Eşim tuttu bende yalan yok

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında DirtySergeant tarafından paylaşıldı.

1. yalcinicli

yalcinicli

Hadi buyrun bakalim arkadaslar, avın sahibi Mesut geldi. ;)

2. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    MITCHELL Pro8000/ Lineaeffe 3,90/ + AlbaStar 3,5/ Daiwa GS9/ Misina Kurşun vs ;)
    En İyi Avı:
    Kofana(1990-1998) -Palamut(2006)-Martı(2003 o hala gözküyüzünde;))
    Mesut balığı öyle bir tutmussun ki insan ister istemez şüpheye düşüyor :) Balığın bir resmi var demişsin baktım 2 elle kucaklamış balığı ;)

Gene de tebrikler güzel av olmuş :)

3. mesut kardeşime haksızlık ettik.. ben tekrar özür dilerim..

4. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    MITCHELL Pro8000/ Lineaeffe 3,90/ + AlbaStar 3,5/ Daiwa GS9/ Misina Kurşun vs ;)
    En İyi Avı:
    Kofana(1990-1998) -Palamut(2006)-Martı(2003 o hala gözküyüzünde;))
    Ben sadece yol gösterdim...Zaten Mesutta videosunu koyacam demiş ;)

5. yalcinicli

yalcinicli

Fake iddaalarinda bulunan diğer arkadaşları da bu tarz bir mesajla görebilmeyi diliyorum.

6. simendifer

simendifer Sennur

8 kişilik bir av olduğunu ben söyledim çünkü sayıyı bu şekilde hatırlıyorum. 4 Kişilik de olabilir, benim anlatmaya çalıştığım bu avın var olduğu ve yasal olduğuydu sadece. Bir de yanlış hatırlamıyorsam, bu konu daha ayrıntılı anlatılmıştı, yanlışım varsa lütfen düzeltin. Tekne ve kamp malzemeleri hakkında bir takım bilgiler vardı yanılıyor muyum ? Yoksa başka bir yerde mi okudum ? Ve hatta yukarıda verdiğiniz link ya da konuyla alakalı bir başka link de ilk mesajda yer alıyordu. O linki gördüğümü de Bülent abiye msnde ayrıca söyledim ama linki hatırlamadığım için kendisine linki de veremedim.

7. iboonline

iboonline

maşallah be balık bu ya ikinizide tebrik ederim bisi sorcam turnayı çekerken kamış kırılma ehlikesi geçidimi

8. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Önyargı iyi değildiir :p Tebrikler Mesut kardeşim , eşine selamlar :)

9. DirtySergeant

DirtySergeant

Favori Kamış:
    Albastar score 180 Kam›fl, Albastar Beta 60 makine
    En İyi Avı:
    7.5 kilo turna
    Yok abi ben öyle bişi yazmadım valla :) orarada olan diğer iki arkadaş belki siteye üye olup yazmış olabilirler çoktandır görüşmüyoruz çünkü....

Bu arada kamış kırılma tehlikesi geçirmedi çünkü balık el oltası ile eşim tarafından belli bir yere kadar çekildi sonra zorlayınca eşimin eli acıdı ve arkadaş devam edip tekneye aldı. (2. Resimdeki arkadaş)

Bu arada bu konu yazıldıktan bayağı bi sonra balığın aslında 12.5 kilo olduğunu bizim balığı sattığımız lokantanın bizi kazıkladığını öğrendik :D

10. orhan1969

orhan1969 Orhan

Favori Kamış:
    İtalcanna Kombat
    Favori Makine:
    Daiwa Saltiga Surf,Daiwa Tournamnet Entoh
    En İyi Avı:
    1,5 mt Sapan ( Kemane )

Yorumsuz:confused:

11. Hayırlı işler birader;)

12. arkadaşımız bir başlık açmış ne diyor BEN DE YALAN YOK...
    en başta yalan olduğunu söyleyen varmıki böyle bir başlık kullanmış..
    Pazarcılar kulllanır bu terimi yada pazarlamacılar.
    Ayrıca burası amatör balıkçılık ile ilgili bir site.. profosyonellik ayrı bir dal.. yapılan avın satışı tabiki tepki alır.. satmışsada buraya taşıması uygun değil..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Şubat 2007
  13. Bende şahsım adına arkadaştan özür diliyorum.Biraz önyargılı girdik konuya galiba :) Ama balığı satma olayı ile ilgili bir yorum yapma gereği dahi hissetmiyorum...

14. DirtySergeant

DirtySergeant

Favori Kamış:
    Albastar score 180 Kam›fl, Albastar Beta 60 makine
    En İyi Avı:
    7.5 kilo turna
    Arkadaşlar başlığıa yalan yok yazmamın nedeni balığı benim değilde eşimin tutmasıydı... Esprili bi başlık olmuştu....

Balığı satma olayımıza gelince ava çıktığımızda yakaladığımız ilk balıktı ve biz o gece kamp yapacaktık ne o balığı temizlemek için nede pişirmek için malzememiz yoktu. Balık normalin biraz üstünde çünkü :D:D bizde onu yanımızdaki arkadaşların sürekli gittiği bir balık lokantasına götürmeyi kararlaştırdık.... Adam tartıp bize parasını verecekti.... Bizim amacımız parayı almak değil o para karşılığında orada yemek yemek ve bişiler içmekti ki bunu yaptık.... Neyse bu konu beni bayağı bir gerdi.... Hepinize yorumlarınız için teşekkürler.....

15. orhan1969

orhan1969 Orhan

Favori Kamış:
    İtalcanna Kombat
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    1,5 mt Sapan ( Kemane )
    Alıntı:
    DirtySergeant´isimli üyeden Alıntı
    O gece kamp kurduk. Ertesi günde 20-25 tane orta boy turna aldık çok güzeldi.

Bizde gerilme yok :confused:

16. orhan1969

orhan1969 Orhan

Favori Kamış:
    İtalcanna Kombat
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    1,5 mt Sapan ( Kemane )
    Alıntı:
    simendifer´isimli üyeden Alıntı
    8 kişilik bir av olduğunu ben söyledim çünkü sayıyı bu şekilde hatırlıyorum. 4 Kişilik de olabilir, benim anlatmaya çalıştığım bu avın var olduğu ve yasal olduğuydu sadece. Bir de yanlış hatırlamıyorsam, bu konu daha ayrıntılı anlatılmıştı, yanlışım varsa lütfen düzeltin. Tekne ve kamp malzemeleri hakkında bir takım bilgiler vardı yanılıyor muyum ? Yoksa başka bir yerde mi okudum ? Ve hatta yukarıda verdiğiniz link ya da konuyla alakalı bir başka link de ilk mesajda yer alıyordu. O linki gördüğümü de Bülent abiye msnde ayrıca söyledim ama linki hatırlamadığım için kendisine linki de veremedim.

Yok abi ben öyle bişi yazmadım valla

Sanırım yok Abla diyecektin :)

17. simendifer

simendifer Sennur

Niye gerilinsin ki arkadaşlar, o avda 32 adet turna yakalama hakları varken 20 - 25 tane alındıysa bunda yasal olmayan bir şey yok. Bence artık daha fazla uzatmayalım da bu konu kapansın. Arkadaşımız da gayet açıklıkla anlatmış zaten herşeyi. Meslek hanesinde de prof. balıkçı yazmadığına göre, her resim koyanı pişman etmemiz gerekiyormuş gibi bir tavır sergilemeyelim artık.