı arkadaslarımada onereceğim.balık avcılıgı konusunda bılmedıgım eksık yonlerımızle ılgılı sız degerlı dostların yardımını rıca edıyorum.
    su aralar izmir/balıklı ovadan kıyıdan balık avına cıkıyoruz ,pek balık yok,havaların soguk gıtmesı nedenıyle balıkların derıne gıtmesı ve herhangı bır tekne ıle acıkta balık avlama durumumuz olmadıgında balık cıkartamıyoruz.
    bu nedenle gerek kıyıdan balık avlıyabılecegımız yer gerekse tekne ıle acılabılme konusunda yer ve tekne sahıbı bılgısı konusunda yardımlarınızı rıca edıyorum.

tugay sahın

2. PİRİ REİS

PİRİ REİS

Favori Kamış:
    MUSTAD 1522 NO:6, DAM 160 ATP,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1 KG. ÇİPURA
    Abi aramıza hoş geldin.Öncelikle arkadaşlar şu anda bu balıklar nerde hiç bir fikrim yok tekneden açıldık pek keyifli bi av olmadı kıyıdan atıyorum o ise berbat balık mı yumurta mı yakalıyoruz belli değil tabi şans faktörüde çok önemli eskilere göre bu mevsimde balık olmaz mart sonuna kadar beklemek lazım diyolar fakat bizim oltalarımız boşken çeşitli yerlerde avlanan arkadaşların kıyıdan mırmır ve çipra aldığını duyuyorum bu mevsimde balıkçılığın en önemli özelliği sabır öne çıkıo sabredersek elbette keyifli bi av alırız.

3. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    tugay sahın kardeşim aramıza hoş geldiniz,öncelikle kişisel bilgilerinizi ekleyin yaşınız kan grubu bulunduğunuz yer o zaman daha sağlıklı iletişim kurabiliriz:)

4. tugay sahın

tugay sahın

Favori Kamış:
    olta,mısına
    En İyi Avı:
    1 kg levrek
    mehmet bey ıyı gunler
    yasım 39 kan grubum a rh +,İZMİR Karsıyaka da bulunuyorum.

5. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    aramıza hoşgeldin...

6. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta

kişisel bilgilerinizi sol üst köşedeki profiliniz kısmından sabit olarak ayarlaya bilirsiniz Turgay bey,tekrar aramıza hoş geldiniz:)

Son düzenleme: 26 Ocak 2007
  7. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    LEVREK - AKYA - MIĞRI - MÜREN - KEFAL - USKUMRU
    Tam levrek zamanı kap mamunları ,git dere ağzına bekle lodosu....:)