instant fisherman. acil cevap

Konu, 'Kamışlar' kısmında cetinayg tarafından paylaşıldı.

1. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Bu alet, dizayn fikri olarak, alıp balığa gitmek için tasarlanmış bir alet değil.

Bu alet, başka bir şey için bir yerlere gidilmişse, orada bir dereye vs. denk gelinirse, amanda bir olta olsaydıda çocuklarla oynasaydık amacıyla tasarlanmış bir alet. Yani, mesela çoluk çocuk toplanıp pikniğe gittiniz. Bir derenin kenarına mangal vs. kurdunuz. Eğlence gırgır derken biraz yakartop oynadınız. Yoruldunuz, biraz memleketi kurtardınız. Sıkıldınız, aa o da ne, bir dere, balıklar zıplıyormuş burada.. Dur şurada bir olta olacaktı, biraz oynayalım.. Oynadınız, tuttunuz, yada tutamadınız ama oynadınız biraz işte. Gene sıkıldınız, hadi uçurtma uçuralım dediniz ve olaylar böyle akıp gitti..

Bu olta böyle bir durumda, bir sebepten gidilmiş olan yerde su vs. olursa, el altında bulunsun amacıyla üretilmiş, temelde balıkçı olmayan ara sıra heves edenlere arabalarına koysun diye düşünülmüş bir alet. Böyle olunca da, bundan oyuncak ötesi bir beklenti içinde de bulunmamak lazım elbette..

2. moti

moti Tuncay

Favori Kamış:
    Favorim el oltası
    En İyi Avı:
    Torik-Kofana desem kim inanır ..? Ancak Kadir İnanır :D :D
    İşte bu olay bukadar basit ve güzel anlatılır ... :)Teşekkürler yorumunuz mükemmel ... :)

3. onur1872

onur1872

bizde sipariş verdik.lakin parayı çekemediler bizde vazgeçtik sanırım.kardeşim olayı ne yaptı bilmiyorum bu yorumlardan sonra iyiki almamışız diyorum

4. bnymnblr

bnymnblr Bünyamin

arkadaşlar instant fisherman makinenin kolu ufacık yani bir düşünün o kolu çevirmek insana ızdırap verir. hele büyük balık denk geldiyse ne işe yarar?
    dahası o kadar kısa bir kamışla nereye kadar oltayı fırlatabilirsiniz?
    Köprüde balık tutsanız, tahtaya oturmaz ne işe yarar bu makine?
    Serdar Bey'in söylediği gibi, bak şurada balıklar oynaşıyor çantanın içinden oltayı çıkaralım da belki şansa bir şeyler gelir diye yanınızda taşıyacağınız bir alet Bu ürünün tek güzel bir şeyi var o da reklamı

Son düzenleme: 16 Mayıs 2009
  5. cemal doğan

cemal doğan cemal doğan

Kardeşim hediye etmişti bir kez kullandım netice= paran kıymetli değilse bir garibana ver

6. çubuklubalıkçı

çubuklubalıkçı kaan

bi arkadaşta bana hediye etti daha misina takamadık :D bilgisi olan varmı