daiwa ballistic - shimano stradic cI4

Konu, 'Makineler' kısmında vayaz tarafından paylaşıldı.

1. vayaz

vayaz engin bilgiç

Favori Kamış:
    shimano aspire dx 2.70 20-50 gr
    Favori Makine:
    shimano biomaster sw 4000 - Daiwa Saltist 6000 H
    En İyi Avı:
    levrek 3 kg
    tevfik abi seninle aynı görüşteyim 40 lık makinanın altına düşmüyorum bende hem alternatif olmasından dolayı hemde alışkanlık sebebiyle daha küçük makinalar hafifliği sebebiyle tercih ediliyor ama o kadar ağırlık farkı yok bence shimano bende de bir adım önde gidiyor şu anda bir istanbul yapıcam iş nedeniyle haftaya bulabilirsem birde fiziken incelemek istiyorum ikisinide sonra kararımı vericem

m.tasdemir2 bunu beğendi.
  2. m.tasdemir2

m.tasdemir2 murat

Favori Kamış:
    shimano sustain 7-35 ve diaflash 3-15
    Favori Makine:
    stradic
    En İyi Avı:
    levrek
    merhabalar sevgili hobidaşlar. sizin fikir ve kullanıcı tavsiyelerinize ihtiyacım var.shimano 2,44 diaflash 3-15 gr atarlı kamışıma makina almak istiyorum ve iki makina arasında kaldım. shimano stradic 1000 ile daiwa lt 2000. sizce bu kamışa hangisi daha uydun olur.ayrıca teknik acıdan hangi makina daha üst düzeydedir.değerli bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

3. m.tasdemir2

m.tasdemir2 murat

Favori Kamış:
    shimano sustain 7-35 ve diaflash 3-15
    Favori Makine:
    stradic
    En İyi Avı:
    levrek

4. oğuzhan41

oğuzhan41 oğuzhan

Favori Kamış:
    Okuma carbonit
    Favori Makine:
    Okuma dead ringer 65
    Öncelikle herkeze selamlar. Benim bir sorum olucak geçenlerde aldığım okuma carbonit 390 surf kamışı ile hem yemli hem istavritde kullanmak için bir arkadaşımdan shimano aernos c5000 fa modelini aldım sizce kamış ile uyumu nasıl olur birde makine nasıl surf kamışına uygun olurmu yoksa surf kafa bir makineye mi yönelmeliydim yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden yorumlayan herkeze teşekkür ederim.