Internetten Alişveriş

Konu, 'Takım Çantası' kısmında ahmet58 tarafından paylaşıldı.

1. Tuna Hunter

Tuna Hunter Deniz

En İyi Avı:
    Hannos
    Bir sey soracagim Mustafa???

Peki Avmarketin'deki DAM makineleri nerden yapiliyor?? ;)

Veya, hangi ürünler artik Cin ve uzakdogudan gelme degil?
    Lisans altinda yapilän ürünlerin kalitesinde bir bayat durumu yoktur...

Haaaa, mesela ABU'da artik Cinden cikmada, Isvec'li olan bu marka, kendi ülkerinde yapilmis olsaydi, fiyatin altindan cikilmazdi....

Bu PENN, RYOBI, DAIWA vb makinalar icin de gecerlidir.
    Su su ülkenin malidir demeleri, o ülkede yapildigina anlamina gelmez ;)

Nike'in cin, indonezya'da imalat edildigini hepimiz biliriz....... Ama Amerikan mali'dir vb.

Piyasa'da elbette üstün kaliteli ürünler bulunmaktadir....
    Ancak fiyatlari 'da ona göredir...

Son düzenleme: 9 Şubat 2008
  2. alperalp4

alperalp4 Alper Alptekin

Favori Kamış:
    Lıneaeffe S-Curve 4.20,Lıneaeffe S-Curve 4.50,Lıneaffe DAGON 60,Okuma ERAZER 360,Teben TN 500 Makine
    Bende avmarkrtinde hatırı sayılacak bi ralışveriş yaptım ve çok memnun kaldım.ilgilenmeleri ve servis hızları son derece tatminkar.verilen siparişin eksik gelmesibence tamamiyle kısmet işi.bu işi layığı ile yapan marketler mevcut bence.;)

3. akkus38

akkus38 murat

Favori Kamış:
    dam
    Favori Makine:
    dam
    En İyi Avı:
    23 kg yayın
    arkadaşlar ben www.avmarketi.com adresinden alış veriş yaptım çok memnun kaldım.niye derseniz istanbuldaki avmarketi.com dan cuma günü saat 14:00 te sipariş listemi onayladım yetkilileri arayarak malzemenin acil olduğunu söyledim cumartesi günü saat 13:00 malzemeleri kayseriden teslim aldım.ve balıga gittim 2 tane daha oltam vardı ve bu oltayla 3 tane sazan yakaladım.

4. fatih

fatih fatih gürtekin

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    nızı salın gitsin seneye daha büyüğünü yakalarsınız.
    bende av marketinden aldim en son makinami ve kamişlarimi maille falan uğraşmadim direkt telefonla irtibat kurdu ordaki arkadaşlar

ama elinize almadan hiçbirşeyin siparişini vermeyin netten her türlü malzeme var çünkü ii malzemede var kalitesiz malzemede sitelerde .

5. yaban-cı

yaban-cı Koray

Favori Kamış:
    D.A.M E-MOTION 270
    Favori Makine:
    SHİMANO SEİDO 4000 FA
    En İyi Avı:
    sabır...
    www.avmarketi.com adresinden alışveriş yaptım.189 ytl tuttu. kamıştan iğneye boili den fırdöndüye kadar değişik tür ve ebatta ürünler aldım. sadece bir üründe sıkıntı çıktı. stoklarında sipariş ettiğim ürün kalmamış. onun yerine bana eşdeğer benim seçtiğim başka bir ürün gönderdiler. 150 tyl yi geçtiği için alışverişim kargo bedelinide onlar karşıladılar. ben çok memnun kaldım gelen ürünlerden. elbette hayal ettiğim gibi olmayan ürünler oldu ama beklediğimden çok daha kaliteli çıkan ürünlerde oldu. sanırım ürünleri onlar üretmedikleri için onları suçlamak veya ödüllendirmek gereksiz. benim seçtiklerim ise eksiksiz elime 2 günde aras kargo ile ulaştı. tavsiye ederim.

6. htarik

htarik

bende albashop ta alışveriş yaptım ama hiç memnun kalmadım.Fakat avmarketinde böyle bir sorun yaşamadım

7. atakule team

atakule team hüseyin

Favori Kamış:
    Bass Pro Shops® extrime xps Mitchell Elite Spin DAIWA EXCELER, EXSF662MHFS 1.98
    Favori Makine:
    shimano sustain 2500 fg shimano exsence 3000cı4
    En İyi Avı:
    hedefim 120 cm
    ahmet abi ben cabelastan getirtiyorum uçakla geliyor 3.5 günde geliyor hiç problem yok alabilirsin güvenli;)