Bunlar balıkçımı...

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında S_BURAK tarafından paylaşıldı.

1. wagabonds

wagabonds

Favori Kamış:
    olta
    embesil herif koskocaman yasını basını almıs adam birde utanmadan agı sırtına almıs poz veriyor ilerde torunlarına pantolon balıgı gösterir ama bide gercek var ben 2 sene önce kastamonuya gitmistim bütün millet bu tırıvırı denen meletle avlanıordu

2. S_BURAK

S_BURAK

Favori Kamış:
    Mepps connect 3 no mavi benek
    En İyi Avı:
    ALABALIK 3,5 KİLO , TURNA 5 KİLO
    o yıllarda Alanyada tatile gittiğimizde yaşım küçük olmamasına rağmen iskeleden bende çekerdim keler, kuzu , sinarit, falan iskelenin ucuna oturur elimde bir kasnak ucunda yapay ahtapot elimle at çek yapardım. her gittiğimde alırdım balık kadrenizlilerin geldiği sene balık bitti. zaten şimdi iskele uluslar arası ulaşıma tahsis edildi sivil de giremiyor artık. Balıkda :)

3. hauki

hauki mustafa cecen

Favori Kamış:
    olta ve zipkin
    En İyi Avı:
    görup de tutamadigim balikti
    evet serdar abi malesef!!!gecen yaz ordayken iskele gumruk yuzunden kapaliydi ve guvenlik gorevlileri bizim kuzulari tutuyordu..gemi geledigi zaman acacaklar aslinda iskeleyi...tek gezilecek yer orasi ve iyi balik olan onuda mahfettiler...

4. mehteran

mehteran Gürkan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan
    Beyler kusuruma bakmayın ama, burası Türkiye, ne desek ne yazsak boşa. Bence bu tırıvır hikayesi aynı siğara gibi, birilerinin çıkarı varki bu iş devam ediyor. Üretimi durdurun, bulunduran ve kullanana yüklü bir ceza yazın, bak bakalım ondan sonra arkası kesiliyormu kisilmiyormu, sigarada sağlığa zararlı diyorlar evet zararlı. Madem neden üretim devam ediyor insanların hayatlarıyla oynanıyor. Evet bırakmak çok basit ama, aması var üretimi devam ettiği sürece bizler buna devam edeceğiz. Üretimi bittimi ne yapacağız, belki biraz yaprak falan sarar içeriz ama sonuçta atarız bu illeti, İşte buna benzetiyorum ben bu olayı Türk milleti olarak cahil insanlarız, bunu kabul etmek lazım.Birde üstüne üstlük, YASAKLAR CİĞNENMEK İÇİNDİR. diye böbürleniriz. Şimdi belki içinizde bana kızanlar olacak ama, Malesef bu bir gerçek. Bakın adamı trııvırı atarken kayaladım, hemşerim yasak bu düzen yazıktır balıklara diyorum. adam tınlamıyor. Aynı adamı tekrar yakaladım ve dedimki jandarmaya ihbar ettim seni az sonra burdalar. Adam ne dese beğenirsiniz. jandarmayı gördümmü suya atıveririm. Hadi buyrun burdan yakın adamı öldürürmüsün, yoksa ......... Kusuruma bakmayın biz buyuz işte. Onun için tek çare imalat kalkacak başka türlü mümkün değil. SAYGILAR.

5. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    karbon kamis,shimano makara,fireline craystal misina
    En İyi Avı:
    turna 115cm,59cm capak,54cm tatlisu kefali,78cm kocaagiz,66cm sazan,82cm Sudak,39cm Levrek
    davar surusu desem fazlami kacar acaba

6. prof_turna

prof_turna

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna 4,5 kg.
    bunlar resmen katil ha insan öldürmüşsün ha böyle balık yakalamışsın hiçbir farkı yok :(

7. flazer

flazer mehmet ali filizer

Favori Kamış:
    YILMAZ 90 LIK ZIPKIN SHEAKPER MAKARALI OLTA VEDE ALBA NIN KAMIŞLARI
    En İyi Avı:
    TATLI SUDA 43 KG AYNALI SAZAN(rüyamda)5,5kg aynalı sazan,6KG DÜZ SAZAN, DENİZDE 2KG MIGRI
    cehalet işte boş verin bide seviniyolar ya davul zurna tutmamışlar iyi ki