denizli karakurtda balık avı

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında aslanhan tarafından paylaşıldı.

1. ahmetzor

ahmetzor ahmet zeki zor

Favori Kamış:
    discovery dolphin 3.30 seamaster makinam.
    En İyi Avı:
    1.430kg eşkina antenle :) sazanları hiç tarttırmadm
    merhaba soner kardeş yazmış olduğun mesaj epey bi açıklayıcı olmuş saol :) bend geçtiğimiz yıllarda bikaç kez gitmiştir gökpınara.ama uzun zaman oldu tekrar gitmeyeli ve yarın gitmeyi düşünüyordm bu yusden paylaşımın için saol.yakın zamanda gittin mi bilmiorum ama sana birkaç sorum olucak.bnm amacım küçük balık değil bundan kesinlikle emin olbilirsin bu yuzden küçük balıkların yemlendiği bir sürü insanın gürültünün olduğu bi yere gitmk istemiorum.orda hiç iri balık yapan sakin bi avlak yeri varmı tam olark bildiğin.varsa nasıl gidebilirim.bid şunu sormak istiyorum orda balıklar BOİLİ ye alışkın mı ?bid kurdu nerden bulcam :):) cidden soruyorum :D

2. desperado20

desperado20 Soner

Favori Kamış:
    2.70 anten 10 bilyeli fisherman makine
    En İyi Avı:
    2.5 kg sarı sazan
    Ahmet kardeşim eğer aracın varsa değirmende alabalık restorantı biliyosundur oradan honaz yolunda doğru devam et bir kaç km sonra zaten yol çalışması var direkt olarak karakurt köyünün içine gir köyün içinden baraja doğru devam et köy meydanına geldiğinde zaten barajıda görmüş olacaksın giç köyün içine yada barajın kenarından tel örgüleri takip etme köy meydanına geldiğinde istersen o köylülere de sorup benim dediğim tarla yolundan barajın karşısına arabanla geçebilirsin !!! tek yapacağın değirmende alabalık restorantın kenarından honaz yoluna devam etmen ve o yoldan bir kaç km sonra gittikten sonra sağa karakurt köyünün içine girmen köy meydanına geldiğinde meydanda bi çeşme var oradan yukarı yani sağa ÇIK !!! göreceksin bi tarla yolu gelecek ama yol bozuk biraz arabanın altı yüksekse hiç korkma devam et eğer alçaksa yanında arkadaşların yada ailen ekibin varsa insinler baraja kadar yürüsünler zaten mesafe çok değil kardeşim arabayla gölün kenarına kadar gidebileceğin tek yol bu !!!!! ben gökpınara defalarca gittim hem burada balık avlaması daha zevkli ve fazlada gelen yok diğer taraflara herkez geliyo balık tutmasını bilende bilmeyende yem konusuna gelince boili ile avlayanı hiç görmedim kendimde avlamadım ama ben sana balya şeklinde küspe almanı ve solucan kazmanı tavsiye ederim Eğer denizlili isen en güzel küspe şu anda hacılar camii altında VEZİROĞLU AV BAYİİ inde satılıyo hem ortası delikli olduğu için küspeyi son demine kadar kullanabilirsin küspe zaten belli başına bi yem iğnenin ucunada solucan taktığında balığı garantilemiş olursun :) solucanı baraja gelmeden kanallar var oradan kazabilirsin yada karakurt köyü içine geldiğinde tel örgülerin yanlarında da kanallar var oradan da çıkar ama yanında çapa mutlaka götür !!!! Solucan olması illaki şart değil hazır yem de kullanabilirsin küspe satılan yerde kutusu 2 YTL ye satıyolar fena değil verimli kokulu hem iğnenin ucundan düşmüyoda Ama aracın yoksa sana tek tavsiye edebileceğim yer asri mezarlığının yanından bi toprak yol gider oradan devam et karşına gelen duvarın üstünden atla kanalın kenarınndan 100 mt kadar git kanalın içine taşdan yol yapmışlar oradan karşıya geç !!!! kapaklara doğru bir kaç 100 metre yürü oralardan yer beğen olta atacağın yer sığ olmasın ve kapak tarafına fazla yaklaşma oradan balık çıkmıyo yalnız barajın bu tarafı biraz kalabalıktır ama inan balık tutmadım demezsin :D kardeş sana tavsiyem bu son bi uyarım daha olacak baraj kenarında bir tane ağaç gölgesi yok neresine gidersen git o yüzden varsa dondurma şemsiyesi falan götür çünkü malum havalar sıcak oralarda yanma şimdiden rasgele denkgele bakalım bol şanşLaR:::

3. desperado20

desperado20 Soner

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    2.5 kg sarı sazan
    Ahmet kardeşim en ideal avlak yeri gölün karşı tarafı yani aracın olması şart ikincisi ise asri mezarlığın oradan girip kanalın altına inmen ama orada da olta atacağın yeri iyi seç ne kapaklara yakın ol nede orada bi koy var oraya tam aralarda bi yerde kal kardeşim balık sabah erken saatte çalışıyor havala sıcak olduğundan öğlen balık kıpırdamıyor ya sabah erken saatte git derim yada akşam üzeri saat 5-6 dan sonra git sabaha kadar kal vaktin varsa ama sen mutlaka solucan götür ! Küspe kullanıyosundur zaten at idam düğümünü küspeye tak dört tarafına 2 no iğneleri iğnenin ucuna tak kardeşim solucanını hamurunu yada darını sabitle 25 gr kurşunla SALLAAAA göle hadi bakalım av dönüşü mutlaka yaz !!!!

4. ahmetzor

ahmetzor ahmet zeki zor

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    verdiğin bilgiler için çok saol kardeşim gerçekten çok açıklayıcıydı.walla eniştem bırakıcak arabayla zaten ben gecelicem.peki o tarla yolundan geçinde hiç yemlenmiş bölge varmı bildiğin.artık solucanıda bi şekild bulmk lazım.gerçi solucana büyük balığın geliceğini sanmıorm.iğnenin ucunda küçük balıklar haşat eder onu.mısır fln takarım artk olmassa.gırgırla dip oltasına geliyomu ki?bid dip yapısı ne alemd çok takarmı?inş ii av yapar.eğer öle olursa resimlerini çeker yollarım.soner kardeşimin sayesinde diye :D denizlid oturuyoruz dediğin yeri biliorum.sarayköy küspesimi dediğin küspe?hazır yem dediğin tam lark ne.ben derim ki boiliye alıştrmak lazım iri balıklar için göleti.

5. desperado20

desperado20 Soner

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    2.5 kg sarı sazan
    Ahmetim gölün dip yapısı gayet iyi oltan takılmaz ayrıca dip oltasınada balık çalışır fakat mısır takacaksan iyi sabret mısırla büyük balıklar yakalayabilirsin Yem konusuna gelince o kutusu 2 Lira olan yem hamur vanilyalı bişey lastik gibi kolay kolay düşmüyo ben çok denedim irili ufaklı tuttumda ama sen yinede solucan kaz kardeşim bu arada ben yarın balığa gitmeyi düşünüyourum niyetimde yapraklı var ama belki tarla yolundan aracımla gökpınarda da kalabilirim beraber takılırdık aslında ama sen ne zaman gideceksin balığa ???

6. ahmetzor

ahmetzor ahmet zeki zor

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    walla kardeşim ben mısırıda denicem küspeyide eğer solucan bulabilirsem solucanıda:) walla bend yarın gitmeyi düşünüyorum.hatta babamda gelck gibi eğer istersen beraber takılabilirisz ne dersin.özel mesaj atamadım azönce denedim.kusura bakma burdan yazdım cvbı.bu arada bnm şimdi çarşıya inmem gerek malzeme fln bakıcam.eğer istersen numarm 05057223957 istersen ulaş kardeşim haberleşelim.

7. ahmetzor

ahmetzor ahmet zeki zor

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    babam kafadır merak etme :) sıkılmassın.

8. desperado20

desperado20 Soner

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    2.5 kg sarı sazan
    bende yarın gideceğim kardeş numaranı aldım ama dediğm gibi ben yapraklıya niyetlim ama gökpınarda olabilir bende araba var

9. desperado20

desperado20 Soner

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    2.5 kg sarı sazan
    soner-soysal@hotmail.com 0537 878 08 68 benim numaram ben seni ararım ama numaramı kaydedersin eğer bende gökpınara gidecek olursam beraber takılabiliriz babanda gelsin sorun olmaz takılırız ahmetim !!!

10. ahmetzor

ahmetzor ahmet zeki zor

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    ..

kardeşim grubun warmı yoksa yalnızmısın.eğer araç musaitse ve istersen bizde seninle eşlik edebiliriz sanırım.yakıtı doldururkn fln yardımcı oluruz sorun diil.muhabbt olur.ama senin bi planın warsa bozmak istemem.şimdi bn çarşıya inicem sen düşün biraz.eğer olur diosan bana haber verirsin bend ona göre hazırlık yaparım ok.

11. ahmetzor

ahmetzor ahmet zeki zor

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    karakurt barajına geçtiğimiz cumartesi gece 23:00 a doğru anca gidebildim bazı aksaklıklardan ötürü.köyün girişinin ordaki binanın yaklaşık 400 mt iilersine yürüdüm orda ufak bi alan buldm.anten hiç çalışmadı.küspeli idam bağlı oltalarada hiç balık vurmadı :S yemlemede yaptım sabaha kadar hiç cvp alamadım.sabh yedi sularında kurşunlu dip oltasıyla bi tane yaklaşık 400gr ayarlığında israil sazanı aldım.iğnede mısır wardı.aynı boyutlarda bir tane daha ald ve başka bişey yoktu.solucan fln hikaye mısırdan başka bişeye vurmadı balık..sezonu böyle açtım.ve böle kapadm gibi bişey oldu.inş herkesin av sezonu iyi geçer.ben nasipse yakın zamanda gemiye 12 aylık stajıma gidicem.allaha emanet olun hoşçakalın.

12. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Allah(cc) yolunu acik etsdin.Hayirla git, hayirla gel... Insaallah yolda balikcilik yapmaya da zaman bulursun.

13. emrah_şen

emrah_şen mercan_amca

Favori Kamış:
    bilmem ki :)
    En İyi Avı:
    tabiki hastalık :)
    :D :D :D baska ne ile yakalamayı düşünüyon

14. ahmetzor

ahmetzor ahmet zeki zor

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    allah razı olsun hüseyin abi inş. hayırlısıyla bitirip gelicem stajı.bakalım artk dalgalar bizi hangi sahillere vurucak:) walla arada vaktim oluo balık tutumaya.geçen sene bi ara ukraynanın bi limanındayken bol bol mezgit tutup yedirmiştim personele:D allaha emanet olun.

15. serhatyuksel20

serhatyuksel20 serhat yuksel

karakut barajı

kardeş karakurt barajında geceleri solucanla yayın gundüzlerı ıse kusbe ılle sarı ve ısrail tutabılırsın ayıca hamur ve ya solucan da kullana bılırsın

16. denizli_balıkcısı

denizli_balıkcısı uğurcan

Favori Kamış:
    fark etmez
    Favori Makine:
    fark etmez
    En İyi Avı:
    aynalı sazan
    arkadaşlar orda bide karakurt çayı var orda 4 mevsim av serbest çogunlukla alabalık çıkar biz genellikle çayın içine girip avlanırız (çizmelerle) her gittigimizde en az 5-6 balık alırız yem olarakda solucan kullanırız

17. fish founder

fish founder Özgür

DÖRDÜNCÜ BÖLÜM
    Yöntem ve Sınırlamalar

İçsularda amatör avcılık

MADDE 15

ESKİ HALİ

(2)Küspeli olta, parakete, sualtı tüfeği, zıpkın, yemlik uzatma ağı dışında her türlü ağ (germe, uzatma, sürütme, çevirme, serpme) ile pinter, sepet gibi tuzakların kullanılması yasaktır.

DEĞİŞİKLİK

(2)Küspeli olta, parakete, sualtı tüfeği, zıpkın, pinter ve sepet gibi tuzakların kullanılması yasaktır. Boyutları belirlenerek ilan edilmiş olan yemlik uzatma ağı dışında her türlü ağın (tırıvırı, germe, uzatma, sürütme, çevirme, serpme vb.) avlakta bulundurulması ve kullanımı yasaktır.

18. horozzi

horozzi alper

2009 Temmuzda gökpınara giden varmı beyler nası durum varmı balık? Varsa nasıl ve hangi yemle tuttuğunu yazarsa sevinirim

19. horozzi

horozzi alper

Denizli ahalisi derin bi uykuda sanırım bu ara :)

20. denizli_balıkcısı

denizli_balıkcısı uğurcan

Favori Kamış:
    fark etmez
    Favori Makine:
    fark etmez
    En İyi Avı:
    aynalı sazan
    arkadaşım bn gittim ama barajda sanki hiiç balık yok oraya israil sazanı atmışlar bütün barajı talan etmişler pek oraya gitmem çavdıra giderim güzel balık çıkar bide yemleme için kuzu yemi kullan süper balık alırsın