Haziran ayı en iyi avı (tatlı su)

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında simendifer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. simendifer

  simendifer Sennur

  Mesajlar:
  9.177
  Şehir:
  İstanbul
  1 Haziran 2007 tarihinden itibaren YAPTIĞINIZ EN İYİ AVDA sizide net olarak görebileceğimiz şekilde bir FOTOĞRAFINIZI ÇEKİN, HİKAYENİZİ ANLATIN ve bu konuya ekleyin (yanlızca fotoyu koyun ve fotoyu koyanın yorumu hariçinde yorum yazmayın). Bunları Haziran ayı bittiğinde bir anket yaparak oylayacağız (orada yorum serbesttir) ve anket sonuçlarına göre birinciyi seçeceğiz.

  KURALLAR


  1. KESİNLİKLE ÇEKECEĞİNİZ RESİMDE KENDİNİZDE GÖRÜNMELİSİNİZ.
  2. AVINIZLA BİRLİKTE ÇEKİLDİĞİNİZ FOTOĞRAF, MUTLAKA AVLAKTA ÇEKİLMİŞ OLMALI
  3. AVINIZIN HİKAYESİNİ ANLATINIZ.
  4. RESMİ KOYAN ARKADAŞIMIZ HARİCİNDE YAPILACAK YORUMLAR SİLİNECEKTİR.
  5. YARIŞMA 30-06-2007' de BİTECEKTİR.
  6. KİLO LİMİTİ GEÇERLİ OLAN AVLARDA KİLO, BOY LİMİTİ GEÇERLİ AVLARDA BOY ÖLÇÜSÜ MUTLAKA BELİRTİLMELİDİR


  ÖDÜL

  "ANA SAYFAMIZIN BAŞ KÖŞESİNDE OLACAKSINIZ"  NOT :Yarışmaya katılan avlar yöneticiler tarafından seçilmemekte, herkes kendi avını eklemektedir. Sadece eklemede sorun yaşandığında yöneticilerden yardım istendiği için bazı avlar yöneticiler tarafından eklenmektedir. Dikkate alınmasını rica ederiz.

  ÖNEMLİ : Yukarıdaki kriterlerden herhangi birinin eksik olduğu fotoğraflar silinecektir. Bu nedenle fotoğraflarınızda mutlaka avınızla birlikte sizin de görünüyor olmanız ve avın hikayesini anlatmanız gerekmektedir.
   
 2. G.E.C.E.C.İ

  G.E.C.E.C.İ

  Mesajlar:
  22
  Şehir:
  ankara
  Favori Kamış:
  olta,kamış,bot ve kaşık
  En İyi Avı:
  turna 5kg.''kesikköprü''
  kimse yokmu....

  öncelikle harkeze selamlarr... 15 haziran sabahı kesikköprüye gitmek üzere saat 5 civarı cıktıgımız yolculukda 6.30 gibi suyun kenarına indik.hazırlıklar başladı,bot suya indi,oltalar,motor, akü hersey hazır bir şekilde ahmet abi,babam ve ben başladık ava,yagmurun etkisinden olsa gerek su biraz bulanıktı,öglen vakitlerine kadar av durgun ama keyifli bir şekilde devam adiyordu saat 2 civarında kırmızı beyaz sasi ile bu yakışıklıyı aldık yaklaşık 10 dk. direndi,aradan 1saat geçmeden biraz küçügünü babam yakaladı,bereketli bir av günüydü büyük olan 82 kardeşi ise 70cm,ikiside kırmızı beyaz sasi ile kesikköprüde yakalandı, eve dönüşde mola için çeşmede durduk, yalnız tuttukları balıkları temizlemek için durmuş iki beyfendi ile karşılaştık yaklaşık 60 adet turna tutmuşlar ve 30 taneye yakın limit altı balık vardı,babamın yazık degilmi bu balıklara?.. sorusu üzerine aldıgımız cevap, biz tutmasak başkası tutacak...oldu, limitin 40cm oldugunu bile bilmediklerini ögrendik,bilinçsizavlanma kesikköprüdeçok karşılaşılan bir durum elimizden geldigince uyarmaya çalışalım yoksa 2 seneye kalmaz 1 tane bile balık yakalamadan eve dönüş yapmayla karşı karşıya kala biliriz. herkeze rast gelee....[​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][/QUOTE]
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.