capak yarismasi yapsaniz kesin ben alirim:)

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında EFE42 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. EFE42

EFE42

Favori Kamış:
    makarali olta
    En İyi Avı:
    pullu sazan 14 kilo
  2. aslan kardeşim.... sen bu derya kuzularını nerden buldun yaa....ohhh be nefimiz açıldı sen nerdeydin be kardeşim... benim moralim bozuktu balığa çıkamadığım için ama sen nefsimin balık sevdasını bi nebze geçirdin eline koluna kamışına sağlık kardeşim.....

3. Muratın Takası

Muratın Takası

Favori Kamış:
    oltam
    En İyi Avı:
    Gelse :)
    Harika darısı başımıza.

4. Sen cennette yaşıyorsun EFE :D

5. balikci_90

balikci_90

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kg
    tebrikk

kardeş seni tebrik ederim darısı bizlerinbaşına yem olarak ne kullandığını söylersen sevinirim rasgelee...

6. EFE42

EFE42

Favori Kamış:
    makarali olta
    En İyi Avı:
    pullu sazan 14 kilo
    tesekkürler arkadaslar aslinda bu capak artik benim moralimi bozmaya basladi ya ben ignemi bunlardan kacirdikca onlar gelip gidip yapisiyorlar:D suya geri saliyorum vallahi ve billahi geri geliyorlar ben sazana alabaliga yem atiyorum bunlar cikiyor bu capaklar misir ve kurtcuk icin canlarini bile verirler:D garip ama vurmadiklari tek igne solucanli igne solucana dokunmuyorlar bile.misir ve kurtcukla hani su renkli olan boru kurtlarina asla hayir demiyorlar12-14 numara igne ve dip oltasi sonrada birazcik bekleme cok gecmeden sizi bulacaklardir eminim kiyiya cok yakin yerde yüzüyorlar.Ya arkadaslar SIKMAYIN caninizi benim gibi tek kollu bir adam bile tutabiliyorsa bunlari eminim siz daha irilerini yakalarsiniz.sevgiyle kalin rastgele.

7. EFE42

EFE42

Favori Kamış:
    makarali olta
    En İyi Avı:
    pullu sazan 14 kilo
    Ya arkadaslar ben bu baliklari galiba iyi pisiremiyorum eti biraz tuhaf geliyor sanki tadi yokmus gibi elinde iyi tarif olanlar yardim ederse yada fikirlerini sunrlarsa cok memnun olurum.sevgiyle kalin rastgele.

8. ben bi ara çapak yapmıştım çokta güzel olmuştu basit filoto çıkartıp kızarttım harikaidi:)

9. NE zaman yakaladın bunları EFE, hikayesinide anlatsan çok güzel olur ..:)

10. mcaglar

mcaglar Mehmet ÇAĞLAR

Favori Kamış:
    Olta, Kaşık, Meps, Rapala
    En İyi Avı:
    Turna, 6 kg
    Evet EFE arkadaşım, bu çapak balıkları adeta kancaya yapışıyorlar ama tadı malesef tutması kadar zevk vermiyor, baya tatsız bi balık :D

11. EFE42

EFE42

Favori Kamış:
    makarali olta
    En İyi Avı:
    pullu sazan 14 kilo
    bunlari dün saat 14:00 18:30 arasi yakaladimtuna kenarina yakin mavi su dedikleri bir göl var burda cok büyük degil derinligi ise 6 ila 7 metre arasi oldugunu söylüyorlaricinde cok cesit var ama sanirim en coguda capak ben oraya genelde iki olta atarim fazlasi yasak zaten birisini turnaya digerini nasipte ne varsa diye solucan kurtcuk yada misir takarim simdiye kadar bazilarini saymazsak hep dip oltasi kullanirim bu mavi suda samadirali olta ile balik yakalayana sahit olmadim ben daha.Gectigimiz hafta isyerinde kücük bir kaza gecirdim ve 1 hafta rapor aldim firsat budur deyip hergün baliga gidiyordum ama carsamba gün saat 16:00 da hanim arayip onu isten almami istedi bende ok deyip takimlari toplamaya basladim turna takimini aldim ama digeri hala sudaydi arkami döndüm baligin vurdugunu anlamak icin kamistaki misinaya taktigim plastik yüzün sürekli hareket ettigini gördüm asildim misinaya büyük bir sazan takilmisti kenara cektim kepcemi topladigim icin elimle alayim dedim tam uzandim balik birden cirpindi ve kurtuldu bende cana minnet bildim oltayi topladim o ara ayagim camurdan kaydi ve ben göle firladim carpmanin etkisi ile omzum cikti neyse uzatmayalim düne kadar hastane ev arasindaydim dün canim SIKLIDI hanima rica ettim beni götür diye biraz kizdi filan ama sagolsun bu zevkimden vazgecmeyip arabayi kaciracagimi bildigi:D icin beni götürdü oraya birakti ben önce sol elimle kisa mesafelere yem kurt ve misir attim sonrada oltayi attim turna oltasina ölü balik taktim bir iki hareket oldu sonra dahada kipirdamadi diger olta ise hic yerinde durmadi ve sonuc olarak bu resimlerle karsinizdayim biraktiklarim sayi olarak bunlari 4 e katlar cok fazla capak var sazan ve alabalikta cok ama nedense capak kadar cabuk gelmiyorlar oltaya.sevgiyle kalin rastgele.

12. Balık aşkı bu olsa gerek... Hastalık bu değilde nedir. Ama böyle hastalığa can kurban değil mi? Baksanıza arkadaşımız ne halde iken bile balık sevdasından vaz geçmemiş. Sizi tekrar tekrar tebrik ederim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.