Her Hafta Turna

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında menopiko tarafından paylaşıldı.

1. atakule team

atakule team hüseyin

Favori Kamış:
    Bass Pro Shops® extrime xps Mitchell Elite Spin DAIWA EXCELER, EXSF662MHFS 1.98
    Favori Makine:
    shimano sustain 2500 fg shimano exsence 3000cı4
    En İyi Avı:
    hedefim 120 cm
    slm

tebrikler ibrahim kardeş :) daha güzellerine rastgele

2. stratejist

stratejist A.ÖZDEMİR

Favori Kamış:
    Shimano Nexave CX 2.40 MH, Tolee Kawahagi 2.10 MH, Mitchell Elite 602L 2/8 (1.83 UL)
    Favori Makine:
    Shimano Symmetre 500FD, Solstace 1000FI, Solstace 2500FI, Solstace 4000FI
    En İyi Avı:
    Olta ile 2700g.lık bir levrek
    Vay İbrahim tebrik ederim kardeşim. Anladığım kadarıyla yeğeninle birlikte çok güzel bir gün geçirmişsiniz. Sana tavsiye ettiğim kaşığın iş yapmasına sevindim; zaten kaşığı incelediğinde sen de bu kaşığın yapısı itibarıyla kesinlikle iş yapacağı fikrime katılmıştın.

Merak edenler için söyleyeyim kaşığın markası JAXON; boyu 95mm. ağırlığı da 28 gr. Yanılmıyorsam Polonya malı bir kaşık, holo-select de kaşığın modeli oluyor. Bu kaşığı ilk kez cuma günü ziyaret ettiğim Karaköy Spot Balıkçılıkta gördüm; ellerinde 2 adet kalmıştı ve birini ben aldım diğerini de İbrahim'e aldırdım. Şu an satıcının elinde varmı bilmiyorum ama bu kaşığın arkasının geleceğini düşünüyorum. Yakaladığım ilk fırsatta bu kaşığı İbrahim'in yaptığı gibi turnalar ile tanıştırmayı düşünüyorum.

İbrahim, geçen hafta hava raporlarında hafta sonu için "yağış bekleniyor" denildiğinden turna avı için bana eşlik edecek kimseyi bulamadım ve ava gelemedim. İnşallah bu hafta sonu bir terslik olmazsa hanımla beraber turnaya gitmeyi düşünüyoruz. Biz de bu balığın etinden haz etmediğimizden bol bol yakala bırak yapmayı planlıyoruz. Bu hafta sonu avlak civarında olacaksan telefonlaşalım kardeşim.

3. kral-ozcan

kral-ozcan ömer

En İyi Avı:
    7kg turna 100 cm ve 10 kg aynalı sazan
    İbrahim aga ellerine saglık.Devamı artarak gelsin:).