ikinci ve üçüncüsü olmayan sazan avı yarışması

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında esabi tarafından paylaşıldı.

1. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    kamış senindi anca okadar atabildim :)
    izin verdiğin için sağol en kısa zamanda kendime yapacağım o yemleme aparatından:)

2. hidrojen

hidrojen mehmet

Favori Kamış:
    Buyuk Balık Tutmak için Küçük Balığı Suya Bırak
    En İyi Avı:
    Buyuk Balık Tutmak için Küçük Balığı Suya Bırak
    KAMADER ' e tesekkur

Arkadaslar ben yillardir tahtali goletinde avlanirim inanin cok verimli bir golettir.
    ama hernedense yarisma haftasi balik yakalanamadi.Kamader bu goletin verimini bildiginden zevkli gececegini tahmin ettmiş olmaliki bu goleti organizasyon için secmiş.Güzel bir secim fakat balık yakalanamaması tamamen bir şanssızlık diyelim ayrıca kamader yoneticileri sn. Engin bey Sn oktay bey ve organizasyona katkısı olan herkese tesekkur edelim bize eglenceli heyecanlı bir yarisma yasattilar.

Tesekkurler KAMADER

Senol ORUCOGLU

10 nolu yarisma alani

3. macir_ertan

macir_ertan Ertan Çetin

Favori Kamış:
    Trabucco
    Favori Makine:
    Daiwa Emblem-Z
    En İyi Avı:
    Yayın,Sazan,Turna
    sevgili Aytekin ve Erdem kardeşim yarışma sırasındaki bütün gelişmeleri ve size yazılan yorumları inan sindire sindire okumam tam 1 saatimi aldı.belli ki bu organizasyon içinde olmanız sizlerin çok zevkli anlar yaşamanıza,iyi dosluklar ve özellikle Aytekin seni tanıma şansına eriştiğimden söylüyorum engin tecrübelerini de çok iyi biliyorum ama herhalde daha da birşeyler katmıştır ve kazandırmıştır.www.balikavi.net ailesini temsil etmen de ayrıca bir gurudu bizler için.sizleri iyi ki tanımışım iyi ki varsınız arkadaşlar

4. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    şenol seninde yarışmada olduğundan haberim yoktu bak siteden giden üçüncü ekipte çıktı ama bizler orada birleşip bu bahaneyle tanışmışta olabilirdik sağlık olsun diyelim ben oktay beyede birebir teşekkürümü etmiştim, zaten 30 nolu av yerindede basın temsilcisi metin bey vardı bütün gün ve bütün gece kendileriylede sohbet etme imkanımız olmuştu gerçekten çok faydalı bir yarışma düzenlediler emeği geçen tüm yarışmacı ve organizatörlere sonsuz teşekkürler

5. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    ertan abi demek bulagaristandan döndün öncelikle hoş geldin abi beni şımartıyorsun böyle sözler söyleme inşallah birdahaki yarışmaya birlikte giderizde sendende bir iki teknik kaparız abi sağol varol