Bugunku avdan (yeni)

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında onurnl tarafından paylaşıldı.

1. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    karbon kamis,shimano makara,fireline craystal misina
    En İyi Avı:
    turna 115cm,59cm capak,54cm tatlisu kefali,78cm kocaagiz,66cm sazan,82cm Sudak,39cm Levrek
    oncellikle herkeze selamlar
    bugun hava biraz iyiidi ve baliga ciktim 5 saate yakin ugrastan sonra bu gordugunuz baligi tutabildim ,hava biraz ruzgarliydi bu sefer sadece 1 adet tutabildim

herkeze rastgele:)

2. balıkadam

balıkadam ibrahim

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    1 kiloluk aynalı sazan ve 1 kg 900 gr lık alabalık
    tebrikler hiç yoktan iyidir. Yabancı kanallarda görüyorum bu balığı cinsi nedir birde yenir mi?:)

3. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    turna 115cm,59cm capak,54cm tatlisu kefali,78cm kocaagiz,66cm sazan,82cm Sudak,39cm Levrek
    tesekkurler.:) tahta baligi veya capak.boyle dememdeki sebep ise:surekli karistirim bu baliklari.yenme,gerci ben denemedim ama,duydugum ve bildigim tadinin kotu oldugudur

4. Onur tebrikler....

Yanlız merakımı maruz gör birşey soracağım.
    Tuttuğun balık yırtıcı bir balıkmı da pense ile balığın ağzından tuttup o şekilde yukarı kaldırıp poz vermişsin.
    Bİr türlü anlamadım açıklarmısın ne balığı bu turna gibi keskin dişleri olan yırtıcı bir balık mı. Bir de hikayesi nasıl bizimle paylaşırmısın

5. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    oncellile tesekkurler .pense ile tutmamdaki sebep bu baligin disi asiri derecede yapiskan kaygan bir sivi ile dolu ve bir elimde cep telefonu bir elimde balik elde tutmasi zor oluyor ve ayrica bu salgidan hic hoslanmam iki gun koku gitmiyor elimden(belki komik gelebilir ama:eek: ).ayrica sen benden daha iyi bilirsin ne baligi oldugunu ben senin kadar uzman degilim bu kanularda:) .tatli su deneyimim sadece 2 yil ,bu baligin hikayesi cok kisa ve oz:turnaya at-cek yaparken kazayla yakaladim yani ozellikle bu balik icin olta atmamistim(buarada yuzunu goren haci oluyor nerelerdeydin:D )

Son düzenleme: 4 Ekim 2006
  6. Senin fazla görüşemiyoruz haklısın..Genelde ben gündüz takılıyorum sen ise gece...

Bende tatlısu balıklarından hiç anlamam bildiğim bir iki tane var okadar. Deniz desen bulurduk birşeyler....

7. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    yav benimde anlamadigim online gozukmeden nasil forumda aktif takiliyorsun:confused: bu isin teknigi nedir:eek: hayalet adam gibisin:) :)

8. İltifat ediyorsun...
    Aslında çok basit beni kimsenin görmesini istemiyorum hepsi bu...:D :D :D

9. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    tamam olayi cozdum galiba:D

10. İşte benim adamım bu yaaa...
    Tekrar tebrikler görüşürüz....

11. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    En İyi Avı:

12. somali2005

somali2005

selam arkadaşlar bu hafta sonu kirmir çayına gitmeyi düşünüyoruz . nasıl gidilir . ( ankaradan ) balık varmı ? .. beni bilgilendirirseniz sevinirim ..

13. oaydinc

oaydinc

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Levrek 1,5 kilo
    Pardon taniyamadim? Hımm. yenisiniz herhalde. Önce hoşgeldiniz diyim. Ondan sonra tanışalım bölümüne davet edeyim sizi. İmza ayarlarınızıda bu arada yaparsanız seviniriz..

14. oaydinc

oaydinc

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Levrek 1,5 kilo
    Once tebrik ederim.Onur resimden pek çıkaramadım.Eğer yüzgeç uçları kızılımsı ise tahta balığı ama gri ise çapak balığıdır.Sazangiller(Cyprinidae) familyasındandırlar.En fazla 40 cm boya ulaşır.Eti çok kılçıklıdır ve lezzetsizdir.Umarım işine yarar.Rastgele..

15. myigit

myigit

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    Alabalık 1kg
    tebriker onur bu sefer turna yok :D :D :D

16. barakuda

barakuda

Favori Kamış:
    Makinalar:(D.A.M, SHIMANO,DAİWA, Abugarcıa.) Oltalar: Soprtex3.45, Fuji 4.10, Remexon 4.00,
    En İyi Avı:
    Barakuda 1986 Kızıldeniz
    onur bu fotoğrafta balığı tutan kişinin yerine seni görmek isteriz :D :D :D

17. DR_BLOoD

DR_BLOoD

harika balık abi tebrikler turna resmine gelince oda harika ama oradasen olsaydın daha iyidi abi..

18. darbaz

darbaz

Favori Kamış:
    zıpkın
    En İyi Avı:
    orfoz 8 kilo
    slm

abi tebrikler süpersin

19. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    bilgi ve tebrik icin tesekkurler:)

20. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    tesekkuerler tuna bu gun var yeni konuma bak:)