DROP SHOT TEKNIGI ILE PERCH

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında roy tarafından paylaşıldı.

1. Everalone

Everalone İbrahim

Favori Kamış:
    Mermaid 4.20Cm Surf (AlbaStar)
    Favori Makine:
    AlbaStar Double 60
    En İyi Avı:
    Şimdilik Tatlısu Levreği
    Tebrikler Roy, Güzel vakit geçirmişsin

2. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Tesekkür ederim Ibrahim bey :)

3. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Sevgili Roy,

Paylasimlarini cok seviyor ve takdir ediyorum.

Oylesine amator kalitenin farkindasin ki... Fotograflarin cok guzel...Anlattigin teknikler gercekten hem acik, sarih ifade edilmis hem de Turkiye icin yeni ancak uygulanabilir...

Ne yerdesin ne gokte...Amator balikciligin hayatinin dogal , tutkulu bir parcasi ve sen olabildigince mutevazi ve sadesin...

Balikciligin kadar sen de guzel insansin...

Ailene ve sana en derin saygilarimi sunar, daha nice paylasimlarda bulusabilmeyi umut ederim...

Saglicakla kal.

Gonlundekine rast gelsin...

4. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000

begendiginize sevindim Hüseyin agabey. izlenimleriniz ve kanaatleriniz mahçubiyet uyandirdi çok tesekkür ederim :)

imzanizdaki cümleyi düsündükce evet diyorum... bende bir balikciyim. sürekli firsat yaratmaya ugrasip kendimi bir su birikintisinin yanina atmayi istiyorum. orada ise vakit çok çabuk geçiyor. balik yakalamak, çok yakalamak, kovalari doldurmak hiç önemli degil benim için yeterki hedefledigim baligi hedefledigim sekilde kuralina kaidesine uygun olarak kendi yaptigim takim ile tutayim. o zaman evet diyorum... bugunku avda basarili oldum.

5. can akgün

can akgün CAN

Favori Kamış:
    SHIMANO CATANA CX SPINNING 240 M 10-30gr SHIMANO BEASTMASTER CX SURF TE 4.30 200gr
    Favori Makine:
    SHIMANO ULTEGRA CI4 10000 XSA SHIMANO EXAGE 4000 FC
    En İyi Avı:
    1580 gr sazan
    Sevgili Roy malesef yazlıkta internet olmadığı için tebrik edemedim.Yanlız sen bu tatlı su işinde gittikçe hızlanıyorsun.Vitesi 1'den 4'e attın.Yanlız balıkların boyu neden hep ufak avlaktanmı kaynaklanıyor yoksa sanamı denk gelmedi?Tebrikler :thumb:

6. orhan kucukbicmen

orhan kucukbicmen Orhan Kucukbicmen

Favori Kamış:
    El ile balık avlarım, bu şekilde avlandığım için çok mutluyum.
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.
    Önemli olan balık avlamak ve bundan mutlu olmak,:) balık, bazen büyük bazen küçük, bazen çok , bazen az da olabilir.:)
    Bu güzel avını güzel bir balıkla süslediğin için ve bizlerle paylaştığın için teşekkürler.:)
    Ben de boş vaktimi balık tutarak geçirdiğim için her zaman çok mutluyum.:) Bundan sonra sana daha mutlu avlar dilerim.:) sevgiler hoşça kal.:) :) :)

7. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Sagol Can. Degisik teknikler, muhtelif silikonlar, kasiklar, sahteler denemekteyim. Bu seneki amacim tatlisu baliklarinin avlanma tarzlarini, hangi takima ne tepki verdiklerini, yasam alanlarini kavramak olacak. Sepet doldurmak mühim degil. Baligi alan silikonu degisip baska bir tipe geçiyorum genelde. Balik boylari hakkinda yorumu bu belirttigim hususlari kavrayinca daha saglikli yapabilecegimi umuyorum.

8. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Tesekkür ederim Orhan amca :)
    Tatlisu avciliginda tecrübe edinmeye çalisiyorum. Yanliz farkettigim önemli bir husus, takim suyla bulustugu andan itibarenki duygular ayni. Bende aynen sizin gibi su ile bulustugumda kendimi huzurlu hissediyorum.

9. macir_ertan

macir_ertan Ertan Çetin

Favori Kamış:
    Trabucco
    Favori Makine:
    Daiwa Emblem-Z
    En İyi Avı:
    Yayın,Sazan,Turna
    Roy kardeş bu balığı tutmasını,kim ne derse desin birçok et kalitesi daha önde çeşitlere göre derisini ayakkabı derisi gibi soyup ince mısır ununa bulayıp yemesini çook seviyorum ha bu arada paylaşım için teşekkürler selamlar:)

10. ozkan79

ozkan79 özkan

Kayda değer balık olmasada merada bulunmak insana ayrı bir huzur veriyor :)

hele helede insan ailesi ile böyle zevkleri paylaşabiliyor ise ne mutlu ona;levrekler büyüyüpde gelir inşallah reeling

11. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Ertan agabey cidden çok leziz bir balik. Avatarimdaki baligi deneme maksatli tulum çikarip, unlayip zeytinyaginda tavada pisirdim. Harikaydi.

12. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Alinti yapa basiyorum ne hikmetse cepten alinti yapamiyorum.
    Senin turnalardan sonra kayda degmez tabi bunlar Özkan :) iri bise çikmazsa bunlar için rapor açmayacagim zaten. ( Bu pazar çikardigim 5 adet bu boylarda balik için de açmadim rapor ).

13. ozkan79

ozkan79 özkan

bol trofeli günler diliyorum;turna adrenalini canı gönülden yaşamanı isterim :D